Antiek 800/000 zilveren wijwaterbakje met stel opendraaiende deurtjes, voorzien van diverse gedreven bijbelse afbeeldingen. Ca. 97gr., ca. 15x5cm.
Antiek zilveren besamin houder eind 18e eeuw, gekeurd Frankfurt am Main (door R.H. Roetger Herfurth, keur is een adelaar met 13 eronder, 13 lood, zie tardij blz. 38). De besamin houder werd gebruikt b...
Zilveren bewerkt Oosters roomkannetje met divers drijfwerk van boedha-afbeeldingen, A.Bhicajee&Co., Bombay, 835/000, ca. 185gr., ø7x11cm., Cond.:U
Fraaie GG750/000 Biedermeier tasbeugel met zwarte fluwelen tas aan 585/000 gouden jasseronketting. MT.: J.B.Netelenbosch, Amsterdam ca. 1850
Antieke Hollandse tafelhouder met 2 kristallen coupes op zilveren voet, met zilveren handgreep op zwart basement waaronder 4 bolpootjes. 835/000 MT.: van Kempen, Voorschoten eind 1800, 21x8cm. Cond.:G
Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwaliteit, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18...
Antiek kristallen parfumflesje, compleet met stopje en gouden kraag en dop. H. 12cm., Cond.:U
Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel op 835/000 zilveren voet met parelrand. Toegeschreven aan J.Held, Amsterdam ca. 1860. ø 7cm.
Antieke zilveren art-deco schaal 835/000 met ebbenhoutengrepen en gecontourneerde rand op ovale voet. Oud belastingstempel V. 35x18.5x10cm., ca. 554gr. incl. 2 greepjes. Cond.:U
Kristallen parfumflacon met gouden voet, kraag en dop, met kristallen stopje. Gaaf en compleet. Hollands 14krt. 585/000. 11.5xø3.5cm., Cond.:U
Chique zilveren poederdoos met goud opgelegde stier, voorstellende toreador in arena., 835/000. Buitenlandse makelij. 7.5x7.5cm.
Antieke Hollands zilveren gedreven brandewijnkom met gegoten grepen in bloemmotief 835/000. Grootkeur, eind 1800, MT.: Antonius de Ruiter, Amsterdam, 22x4cm., ca. 210gr., Cond.:U
Twee grote zilveren kaars kandelaren, vermoedelijk 18e eeuw, gemerkt met 13 (zolotnik ?) voet mooi rondom bewerkt in barok stijl. 33.5x13.5x13.5cm., voeten zijn gevuld. Cond.:G
Twee grote en twee kleine zilveren schaaltjes met parelmotief versierd, 835/000, 9.5x2 cm. en 2x4cm. ca. 133gr.
Oud zilveren handgesmeed bord/schaal met gecontourneerde rand, 835/00, ø28cm., ca. 630gr., Cond.:U
Hollands zilveren miniatuur carrousel met bewegende paarden, 835/000 Amsterdam, ca. 82gr., 9xø6.5cm., Cond.:U
Fraaie antieke geslepen kristallen coupe voorzien van Russisch slijpsel op 835/000 zilveren voet. MT.: C.E.Held, Amsterdam ca. 1870. ca. 21xø14cm.
Zilveren lepelvaasje met dubbele parelrand, 925/000, Grootkeur, Jaarletter: M 1996 MT.D.J.Aubert, Den Haag H. 8.5cm., en acht Hollands zilveren theelepeltjes met getordeerde steel bij aanzet en parelr...
Zilveren bord met op de bodem groot wapen van Enschede, 835/000 Jaarletter: K: 1945/1946, MT.: Zilverfabriek Voorschoten ø26cm., ca. 528gr.
Antieke Hollandse bijbel met Hollands zilveren beslag en sloten en jasseron draagketting, 835/000, begin 1800 MT.: Joh.Rooth, Amsterdam. 12x17x5.5cm., Cond.:U
Zeer mooi en compleet 6-delig Hollands zilveren theeservies met parelmotief op comfoor met theezeefje aan tuit, staand op dienblad met zilveren rand 835/000, Grootkeur, gemaakt vanaf 1926, van Kempen,...
Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U
Fraaie antieke geslepen kristallen gember coupe voorzien van zgn. Russisch slijpsel staand op 835/000 zilveren voet. MT.: C.J.Begeer, Utrecht 1888. ca.36xø19cm.