Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G
Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U
Zilveren loddereindoosje, 835/000, met floraal bandendecor en hartvormig wapenschildje met gravering G.P.P. 1851, en het deksel met filigrainwerk en knopjes. MT.: D.de Gilde Koppenol, Schoonhoven 1850...
Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagde bonbonniere met parelrand, zilver grootkeur 2e gehalte 835/000, Jaarletter: I : 1943, MT.: onleesbaar, ca. 98 gr., 16x10.5x5cm., Cond.: op twee plaatsen bij pare...
Antieke Hollands zilveren 835/000 pasteischep. Grootkeur, Jaarletter: F, 1865, MT.: Jacob van der Ree, Schoonhoven, ca. 27gr., L. 18cm., Cond.:U
Israëlisch zilveren set bestaande uit twee kandelaartjes en een schenkkannetje. De kandelaartjes zijn filigrain bewerkt 925/000 H.11cm.Schenkkannetje H. 17cm., kannetje behoeft reparatie.
Uitheems zilveren kannetje en vaasje met oren op voet "Bombay Silver"H.ca. 13cm., samen ca. 430gr., Cond.:U
Unica: Engelse sterling zilveren jacht-teller voor patrijzen, hazen, fazanten, snippen, konijnen en houtsnippen. ca. 5,54x2cm. ca. 38gr. Erg zeldzaam, gegraveerd met naam "John Cooper St. Jamess".
Mooie zilveren 835/000 theebus met rondom putti-en bloemmotieven op vier pootjes. MT.: D.Zwijnenburg, Schoonhoven, ca. 183 gr. 7x6x9cm., Cond.:U
Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand. ø 14 cm op ronde zilveren, 835/000, voet, ø 8 cm. De voet is voorzien van een stippelgravure in ruitvorm. Hoogte 15...
Antieke Hollands zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlanden en op deksel geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x12x8cm., Cond.:U
Geslepen kristallen dessertcoupe met omgeslagen rand. ø 18 cm op 8-kantige zilveren, 835/000, voetje, ø 10 cm, met fraai florale graveringen. Hoogte 15 cm, MT.:onduidelijk, keurkamerr Amsterdam ca. 18...
Hollandse tabakspot met zilveren banden en cartouche en zilveren opzetstuk waarin luciferdooshouder. 835/000 Jaarletter: P 1908, MT.: van Kempen & Zonen Voorschoten. H.17xø10 cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op houten basement, met koperen binnenbak, 835/000. 14x11.5cm., basement 15x11x3.5cm., Cond.:G
Drie sterling zilveren kandelaars, Z2 gekeurd, met geprofileerde acht-zijdige voet. Totaal gewicht ca. 857gr., voet ø11x11cm., H. 17cm., Cond.:U
Vierdelig geslepen kristallen roomstel met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Bestaande uit een lepelvaasje, roomkan, suikerpot en theebus, voorzien van zilveren, 835/000, randen met parelr...
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: N, 1923, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca. 91 gr. 18x9x5cm., Cond.:U
Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U
Mooie grote zilveren schuitvormige kastanjevaas met deksel,83/000, op voet met aan beide zijden maskerons waarin draagringen, ca. 1004 gr., B.18cm., H.31cm., Cond.:U
Driedelig zilveren theeservies, 835/000, bestaande uit een theekan met deksel en houten handgreep, ca. 622gr., een suikerpot met deksel, ca.503gr. en een melkkan ca. 315gr., deksels met mythologische ...
Mooi zilveren theeservies met bijbehorend ovaal zilveren dienblad. Het geheel is gefacceteerd uitgevoerd en in de omtrek versierd met rankmotieven en staat op vier pootjes. 835/000 gekeurd met oud bel...
Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...
Zeer fraai Hollands zilveren koffie-en theeservies op comfoor, model: Kardinaal. Koffie-en theepot en roomkan zijn voorzien van houten handgrepen. Het zilveren comfoor staat op houten bolpootjes, 835/...