This website uses cookies

19. Januariveiling 2014

Auction on Friday, January 3, 2014 from 01:00

Completed | Default auction

Schilderij, stilleven
Starting price 600 EUR

Sebastiaan van Voorn Boers (Rotterdam 1838 - 1893), olieverf op paneel, stilleven met fruit en glas 32x40cm. Cond.: G

Schilderij
Starting price 425 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op paneel, boer en boerin met vee 25x19cm. Cond.: G

Schilderij, Delfgaauw
Starting price 1.400 EUR

Onduidelijk gesig., strand
Result: 400 EUR

Schilderij, man met baard
Starting price 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, man met baard 47x62cm. Cond.: G

Schilderij, poezen
Result: 225 EUR

Schilderij, gesigneerd Behr
Result: 300 EUR

Schilderij, boereninterieur
Starting price 150 EUR

Landkaart 17e eeuw, Hondius
Starting price 200 EUR

Landkaart Melite insula
Result: 350 EUR

Gerard Krol, Lutterzand
Result: 130 EUR

Schilderij, B. Kiers
Starting price 150 EUR

Schilderij, Pieneman, paradijsvogels
Starting price 300 EUR

Johanna Pieneman (Amsterdam 1889 - ), olieverf op paneel, paradijsvogels Artis 56x60cm. Cond.: G

F. van Kregten, studie
Starting price 200 EUR

Ferry Slebe, stilleven
Starting price 250 EUR

Ferry Slebe (Almelo 1907 - Den Haag), olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G

J. Benneker, vrouw op stoep
Result: 160 EUR

Schilderij, Albert Venendaal
Starting price 375 EUR

Albert Veenendaal, olieverf op linnen, boerenhuis met kippen 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, A. Reuvers
Result: 50 EUR

Ongesigneerd, Wiener Ball
Result: 200 EUR

Schilderij, stad aan het water
Starting price 300 EUR

Brandl ca. 1950 Duitse School, olieverf op linnen, Lago Maggiore 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Kopenhagen
Result: 150 EUR

Religieus schilderij
Result: 50 EUR

Onduidelijk gesign., 19e eeuw
Starting price 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met Athena, putti met trompet, hoorn des overvloeds en stoomboot (1 scheurtje) 64x86cm. Cond.: R-G

Schilderij, koeien
Starting price 300 EUR

Monogram F.B. (vermoedelijk Frans Baayens), olieverf op linnen, landschap met koeien 88x62cm. Cond.: G

Schilderij, Jaap Sax
Result: 140 EUR

Carl Gunne
Result: 80 EUR

Carl Gunne (Deense School 1893 Sundsvall - ), olieverf op linnen, bergachtige kust 65x50cm. Cond.: G

Folke Pars
Result: 70 EUR

Russische School
Result: 500 EUR

Aquarel, Parijs
Result: 75 EUR

Litho, Corneille
Starting price 200 EUR

Guiliaume Corneille 99, zeefdruk op papier, vrouw met duif 45x36cm. Cond.: G

Landkaart, Blaeu
Starting price 300 EUR

Landkaart 17e eeuw van J. Blaeu (Holland), betreft een kaart van Namen Frankrijk. Mooie gravures (goed in de kleur). Lichte vouw, verder in goede staat 53x43cm. Cond.: G

Landkaart 17e eeuw, Canaan
Starting price 100 EUR

Tirion landkaart, Niedersaxen
Result: 50 EUR

Wim van Norden
Result: 110 EUR

Wim Pol, meisjes met eend
Result: 125 EUR

Wim Pol, olieverf op linnen, meisjes in bloemenveld met eenden 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, J. v. Wingen
Result: 190 EUR

Stilleven, jacht
Result: 300 EUR

Russisch schilderij
Starting price 60 EUR

Staronosev Oleg (Russische School), olieverf op paneel, "Titel Depth" 50x33cm. Cond.: G

Litho, koeien
Starting price 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd E.J. Buenk? (epreuve d'artiste), lithografie op papier, twee koeien "Connection II" 56x60cm. Cond.: G

Litho, koeien
Starting price 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd E.J. Buenk? (epreuve d'artiste), lithografie op papier, drie koeien "Connection I" 57x61cm. Cond.: G

Henry Kley, bloemen
Result: 80 EUR

Aquarel, zeegezicht
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, zeilschepen voor een kustplaats 51x31cm. Cond.: G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Starting price 200 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met meer, zeilboot met figuren 25x21cm. Cond.: R-G

Schilderij, van Trirum
Starting price 375 EUR

Johannes Wouterus van Trirum, olieverf op paneel, stilleven met poezen 24x18cm. Cond.: G

Schilderij, Jezus
Result: 200 EUR

Wielestra
Result: 60 EUR

J. wielistra 72? nr. 10/35, ets op papier, wachtkamer bij de dierenarts 35x30cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Starting price 50 EUR

Stroinova Lubov (Russische School), olieverf op linnen, Krutitsky Gate 25x35cm. Cond.: G

Schilderij, stadsgezicht met gracht
Result: 100 EUR

J. Brand ca. 1980, olieverf op linnen, Impressionistisch Amsterdams stadsgezicht 50x60cm. Cond.: G

Uno Hubert Karlsson 1903
Result: 50 EUR

Schilderij, fazantenjacht
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met klopjacht en fazanten 31x22cm. Cond.: G

