This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Zoutvaatje
Starting price 625 EUR

Zilveren zoutvaatje Rusland met vergulde binnenkant en cloisonne versiering rondom. 84 solotniks (875/000 zilver) Keuren: A.C. 1896, MC. 4xø7cm., Totaal gewicht ca. 93gr.

Zilveren servies
Starting price 600 EUR

Zeer fraai Hollands zilveren theeserviesje, pompoenvormig, op vier acanthusblad pootjes. Zware kwaliteit, 1e gehalte zilver 925/000, jaren 60. MT.: J.M.van Kempen & Zoenen, Voorschoten,Zeist. Ca. 723 ...

Zilveren haan
Starting price 550 EUR

Zilveren tafelstuk: Peruaanse kemphaan met uitgesneden gevederte, 925/000, ca. 778gr., 28x15cm., Cond.:U

Gouden naaigarnituur
Starting price 500 EUR

Vier-delig GG585/000 naaigarnituur bestaande uit: vingerhoed met meander gravering rijgnaald met graveringen, naaldenkoker met schuifdop en stippelgravure in ruitvorm en een borduurschaartje met goud...

Zilveren kan
Starting price 500 EUR

Grote zware zilveren dekselkan met acanthusknop en ebbenhouten handvat. 835/000, voorzien van trembleersteek, MT: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmünd. ca. 1050gr. 25xø15cm.

Statenbijbel, zilv. slot
Starting price 475 EUR

Zeldzame vroege 18e eeuwse Hollandse statenbijbel anno 1719 door Pieter Keur Dordrecht en Pieter Rotterdam te Amsterdam. Met originele band en zilveren slot. 12x22x31,5cm. Cond.: G

Dekselpot met oren
Starting price 425 EUR

Zilveren geciseleerde dekselpot met 2 oren, op voet, bekroond met bloemenmand 800/000 (Z), ca. 580 gr., H. 15xø12cm., Cond.:U

Zilver
Starting price 400 EUR

Uitgebreide reisnecessaire in Weense lederen koffer bestaande uit: zilveren handspiegel, 2 zilveren haarborstels, 2 zilveren kledingborstels en een zilveren schuiver. Tevens in de pleet: 8 glazen flac...

Emaille doos, Russisch?
Starting price 400 EUR

Geëmailleerd zilveren tabaksdoos met cloisonne deksel waarin bloemmotief en vergulde binnenkant, 935/000, merk: A?K ca. 1900, 9x6x1.5cm., Cond.:U

Mes met hond
Starting price 380 EUR

Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.

Doosje
Starting price 375 EUR

Russisch zilveren luciferdooshouder, 84 solotniks (8975/000). Binnenzijde verguld, buitenzijde rondom versierd met cloisonne. 6x4x2cm., totaal gewicht ca. 51gr. Cond.:U

Zilveren soezenmand
Result: 425 EUR

Zeer fraaie Hollands zilveren hengselmand op dubbele filetvoet met fijne ajourgezaagde rand, afgebiesd met eveneens filetrand. Massief filetfhengsel is gemonteerd aan 2 zware scharnieren, 1e gehalte. ...

Zilveren kelk, Empire
Starting price 350 EUR

Empire zilveren kelk, P.Bruckmann Heilbronn ca. 1830, met vergulde rand en binnenzijde. Voet en stam bewerkt met bladmotieven, 835/000, ca. 280gr. 19xø9,5cm. Cond.: U

Zilveren theeservies
Result: 400 EUR

Hollands zilveren theeservies met parelranden bestaande uit; trekpotje, melkkannetje en suikerbakje met hengsel. 835/000, jaarletter R: 1927, MT: zilverfabriek Voorschoten, ca. 640gr. Cond.: U

Grote strooier
Starting price 325 EUR

Engelse sterling zilveren strooier op voet met groot afneembaar strooigedeelte, 925/000, ca. 229gr. 18xø7cm. Cond.: U

Tabaksdoos
Starting price 325 EUR

Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met ribmotief en handgegraveerd scharnierend deksel, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: R: 1876, MT.: onduidelijk. Ca. 152gr., 13.5x7.5x2.5cm., Cond.:U

Mes met paard
Starting price 320 EUR

Antiek tafelmes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met een veulen, 18e eeuw. L.ca.25cm.,

Brandewijnkom
Starting price 300 EUR

Hollands zilveren brandewijn kom met gedreven eikenblad motief op voet, 925/000, ca. 277gr., ca. 23x11x10cm., Cond.:U

Tas, zilv. beugel
Starting price 280 EUR

Zilveren beugeltas, compleet met tashaak met petit-point tas, 2e gehalte, Grootkeur 835/000, Jaarletter: F : 1815, M.: onleesbaar, beugelbreedte 17cm., Cond.:U

Visschep
Starting price 275 EUR

Zware antieke Hollands zilveren visschep met afbeelding van visserij in de bak. 835/000, MT: W.Edeling Den Haag (begin 1900), ca. 298gr. L.: 34cm. Cond.: U

Zilveren boedha
Starting price 250 EUR

Chinese zilveren boedha 19e eeuw (opgevuld) in zeer goede originele staat 14x9x6cm.

Stel theebussen
Starting price 250 EUR

Heel bijzonder stel gematteerde kristallen theebussen, 1x kleine schade voet, met 835/000 zilveren geribd montuur en bolle doppen. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten, ca. 1870. ca. 14xø8.5cm.

Gembercoupe
Starting price 250 EUR

Fraaie antieke geslepen kristallen gember coupe voorzien van zgn. Russisch slijpsel staand op 835/000 zilveren voet. MT.: C.J.Begeer, Utrecht 1888. ca.36xø19cm.

Zilveren brandewijnkom
Starting price 250 EUR

Ronde gedreven en gegraveerde 835/000 zilveren brandewijnkom met platte oren van 2 gekroonde leeuwen, op ronde voet met oude keuren en oude belastingkeur. 4xø13cm., ca. 157gr.