Bronzen figuur. Naakte dame op design stoel. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil-stijl vrouwen figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee metaalgegoten beelden op marmeren basement. Eind 19e eeuw. Eén maal valkenier te paard. Eén maal hoornblazer te paard. Patina licht afgesleten. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Oude Art Deco figuur van compositie metaal en kunststof gezicht en handen. 20e Eeuw. Eén hand los erbij. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.
Drie oude/antieke bronzen boeddha figuren. China en Thailand. Twee maal bodemmerk China. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Twee kleine oude/antieke bronzen beeldjes. 20e Eeuw. Poedel + windhond. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Twee Javaanse Djati houten bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 - 31 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse brons gegoten heilige Josef. Basement mist. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. Thailand. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur op marmeren basement. L.F. Moreau. Circa 1900. Meisje met schaap. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Dichter Milton. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Quan Yin op Indische olifant. Afmeting: 16 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. China, Thailand. Afmeting: 16,5 - 22 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee antieke plated Art Nouveau damesbustes op albasten basement. 'Les Cerises'. Circa 1910. Compositie metalen figuren. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgestoken Heilige figuren. Maria met kindje Jezus + buste Jezus. Circa 1890. Afmeting: 24 - 42 cm. In goede staat.
Twee kleine oude/antieke bronzen beeldjes. 20e Eeuw. Pinguïn + paard. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese/Tibetaanse bronzen boeddha's op lotusbloem. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Antiek beeld Napoleon Bonaparte. Gepatineerd gips. Circa 1900. Afmeting: 44 x 47 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. David. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Snip met libelle. Gesigneerd P. Comolera. Circa 1900. Afmeting: 23 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke beeldjes. Eén maal compositie metaal, man met kruik, circa 1900. Eén maal Heilig figuur Montserat, 20e eeuw. Eén maal W. Frische, bronzen beeldje, engel. Duitsland 1975. Afmeting: 11...
Vier maal miniatuur bronsjes. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing Indische figuren. Hindoeïstische goden. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen figuren. Vrouw aan het koren binden, tweede helft 20e eeuw. Meisje, circa 1900, ongesigneerd. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Twee terracotta figuren. Naar Rodin. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen plaquette. Johannes de doper. Ongesigneerd. Afmeting: 25,5 x 18 cm. In goede staat.
Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Antieke bronzen adelaar. Zuid Duitsland. Afmeting: 15 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...
Grote 19e eeuwse Franse bronzen galliër door L. Coudray. Marie Alexandre, 1864 - 1932. Defence du Foyer. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Emile Picault. 1833 - 1915. Groot antiek Frans bronzen figuur. Jugendstil. Circa 1910. Titel: Memoria. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Leon Spilliaert. 1881 - 1946. Boeren meisje. Circa 1910. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Leon Spilliart. 1881 - 1946. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen bodemvondst. Chinees met lantaarn. Met groenspaan patina. Oxydatie. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde bronzen luit spelende Griekse dame. Gesigneerd Paul Duboy. 1830 - 1887. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e eeuws kerkelijk houtgestoken figuur op console met polychromie. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Italiaanse houtgestoken engel figuren. Notenhout. Renaissance. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws notenhout gestoken figuur met restvergulding. Romein. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse vergulde houten putti's met korte vleugels. Barok. Afmeting: 37 - 38 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Herdersjongen met stok. Circa 1920. Oskar Gladenbeck. 1850 - 1921. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.