This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

19. Januariveiling 2014

Auction on Friday, January 3, 2014 from 01:00

Completed | Default auction

Zilv. sigarettendoos
Result: 50 EUR

Engelse zilveren sigarettendoos 925/000 10,5x3cm. Cond.: U

Sigarenstandaard
Result: 45 EUR

Geslepen kristallen sigarenstandaard in de vorm van Hoorn des Overvloeds, op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand. ø6cm., ca. 1870. 16x19xø10cm.

Zilv. odeurhouder
Result: 45 EUR

Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U

Zilveren parfumflesje
Result: 40 EUR

Ronde platte zilveren parfumflacon met afschroefbaar kroondopje, 835/000 gekeurd. ø 6cm., ca. 29gr. Cond.:U

Vaasje met 18 zilv. lepels
Result: 40 EUR

Achttien Hollands zilveren lepeltjes ,in kristallen vaasje, met handgegraveerde steel. ca. 1850, MT.:Joh.Schijfsma Sneek, ca. 85gr.

3 Zilveren lepels
Result: 40 EUR

Lot zilver: theelepel met zeilschip, Hollands zilveren theeduimpje MT.: vermoedelijk Johannes Kroontje, Leeuwarden Jaarletter: Q 1875, en zoutlepeltje met putti op steel 835/000. Totaal gewicht ca. 2...

7Zilveren prikkers
Result: 40 EUR

Zeven zilveren 835/000 geweiprikkers, Importeursteken.: G.T. Smit, Gieten/Rolde, L. 13.5cm., totaalgewicht ca. 98gr.

Zilv. zoutvaatje + tang
Result: 40 EUR

Schuitvormig ajourgezaagd zoutbakje op vier pootjes met blauw glazen inzetbakje en zilveren tangetje. 800/000 zilvergewicht ca. 31gr., 6.5x3.5x4cm.

Kaasschaaf + honinglepel
Result: 40 EUR

Hollands zilveren kaasschaaf uit 1929, 835/000 en een Hollands zilveren honinglepel 835/000, MT.: Gerrit Schutte, Purmerend. Lepelgewicht ca. 33gr. Cond.:U

Zilv. pasteischep
Result: 40 EUR

Zilveren ajourgezaagde pasteischep met gegoten steel en getordeerde steel. 8008/000 L.ca. 20cm., ca. 42gr., Cond.:U

6 Lepeltjes + 2 speldjes
Result: 40 EUR

Lot zilver: 2 broches, 2 theelepels, 2 suikerscheppen en een zoutlepeltje 835/000. Zilvergewicht ca, 57gr.

3 Krist. bakjes
Result: 40 EUR

Drie kristallen bakjes met zilveren deksel, zilvergewicht ca. 134gr. (6x11x4,5cm. en 4,5xø5,5cm.)

Melkkan
Result: 40 EUR

Geslepen kristallen melkkan met amandelslijpsel (kleine schade aan de schenktuit) voorzien van oor, op 835/000 zilveren voet met kabelrand. MT.: K.Schuurman, Amsterdam ca. 1890. 14xø8cm.

Zilveren vork
Result: 35 EUR

Antieke Hollands zilveren visbereidingsvork met getordeerde steel, bekroond met gegraveerde vis 835/000, Jaarletter:"B: 1886, MT.: J.van Os van den Abeelen, Schoonhoven L. 16cm., ca. 32gr.Cond.:U

Zilveren vaasje + Makkums schaaltje
Result: 35 EUR

Zilveren vaasje met geschulpte rand en voet, 835/000 Jaarletter: R:1927, MT.: van Kempen, Voorschoten en een Makkums ovaal schaaltje met Hollands zilveren beugel 835/000, MT.: R.van den Sustring, Snee...

5 Zilv. gebaksvorkjes
Result: 35 EUR

Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.

Spiegel, zilver
Result: 35 EUR

Ronde zilveren hangspiegel met bewerkte rand en zwaar bewerkte achterzijde. 800/000, ø13cm.,

Divers plated
Result: 35 EUR

Groot kavel divers oud/antiek plated o.a; lepels, Christoffel servies, vazen, bestek etc. 5-30cm. Cond.: R-G

Zilv. miniatuur, waterpomp
Result: 35 EUR

Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U

Jamlepel
Result: 35 EUR

Zilveren 835/000 jamlepel met parelrand. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten ca. 1890. Ca. 28gr.

Thee / suikerschep
Result: 35 EUR

Zilveren 835/000 thee-en suikerschep geheel glad, stelen uitlopend in een punt en vleugelbakken. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven 1924. Ca.36gr.

Kelkglas
Result: 35 EUR

Antiek geslepen kristallen kelkglas met fraaie florale graveringen, op stam met knoop op 835/000 zilveren voet met parelrand. Nederlands gekeurd, 19e eeuws. ca. 13xø6cm.

Zilveren natfruitlepel
Result: 30 EUR

Antieke Hollands zilveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U

Divers plated
Result: 30 EUR

Groot kavel divers oud plated bestek etc., in redelijk tot goede staat