This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

44. Aprilveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Jan Burssens, Twee torso's
Result: 300 EUR

Jan Burssens, 1956. 1925 - 2002. Belgische School. Compositie twee torso's. Mixed media op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

Piet Klaase, Stal met koeien
Starting price 20 EUR

Piet Klaase. 20e Eeuw. Stal met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, Figuur met kind
Result: 70 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Keizerlijk figuur met kinderen. Aquatint op papier. Afmeting: H 196 x B 77 cm. In goede staat.

A. Kruysen, Stilleven met groentes en mand
Result: 200 EUR

Antoon Kruysen. 1898 - 1977. Stilleven met groentes en mand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.

Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen
Result: 40 EUR

Theodore van Ophuysen 1858. 1768 - 1844. Drie treurende vrouwen op kasteel balustrade. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.

18e Eeuwse handingekleurde gravure
Result: 60 EUR

18e Eeuwse handingekleurde gravure. 'T gesight van de Kneuterdijk siende na de Kloosterkerk'. Gravure op papier. Afmeting: H 47 x B 35 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.

Tederkanga, Straat met auto's
Starting price 25 EUR

Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Gesneuvelde strijdster
Result: 225 EUR

Ongesigneerd 17e/18e eeuws gewonde strijder/soldaat bij belegering. Olieverf op linnen bedoekt en retouses. 60x86 cm in goede staat.

Kees Hak, Stilleven met tafels
Result: 170 EUR

Kees Hak. 2001. 1941 - . Stilleven met tafels. Gouache op papier. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in park
Result: 130 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese werken op zijde
Starting price 30 EUR

Drie oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 x B 30 cm. In goede staat.

James Holmyard, Australisch landschap met rivierbedding
Result: 90 EUR

James Holmyard. Australië. 1929 - 2009. Australisch landschap met rivierbedding. Rocks River Ormiston. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

M.C. Lapidoth, Landschap Eterbeck bij Brussel
Starting price 150 EUR

Maurits Constantin Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap dorp Eterbeck bij Brussel. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

H. Euverman, 2x Naakt compositie
Result: 20 EUR

2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.

17e-18e Eeuwse gravure van musketier
Result: 170 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure van een musketier. Gravure op papier. Afmeting: H 26,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

J. Reckerd +L.J. Jensen, Bloem + Fruitstilleven
Result: 150 EUR

Twee 19e eeuwse gesigneerde aquarellen. Stillevens. L.J. Jensen, 1842, restauratie. J. Reckerd Jr., 1850. Stillevens met bloemen en fruit. Aquarellen op papier. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede...

3x M. de Jongere, Schepen voorstelling
Result: 100 EUR

Drie maal M. de Jongere. 1912 - 1978. Drie maal 17e eeuwse schepen voorstellingen. Lithografie op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

Monogram H.S., Boer rookt pijp
Starting price 20 EUR

Monogram H.S. 1892. Boer rookt pijp. Ets op papier. Afmeting: H 13 x B 9 cm. In goede staat.

R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur
Result: 70 EUR

R. Nelissen. 1972. 1944 - . Surrealistische duivel figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.

R. Koning, Vrouw bij vissersboot
Starting price 60 EUR

Roeland Koning. 1898 - 1985. Scheveningse vissersvrouw. Linosnede op papier. Afmeting: H 52 x B 32 cm. In goede staat.

5x C. Wibaut, 5x Schetsen
Result: 40 EUR

Constance Wibaut. 1920 - 2014. Vijf schetsen met figuren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.

A. Smeerdijk, Landweggetje
Starting price 60 EUR

Anton Smeerdijk. 1885 - 1965. Landweggetje November-dag bij Kortenhoef. Olieverf op linnen. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in park
Result: 130 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten
Result: 80 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die erste plage in Ägypten. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.

B. Fitz, Oosterse dame met waaier
Result: 90 EUR

B. Fitz. Tweede helft 20e eeuw. Oosterse dame met waaier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond
Starting price 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.

V. Avivarei, Gezicht op Dordrecht
Result: 100 EUR

Veronica Avirvarei 21e haven gezicht op Dordrecht olieverf op paneel, 50x70 cm in goede staat.

A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen
Result: 80 EUR

A.J. Gerritsen. Circa 1930. Schaapskooi met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen
Result: 50 EUR

H. Vijfstuk de Groot Jr. 1853 - 1925. Stilleven met antieke voorwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, 1850
Starting price 650 EUR

Russisch ikoon. Moeder Gods van Kazan. Met fraaie gouden achtergrond en enkele kovceg. Circa 1850. Mooie kwaliteit. Professionele restauratie, onder andere buitenrand. Afmeting: H 27 x B 23,5 cm. In g...

Onduid.gesign., Hollandse ijspret
Result: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en oesters
Result: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren
Starting price 150 EUR

H. Krauz. 21e Eeuw. Duits interieur herberg met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

P. de Regt, Riviergezicht met ophaalbrug
Starting price 300 EUR

Pieter de Regt. 1877-1960. Riviergezicht met ophaalbrug. Olieverf. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.

