Zilveren zoutvaatje Rusland met vergulde binnenkant en cloisonne versiering rondom. 84 solotniks (875/000 zilver) Keuren: A.C. 1896, MC. 4xø7cm., Totaal gewicht ca. 93gr.
Zeer fraai Hollands zilveren theeserviesje, pompoenvormig, op vier acanthusblad pootjes. Zware kwaliteit, 1e gehalte zilver 925/000, jaren 60. MT.: J.M.van Kempen & Zoenen, Voorschoten,Zeist. Ca. 723 ...
Zilveren tafelstuk: Peruaanse kemphaan met uitgesneden gevederte, 925/000, ca. 778gr., 28x15cm., Cond.:U
Vier-delig GG585/000 naaigarnituur bestaande uit: vingerhoed met meander gravering rijgnaald met graveringen, naaldenkoker met schuifdop en stippelgravure in ruitvorm en een borduurschaartje met goud...
Grote zware zilveren dekselkan met acanthusknop en ebbenhouten handvat. 835/000, voorzien van trembleersteek, MT: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmünd. ca. 1050gr. 25xø15cm.
Zeldzame vroege 18e eeuwse Hollandse statenbijbel anno 1719 door Pieter Keur Dordrecht en Pieter Rotterdam te Amsterdam. Met originele band en zilveren slot. 12x22x31,5cm. Cond.: G
Zilveren geciseleerde dekselpot met 2 oren, op voet, bekroond met bloemenmand 800/000 (Z), ca. 580 gr., H. 15xø12cm., Cond.:U
Uitgebreide reisnecessaire in Weense lederen koffer bestaande uit: zilveren handspiegel, 2 zilveren haarborstels, 2 zilveren kledingborstels en een zilveren schuiver. Tevens in de pleet: 8 glazen flac...
Geëmailleerd zilveren tabaksdoos met cloisonne deksel waarin bloemmotief en vergulde binnenkant, 935/000, merk: A?K ca. 1900, 9x6x1.5cm., Cond.:U
Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.
Russisch zilveren luciferdooshouder, 84 solotniks (8975/000). Binnenzijde verguld, buitenzijde rondom versierd met cloisonne. 6x4x2cm., totaal gewicht ca. 51gr. Cond.:U
Zeer fraaie Hollands zilveren hengselmand op dubbele filetvoet met fijne ajourgezaagde rand, afgebiesd met eveneens filetrand. Massief filetfhengsel is gemonteerd aan 2 zware scharnieren, 1e gehalte. ...
Empire zilveren kelk, P.Bruckmann Heilbronn ca. 1830, met vergulde rand en binnenzijde. Voet en stam bewerkt met bladmotieven, 835/000, ca. 280gr. 19xø9,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren theeservies met parelranden bestaande uit; trekpotje, melkkannetje en suikerbakje met hengsel. 835/000, jaarletter R: 1927, MT: zilverfabriek Voorschoten, ca. 640gr. Cond.: U
Engelse sterling zilveren strooier op voet met groot afneembaar strooigedeelte, 925/000, ca. 229gr. 18xø7cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met ribmotief en handgegraveerd scharnierend deksel, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: R: 1876, MT.: onduidelijk. Ca. 152gr., 13.5x7.5x2.5cm., Cond.:U
Antiek tafelmes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met een veulen, 18e eeuw. L.ca.25cm.,
Hollands zilveren brandewijn kom met gedreven eikenblad motief op voet, 925/000, ca. 277gr., ca. 23x11x10cm., Cond.:U
Zilveren beugeltas, compleet met tashaak met petit-point tas, 2e gehalte, Grootkeur 835/000, Jaarletter: F : 1815, M.: onleesbaar, beugelbreedte 17cm., Cond.:U
Zware antieke Hollands zilveren visschep met afbeelding van visserij in de bak. 835/000, MT: W.Edeling Den Haag (begin 1900), ca. 298gr. L.: 34cm. Cond.: U
Chinese zilveren boedha 19e eeuw (opgevuld) in zeer goede originele staat 14x9x6cm.
Heel bijzonder stel gematteerde kristallen theebussen, 1x kleine schade voet, met 835/000 zilveren geribd montuur en bolle doppen. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten, ca. 1870. ca. 14xø8.5cm.
Fraaie antieke geslepen kristallen gember coupe voorzien van zgn. Russisch slijpsel staand op 835/000 zilveren voet. MT.: C.J.Begeer, Utrecht 1888. ca.36xø19cm.
Ronde gedreven en gegraveerde 835/000 zilveren brandewijnkom met platte oren van 2 gekroonde leeuwen, op ronde voet met oude keuren en oude belastingkeur. 4xø13cm., ca. 157gr.