Sebastiaan van Voorn Boers (Rotterdam 1838 - 1893), olieverf op paneel, stilleven met fruit en glas 32x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op paneel, boer en boerin met vee 25x19cm. Cond.: G
G.J. Delfgaauw ( 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
W. Keat ca. 1880, olieverf op paneel, strandgezicht met dorp 16x11cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, man met baard 47x62cm. Cond.: G
Naar Henriette Ronner ca. 1900, olieverf op linnen, spelende poezen op een kleed 40x51cm. Cond.:G
Carel Jacobus Behr 1853 (Den Haag 1812 - 1895), olieverf op linnen, portret van een heer 81x103cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, boerenstal met waterpomp en kippen 33x24cm. Cond.: G
Ingekleurde landkaart (ets op papier) 17e eeuw van Henrikus Hondius ( 1573 - 1650) van Gelderland "Amsetlodami Sumptibus Henrici Hondij" 50x38cm. Cond.: G
Landkaart 17e-18e eeuw, ets op papier, Melite Insula vulge Masta Goza Insula (Zuid Amerika?) in goede staat 37x28cm.
Gerard Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstmorgen kleigaten 66x47cm. Cond.: G
Ben Kiers ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met korenschoven en boerenhuisje 50x70cm. Cond.: G
Johanna Pieneman (Amsterdam 1889 - ), olieverf op paneel, paradijsvogels Artis 56x60cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (studie), olieverf op paneel, 3 koeien met melkende boer 40x26cm. Cond.: R
Ferry Slebe (Almelo 1907 - Den Haag), olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G
J. Benneke ca. 1900, olieverf op linnen, wandelaar bij kerk in de sneeuw 24x30cm. Cond.:G
Albert Veenendaal, olieverf op linnen, boerenhuis met kippen 40x60cm. Cond.: G
Anton Reuvers (Enschede), olieverf op linnen, boerenschuur met landweg en kippen 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen (maroufle), Wiener Ball met vele figuren 12x18cm. Cond.: G
Brandl ca. 1950 Duitse School, olieverf op linnen, Lago Maggiore 60x80cm. Cond.: G
Aage Strand (Deense School), olieverf op linnen, circus Kopenhagen 1957, 77x67cm. Cond.: G
Religieus schilderij 19e eeuw, olieverf op linnen, na de kruisafname 59x88cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met Athena, putti met trompet, hoorn des overvloeds en stoomboot (1 scheurtje) 64x86cm. Cond.: R-G
Monogram F.B. (vermoedelijk Frans Baayens), olieverf op linnen, landschap met koeien 88x62cm. Cond.: G
Jaap Sax (Amsterdam 1889 - Laren), olieverf op linnen, poldergezicht bij avond 50x40cm. Cond.: G
Carl Gunne (Deense School 1893 Sundsvall - ), olieverf op linnen, bergachtige kust 65x50cm. Cond.: G
Folke Pars 1961 (Deense School), olieverf op linnen, stilleven met vaas en fruit 57x38cm. Cond.: G
Russische School ca. 1970 (Kyrillische signatuur), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 50x60cm. Cond.: G
Johannes Gerardus Hengst (Delft 1904 - ), aquarel op papier, stadsgezicht Parijs 47x32cm. Cond.: G
Guiliaume Corneille 99, zeefdruk op papier, vrouw met duif 45x36cm. Cond.: G
Landkaart 17e eeuw van J. Blaeu (Holland), betreft een kaart van Namen Frankrijk. Mooie gravures (goed in de kleur). Lichte vouw, verder in goede staat 53x43cm. Cond.: G
Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets op papier, "De Gelegenheyt van 't paradijs en 't land 't Canaan, mitsgaders D'eerst bewoonde land der patrirchen uyt de H. schrifture en verscheyden Anotoren bij en...
