Rosemeier. Winters landschap met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 24 cm. In goede staat.
Jan van Ravenzwaay. 1789 - 1869. Verso etiket origineel Jan van Ravenzwaay Oosterhout etc. Hollandse boerderij met vele figuren en vee (melktijd). Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm. In goede st...
Onduidelijk. J.H. Bolink? Abstracte compositie met zandtechniek. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.
Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
v.d. Velde. 21e Eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Leopold Leconte. 1890 - 1963. Frans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
H. Laethum. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Bergachtig landschap met paardenkar en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 62 cm. In redelijke staat.
W. Frost, 1860. Mogelijk William Eduard Frost. 1810 - 1877. Romantisch wintergezicht met figuren bij kampvuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.
A. Leissner. Circa 1930. Raderschepen langs de kade met figuren. Gouache op papier. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Dikke dame op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Twee dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
F. Boersma (Ferdinand). 1906 - 1979 Hengelo. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Paard in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Betsie Assink. 1946, Hengelo. Kubistisch stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 64 x 43 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
Harry Maas. Vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: 41 x 17 cm. In goede staat.
v. Rechenberg-Fluck. Duitse School. Circa 1915. Jugendstil damesportret bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 49 cm. In goede staat.
A. v.d. Pol. 1886 - 1956. Herder bij schaapskudde. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 59 cm. In goede staat.
Willem Maris. 1844 - 1910. Landschap. Houtskool op papier. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Poserende naakte dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 112 cm. In goede staat.
Vilis Lagerwey '86. Twee honden pikken kippenpoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 26 cm. In redelijke staat.
Sjoerdje Mulder Hak. 1945. Hollands riviergezicht hoogwater IJssel. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Boerenhuis met wasvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. '85. Wild + natuurschilder. Vijf valkensoorten. Gouache op papier. Afmeting: 24 x 35 cm. In goede staat.
Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.
J. Loecker. 19e Eeuw. Vrouw warmt zich op bij haard met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuws rond schilderij. Moeder met kinderen. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
H. Veldhuis. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Krijn van Dijke. 1910 - 1980. Voetballers. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 40 cm. In goede staat.
Hans Georg Kley. 1916 Berlijn. Duitse school. Duitse boerderij met paarden bij drenkplaats, kippen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse ingekleurde gravure 'Le Medicin ala Maison'. Vochtvlekken. Afmeting: 61 x 47 cm. In redelijke staat.
Jan Cremer. '90. 1940 - . Voordruk vrienden. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 53 - 73 cm. In goede staat.
W. Smits. 21e Eeuw. Landschap met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal gesigneerd. Hongaarse school. Tweede helft 20e eeuw. Ossenkar + paardenspan met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen, tin, bessen en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
A. v. Pol. Circa 1930. Hollands landschap met koeien en houten bruggetje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 42/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 16/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
J.H. Coster. 1846 - 1920. Landschap bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke ikonen op paneel. 18e - 19e Eeuw. Religieuze voorstellingen. Afmeting: 15 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Saalborg. Italiaanse bergplaats. Sepia op papier. Afmeting: 21 x 30 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Bestaande uit: Kraai op tak en papegaaien op tak. Afmeting: 21 - 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Huisje op Veluwse heide. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 36 cm. In goede staat.
J. Smit. 1916. Twee kinderen met plaatjesboek. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.