B. v.d. Sloot, Dorpsgezichten
Starting price 80 EUR

Bouke van der Sloot. 1908 - 1995. Twee koperen ets afdrukplaten. Dorpsgezichten. Afmeting: 13 x 16,5 x 25 cm. In goede staat.

Naar A. Warhol, Flowers
Result: 160 EUR

Naar Andy Warhol. Flowers. Lithografie op linnen. Afmeting: H 35 x B 35 cm. In goede staat.

Asger Jorn, Stranger in village
Result: 325 EUR

Asger Jorn. 1914 - 1973. Nr. 27/50. Stranger in village. Ets op papier. Afmeting: 20 x 14,5 cm. In goede staat.

W. Rosenberg, Vissersboot op ruwe zee
Result: 160 EUR

W. Rosenberg. Tweede helft 20e eeuw. Vissersboot op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

H. Rijkelijkshuijsen, Hollands bosgezicht
Result: 150 EUR

Herman Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands bosgezicht met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.

Russisch achter-glas-schilderij, Huzaren
Result: 80 EUR

Russisch achter-glas-schilderij in eikenhouten lijst. Huzaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands fregat
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. 50-er Jaren. Verso J.H. Bakker. Hollands fregat. H.M.S. de Ruyter 1953. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 48 cm. In goede staat.

Asger Jorn, Figuren compositie
Result: 325 EUR

Asger Jorn. 1914 - 1973. Nr. 18/50. Figuren compositie. Ets op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel
Starting price 180 EUR

J. Raamsdonk. 20e Eeuw. Duits landschap met rivier en kasteel. Iets craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Jean Leon, Dame met hoed
Starting price 200 EUR

Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

G. Heymans, Duits paar met witte wijn
Starting price 100 EUR

G. Heymans. 20e Eeuw. Duitse School. Duits paar met witte wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

H. Hermann, Figuren op kade Amsterdam 1888
Starting price 290 EUR

Hans Hermann. Duitse School. 1858 - 1942. Figuren op kade Amsterdam 1888. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.

Merida, Surrealistische voorstelling
Result: 100 EUR

Merida, 1996. Mogelijk Francisco Cortijo Merida. 1936 - 1996. Spaanse School. Surrealistische figuren voorstelling. Mixed media op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

H. Castrup, Surrealistisch
Starting price 300 EUR

Hans Castrup. 1957 Osnabrück. Duitse School. Phantastic Art. Surrealistisch. Acryl op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.

Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren
Starting price 300 EUR

Theodorus van Oorschot. 1910 - 1989. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

A. Pieck, Landschap met roeiboot in de vaart
Result: 250 EUR

Adri Pieck. 1894 - 1982. Landschap met roeiboot in de vaart. Gouache op papier. Scheurtje of vouw voor naam. Afmeting: H 63 x B 47 cm. In goede staat.

G. Craeyvanger, Paard met figuur en honden
Starting price 300 EUR

Gijsbertus Craeyvanger. 1810 - 1895. Adelijke jager met jachthonden, paard en stalmeester. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht
Result: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. Circa 1930. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam
Result: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Grachtengezicht Amsterdam met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

C.P. Snijders, Hollands riviergezicht met trekschuit en molens
Result: 200 EUR

Christian P. Snijders. 1904 - . Hollands riviergezicht met trekschuit en molens. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

H.E. Roodenburg, Stadsgezicht Den Haag
Result: 50 EUR

Hendrikus Elias Roodenburg. 1895 - 1987. Stadsgezicht Den Haag. Ets op papier. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.

D. Wiggers, Panoramisch landschap
Result: 350 EUR

Dirk Wiggers. 1866-1933. Panoramisch landschap, getiteld wolkenschaduw. 1904. Olieverf op linnen (craqule). Afmeting: H 48x B 74 cm. In goede staat.

2x Mario Pedro Arata, Divers
Starting price 80 EUR

Twee maal Mario Pedro Arata. 1891 - 1946. Argentinië. 1. Huis tussen de bomen. 2. Boom in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

2x H. Bogman, Landschappen
Starting price 400 EUR

Herman Bogman. Pendant. 1890 - 1975. Twee landschappen. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Arabische man met tulband
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd? Arabische man met tulband en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.

G. Krol, Verso achter vliegveld
Starting price 80 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Verso achter vliegveld. 1933 Krol. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In redelijk/goede staat.

J. Mels, Zuid-Hollands landschap
Starting price 100 EUR

Jacques Mels. 1899 - 1974. Zuid-Hollands landschap. Mixed media op papier. Afmeting: H 32 x B 55 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar
Starting price 100 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Zandpad met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 36 cm. In goede staat.

J. v.d. Linde, Hollands zeegezicht met zeilboten
Starting price 400 EUR

Jan van der Linde. 20e Eeuw. Hollands zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.