Landkaart 17e-18e eeuw door Isaak Tirion van NiederSachsen (ingekleurd), ets op papier, in goede originele staat 34x29cm. Cond.: G
Wim van Norden (1917 - 2001), olieverf op linnen, vissersboot aan het strand met haven in de verte 50x60cm. Cond.: G
Wim Pol, olieverf op linnen, meisjes in bloemenveld met eenden 50x60cm. Cond.: G
Jan van Wingen (1874 - 1956), olieverf op linnen, boerderij in de sneeuw Limburg 60x90cm. Cond.: G
Ongesigneerd? 19e eeuw, olieverf op paneel, jachtstilleven met gevogelte (mooie kwaliteit) 31x39cm. Cond.: G
Staronosev Oleg (Russische School), olieverf op paneel, "Titel Depth" 50x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd E.J. Buenk? (epreuve d'artiste), lithografie op papier, twee koeien "Connection II" 56x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd E.J. Buenk? (epreuve d'artiste), lithografie op papier, drie koeien "Connection I" 57x61cm. Cond.: G
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, zeilschepen voor een kustplaats 51x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met meer, zeilboot met figuren 25x21cm. Cond.: R-G
Johannes Wouterus van Trirum, olieverf op paneel, stilleven met poezen 24x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op paneel, geboorte van Jezus Christus in de stal met de 3 koningen 49x41cm. Cond.: G
J. wielistra 72? nr. 10/35, ets op papier, wachtkamer bij de dierenarts 35x30cm. Cond.: G
Stroinova Lubov (Russische School), olieverf op linnen, Krutitsky Gate 25x35cm. Cond.: G
J. Brand ca. 1980, olieverf op linnen, Impressionistisch Amsterdams stadsgezicht 50x60cm. Cond.: G
Uno Hubert Karlsson (Deense School 1903 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 60x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met klopjacht en fazanten 31x22cm. Cond.: G
J. Bakker 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met zeilboten 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen in de 17e-18e eeuwse stijl (8-kantig) 75x55cm. Cond.: G
K. Engelke 1939 (Duitse School), aquarel op papier, parkgezicht met vele figuren 39x53cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, spaarvarken met klavertjes vijf 60x80cm. Cond.: G
J. van Slogteren (Amsterdam 1904 - ), olieverf op linnen, Hollands polderlandschap 50x70cm. Cond.: G
J. v.d. Heunk ca. 1920, olieverf op linnen, koeien bij hoogwater 60x40cm. Cond.: G
J. Buys? 19e eeuw, olieverf op linnen, dobbelende kinderen (2 dunne krassen) 46x64cm. Cond.: R-G
Ferry Slebe (Almelo 1907 - Den Haag), olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G
G. Wunkin? ca. 1910, olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en roeiboot 28x21cm. Cond.: G
Jan Frederik van Deventer ( 1822 - 1886), olieverf op paneel, koeien langs de Waal 30x45cm. Cond.: G
Hermanus Berserik 1977 Nr. 42/200 ( 1921 - 2002), ets op papier, pop 42x25cm. Cond.: G
Ernst Steiner 1975 (probedruck), (1935 Duitse School), ingekleurde ets op papier, Petrus 21x29cm. Cond.: G
Houssaint ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beek 60x80cm. Cond.: G
W.J. Moriana UBUD, Indonesische School ca. 1970, olieverf op linnen, Indonesisch markttafereel met veel figuren 135x220cm. Cond.: G
Kai Christensen 71 (Deense School), olieverf op linnen, dorp achter een zeedijk 65x25cm. Cond.: G
Hannes Postma 1965, gouache op papier, titel "geometrische veranderingen" 73x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, winterlandschap met arrenslee 27x18cm. Cond.: G
Johannes Weiland (1856 - 1909), olieverf op linnen, boerderij aan het water met boerin 55x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel (paneel doormidden geweest), Hollandse winter met ijspret 24x30cm. Cond.: M
Handgesigneerd boek van Jan te Wierik 1996 (1954 - 2002), Getiteld "Ik houd van snoep" met diverse afbeeldingen van werken van Jan te Wierik 50x35cm. Cond.: G
Oude 10-delige Benezit lexicon, Dictionnaire des peintres, sculpteurs dessinateurs et gravenos uit 1976 Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1966, Indonesische school (verso etiket Singapore Art Gallery), olieverf op linnen, Indonesische vissers met boten bij avond met lantaarnlicht 137x80cm. Cond.: G
Zuhinga '67 (verso la fabrica), olieverf op linnen, fabriek met arbeiders 81x65cm. Cond.: G
G. Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch damesportret 60x80cm. Cond.: G
Simon Kramer ( 1940 Amsterdam - ), olieverf op linnen, stadsgezicht 60x70cm. Cond.: G
Soedarno '67 (Indonesiche School), olieverf op linnen, tempel bij nacht met figuren 200x100cm. Cond.: G
Reint Withaar (vroeg werk, 80-er jaren), olieverf op linnen, boerderij aan een beek 60x80cm. Cond.: G
P. van DIjk ca. 1970, olieverf op linnen, binnenhof met kippen 100x60cm. Cond.: G
Loekie 1164, olieverf op linnen, twee negeroïde dames 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, interieur met oma en kleinkinderen (verf laat iets los) 52x42cm. Cond.: R
Ongesigneerd (uit boedel van Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen)), olieverf op linnen, stilleven met vlaamse gaai 30x48cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Dawarti?), aquarel op papier, Indonesisch landschap bij zonsondergang 36x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, huizen met figuren langs een rivier (verf beschadigd) 20x14cm. Cond.: G
Landkaart 17e eeuw van Zierikzee "Ter opheldring van den tegenwoordigen staat van Zeeland" door Tirion 26x18cm. Cond.: G
Ingekleurde landkaart 17e eeuw van het Middellandse Zee gebied. De beschrijving van de Reysen Pauli en van de andere apostelen, door D. Stoopendael fecit, ets op papier, vouwnaad iets ingescheurd 45x3...
Fedde de Jong (Sneek 1915 - ), gouache op papier, vaas met bloemen 52x67cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw, olieverf op paneel, portret van een jonge student met bril 16x19,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (A. Bulani), aquarel op papier, Indonesisch riviergezicht met vuurboom 34x26cm. Cond.: G
H. Oberhäuser ca. 1950, olieverf op linnen, portret Elizabeth Taylor 30x40cm. Cond.: G
B. Palsen 1939, olieverf op linnen, berglandschap met huis "Wellhorn und Wetterhorn Grindelwald u. Dahl" 60x80cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Suratin), aquarel op papier, Indonesisch havengezicht 26x24cm. Cond.: G
A. Cats, olieverf op linnen, Duitse watermolen met fachwerk 50x70cm. Cond.: G