Corneille
Starting price 40 EUR

Corneille 94, reproductie op linnen, duif en kat 50x60cm. Cond.: G

J. Bakker, riviergezicht
Result: 65 EUR

J. Bakker 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met zeilboten 30x40cm. Cond.: G

8-Kantig schilderij, bloemen
Result: 85 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen in de 17e-18e eeuwse stijl (8-kantig) 75x55cm. Cond.: G

K. Engelke 1939
Starting price 200 EUR

K. Engelke 1939 (Duitse School), aquarel op papier, parkgezicht met vele figuren 39x53cm. Cond.: G

Pit van Loo, schilderij
Starting price 250 EUR

Schilderij, Drents landschap
Result: 150 EUR

Schilderij, koeien in landschap
Starting price 260 EUR

J. v.d. Heunk ca. 1920, olieverf op linnen, koeien bij hoogwater 60x40cm. Cond.: G

Onduidelijk gesign., 19e eeuw
Result: 275 EUR

Ferry Slebe, stilleven
Starting price 250 EUR

Schilderij, boot
Starting price 60 EUR

S.F. Sanders 1840
Starting price 350 EUR

Vervallen uit veiling

J.F. van Deventer
Starting price 1.250 EUR

Ets, Berserik
Result: 60 EUR

Hermanus Berserik 1977 Nr. 42/200 ( 1921 - 2002), ets op papier, pop 42x25cm. Cond.: G

Ets, Steiner
Starting price 60 EUR

Ernst Steiner 1975 (probedruck), (1935 Duitse School), ingekleurde ets op papier, Petrus 21x29cm. Cond.: G

Schilderij
Result: 60 EUR

Houssaint ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beek 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, W.J. Moriana
Result: 400 EUR

Kai Christensen
Result: 50 EUR

Gouache, Hannes Postma
Result: 200 EUR

Schilderij
Result: 190 EUR

Johannes Weiland
Starting price 350 EUR

Winterlandschap met molen
Starting price 200 EUR

Boek Jan te Wierik, gesigneerd
Result: 100 EUR

Oude Benezit lexicon
Starting price 100 EUR

Oude 10-delige Benezit lexicon, Dictionnaire des peintres, sculpteurs dessinateurs et gravenos uit 1976 Cond.: G

Indonesisch schilderij 1966
Starting price 300 EUR

Schilderij, '67
Result: 60 EUR

Zuhinga '67 (verso la fabrica), olieverf op linnen, fabriek met arbeiders 81x65cm. Cond.: G

Ikoon
Starting price 50 EUR

Ikoon ca. 1900 van Maria met kind in goede staat 15,5x12cm.

G. Diepeveen, vrouw
Result: 70 EUR

Simon Kramer
Result: 50 EUR

Indonesisch schilderij, Soedarno
Starting price 300 EUR

Schilderij, R. Withaar
Result: 110 EUR

Reint Withaar (vroeg werk, 80-er jaren), olieverf op linnen, boerderij aan een beek 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, huis met kippen
Result: 120 EUR

P. van DIjk ca. 1970, olieverf op linnen, binnenhof met kippen 100x60cm. Cond.: G

Loekie, twee dames
Starting price 100 EUR

Loekie 1164, olieverf op linnen, twee negeroïde dames 60x80cm. Cond.: G

Hongaars schilderij
Starting price 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, interieur met oma en kleinkinderen (verf laat iets los) 52x42cm. Cond.: R

Stilleven Vlaamse Gaai, Crob
Result: 200 EUR

Aquarel, Indonesië
Starting price 35 EUR

Indonesische School ca. 1950 (Dawarti?), aquarel op papier, Indonesisch landschap bij zonsondergang 36x25cm. Cond.: G

Schilderij, 19e eeuw
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, huizen met figuren langs een rivier (verf beschadigd) 20x14cm. Cond.: G

Stadsplattegrond, Zierikzee
Result: 60 EUR

Landkaart 17e eeuw van Zierikzee "Ter opheldring van den tegenwoordigen staat van Zeeland" door Tirion 26x18cm. Cond.: G

Landkaart, D. Stoopendaal
Starting price 150 EUR

Gouache, Fedde de Jong
Starting price 200 EUR

Ongesigneerd, jongeman met bril
Result: 180 EUR

Onduidelijk gesign., paardespan
Result: 40 EUR

Aquarel, Indonesië
Starting price 35 EUR

Indonesische School ca. 1950 (A. Bulani), aquarel op papier, Indonesisch riviergezicht met vuurboom 34x26cm. Cond.: G

Schilderij, H. Oberhauser
Starting price 60 EUR

Schilderij, berglandschap
Starting price 90 EUR

B. Palsen 1939, olieverf op linnen, berglandschap met huis "Wellhorn und Wetterhorn Grindelwald u. Dahl" 60x80cm. Cond.: G

Aquarel, Indonesië
Starting price 35 EUR

Indonesische School ca. 1950 (Suratin), aquarel op papier, Indonesisch havengezicht 26x24cm. Cond.: G

Schilderij, W. Cats
Result: 75 EUR