P. Durieux, Branding
Result: 60 EUR

Peter Durieux. 1981. 1951 - . Houtsnede 5/10. Branding. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In redelijke staat.

German Grobe, Vissersboten op volle zee
Starting price 650 EUR

Germen Grobe. 1857 - 1938. Duitse School. Vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

P. Pulm, Strand met schelpenvisser
Starting price 300 EUR

P. Pulm 1882-1960 Dusseldorfer schule strandjutter op strand olieverf op linnen 40x50 cm in goede staat.

J. Mankes, Melkende boerin
Starting price 300 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21x B 16 cm.In goede staat.

Jan Hoowij, Zigeunermeisje
Result: 180 EUR

Jan Hoowij, 1939. Hengelo 1907 - California 1987. Zigeunermeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 48 cm. In goede staat.

W.H. Eickelberg, Riviergezicht met vissers
Starting price 800 EUR

W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Riviergezicht met vissers en huisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 64 cm. In goede staat.

Eugene Brands, De eenhoorn
Starting price 200 EUR

Eugene Brands. 1913 - 2002. Nr. 10/30. De eenhoorn, 1997. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 68 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Platbodem op zee
Starting price 300 EUR

P.P. Schiedges. 1856. 1812 - 1876. Platbodem op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 17 cm. In goede staat.

A. Verleur, Landschap met windmolen
Starting price 100 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.

A.J. Groenewegen, Landschap Drentse boerderijen
Result: 250 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Landschap met Drentse boerderijen, kippen en figuren in de verte. Afmeting: H 25 x B 31 cm. In goede staat.

Lichtenstein, Twee dames
Result: 450 EUR

Roy Lichtenstein 1975x723-1977 met watermerk certificate plate signed offset print. Twee naakte vrouwen op bed,. Lithografie op papier 75x50 cm in goede staat.

Van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Result: 225 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht. Holland. Zandvoort. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hond met twee puppy's
Starting price 250 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hond met twee puppy's. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.

Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht
Result: 100 EUR

Anton Dirckx. 1878 - 1927. Rotterdams havengezicht. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

E. Lermer, Kosmische Prägung
Starting price 320 EUR

Erich Lermer. 1924 - 2008. Duitse School. Kosmische Prägung. Olieverf op paneel. Afmeting: H 100 x B 75 cm. In goede staat.

Gerhard Morgenstjerne Munthe, Platbodem
Starting price 800 EUR

Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe. 1914. 1875 - 1927. Platbodem in vaart met figuur in landschap met windmolen en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Geit aan de lijn
Starting price 350 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Geit aan de lijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.

Steendruk? Jacques de Gheyn II
Starting price 100 EUR

Steendruk/reproduktie van studie-tekening van Jacques de Gheyn(II) 1604 eing 19e eeuws Verso etiket Christies nr. 17065245. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.

M. Horix, Zeeuwse meisjes
Starting price 850 EUR

H.M. Horix 1845-1923 Zeeuwse meisjes op bruggetje bij sloot met jongen en eendjes. olieverf op linnen (craqule) 68x50 cm in goede staat.

J. van Leeuwen van Oudewater, Stadspoort met figuren in de sneeuw
Result: 250 EUR

J. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Stadspoort met figuren in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J. van Delden, Haven Rotterdam
Result: 425 EUR

Jan van Delden ca 1930 Rotterdams havengezicht met vrachtschepen, olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.

J. Mankes, Kraai met insekt
Result: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.

Toegeschreven Izaak Schouman, Hollandse schepen op kalme zee
Starting price 400 EUR

Toegeschreven aan Izaak Schouman. 1801 - 1878. Hollandse schepen op kalme zee. Aquarel op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

Lucebert, Twee naakte figuren
Result: 350 EUR

Gesigneerd Lucebert. 1924 - 1994. Toegeschreven aan. Twee naakte figuren, 1961. Titel: Meester. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Starting price 300 EUR

Draagt signatuur A.J. Zwart. A.J. opgehaald. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

V. Bauffe, Koeien in polder
Result: 900 EUR

Victor Bauffe 1849-1921 Hollands Haagse schoollandschap met koeien langs de waterkant, olieverf op linnen 45x60 cm in goede staat.

K.H. Boese, Wilde zwijnen in besneeuwd bos
Starting price 400 EUR

K.H. Boese. Karl-Hans Boese. 1919 - . Duitse School. Wilde zwijnen in besneeuwd bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht
Starting price 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.

2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap
Result: 700 EUR

Ongesigneerd? Circa 1800. Twee landschappen. Bergachtige landschappen met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 86 cm. In redelijke staat.

Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten
Starting price 600 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Hollandse binnenhaven met steiger en boten. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

H. Hertling/Herzling?, 2x Romantische landschappen
Starting price 1.500 EUR

H. Hertling/Herzling? Duitse School. 19e Eeuw. Twee romantische landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug
Result: 900 EUR

Klaas Bernink. 1974. 1913 - 1996. Schipholt bos Glanerbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.