Roze verguld horloge. 2 zijdig, met maanstand/dag/datum/24 uurs cijfer. Het horloge is voorzien van een zwart lerenband en een roze klip. ø 43 mm, dikte 19 mm.
Horloge WG, 585/000, met briljant. Zeer fijn elegant dameshorloge, mechanisch, met WG fijne band. Aan de kast zijn op de band 6 steentjes bevestigd. ca 20,8 gr. Lengte 16,5 cm
Horloge GG, 585/000, Commodoor. Verfijnd dames horloge met ovale kast en gevlochten band, mechanisch. Lengte 17 cm ca 12.5 gr.
Dameshorloge, Omega, GG 585/000. Fijn rond dameshorloge met GG Milaans gevlochten band. ca 21,4 gr. Lengte 18 cm. De wijzerplaat is iets aangeslagen.
Set GG, 585/000 met Rozenkwarts. Ring oplopend met aan de bovenzijde een kraal van Rozenkwarts, ø 61. Een koordcollier, ø 2 mm, lengte 42 cm met open bolhanger waarin met ronde rozenkwarts zit, ø door...
Broche GG 585/000 met portret. Vroeg 19e eeuwse portretbroche, geschilderd met rand met pareltjes en gematteerde versiering. ø 28 mm. ca 6.0 gr
Citriencollier, met grote GG 585/000 hanger met Citrien. De ketting bestaat uit gefacetteerde citrienkralen met daartussen GG 585/000 bewerkte bolletjes en druppels en GG 585/000 bewerkte bolsluiting....
Oorknoppen, 333/000. met bewerkte Rozaniet. Bewerkte ronde oorknoppen met in het midden cabouchon geslepen Rozaniet, ø oorknop 11 mm.
Lang koralencollier met parels en GG sluiting/ broche. Collier bestaande uit 2 rijen cylindervormige koralen, ø 7 mm, in de tinten roze-rood. Met om de 3 koralen een zoetwaterparel, ø 4 mm. Het geheel...
Munthanger GG 585/000 met Oostenrijks/Hongaarse munt uit 1915. Geschulpte muntrand met gestoken bewerking en RG bolletjes als versiering. In het midden van de rand zit een GG muntje uit 1915. ø hange...
Slavenband zilver 925/000 mat/poly. Zware dichte bolle slavenband, ø 11 mm. Over de armband zitten gegraveerde lijnen die stukken mat en poly afscheiden. ca 67,7 gr, ø 63 mm.
Slavenband zilver, 835/000, voorzien van bewerking. Strakke hoekige armband, 8 mm breed. De armband heeft een strakke bewerking met blokjes en streepjes. ø 63x57 mm. ca 23,4 gr.
Collier, zilver 835/000. 19e Eeuws bolletjes collier, 14 mm breed,voorzien van bakslot. ca 76.4 gr. Lengte 41 cm. Veiligheid is defect.
Collier zilver 925/000, Y-model. Y-collier met in het midden een hart en twee fantasie-ogen. Allen gematteerd. Lengte 40 cm. ca 9,4 gr.
Armband zilver gerhodineerd, 925/000. Bestaande uit ronde schakels met in het midden een topaas en daaromheen diverse zirconias. De armabdn heeft een bakslot em 2 veiligheidsachtjes. Lengte 20 cm, ca ...
Lot Zilver, 925/000, bestaande uit een armband en 3 ringen. De armband bestaat uit olijfvormige schakels, ingelegd met om en om parelmoet en zwart emaille.Lengte 19 cm. Een grove zilveren ring met gro...
Royale solitair oorknoppen, GG, 585/000 met witte saffieren. Spiegelchatonoorknoppen met witte saffier ø 4,5 mm. ca 1,8 gr.
Armband zilver, 925/000 met diverse edelstenen. In het midden van de armband zit een grote langwerpige Amethist, 15 x 20 mm, in een strakke zilveren rand. Aan weerszijden van de Amethist zitten divers...
Collier zilver gerhodineerd, 925/000, met groot kruis met kleurstenen. Een fijn ankercollier met groot kruis, 32x42mm, volgezet met Topaas, Amethist, Citrien en Peridoot, in verschillende slijpvormen....
Armband en hanger , zilver 925/000 met roosjes. En fijne hanger, langwerpig met een roos, 2 cm en daarbij passend een armband gemaakt van schakels met rozen en ovale ogen. De armband is voorzien van e...
Horloge, zilver, 800/000, merk Nielka. Mooi langwerpige dameshorloge met milanees gevlochten band. Met zwarte wijzerplaat. Mechanisch. Lengte 18 cm, totaal ca 29.1 gr.
Oorclips, zilver 925/000 met Tijgeroog. Grote oorclips met rechthoekige cabouchon geslepen tijgerogen. 18x24 mm. ca 19,7 gr.
Lot bestaande uit een dasspeld, GG, 585/000, met ovale gefacetteerde granaat, 11x8,5mm, en een fijne strakke GG ring 585/000, met ovale lichtroze stersaffier, 9x7mm. ø 50 Totaal ca 5 gr.