This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Schilderij, paarden op de kade
Result: 175 EUR

K.Haverkamp '47, olieverf op linnen, Rotterdamse havenkade met paardekarren en figuur. 100x60cm., Cond.:G

Ets, Willem de Zwart
Result: 35 EUR

Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G

Schilderij, R. Michel
Result: 50 EUR

R. Michel, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

2x Empire ets
Result: 35 EUR

Twee 19e eeuwse empire etsen "Me. Sayer sculpt", ets op papier, voorstelling van empire tafelstukken 34x21cm. Cond.: G

Ets, Theophile de Boek
Result: 25 EUR

Theophile de Bock (Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), ets op papier, bosgezicht met vrouw 18x14cm. Cond.: G

Ets, kerk
Result: 10 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, ets op papier, ets kerk 12x18cm. Cond.: G

Herman Brood
Starting price 90 EUR

Herman Brood 13/200 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), litho op papier, item Collect Killer 27x22cm. Cond.: G

Ets, havengezicht
Result: 50 EUR

Monogram H.C.? ca. 1920, olieverf op linnen, havengezicht 20x11cm. Cond.: G

Schilderij, Th. v. Rossum
Result: 25 EUR

Th.v.Rossum, ca. 1930,olieverf op linnen, bosgezicht, 50x70cm., Cond.:G

Aquarel, Indonesië
Starting price 50 EUR

Indonesische School ca. 1950 (A. Bulani), aquarel op papier, Indonesisch riviergezicht met vuurboom 34x26cm. Cond.: G

Aquarel, Indonesië
Result: 50 EUR

Indonesische School ca. 1950 (Kandi?), aquarel op papier, Indonesische rijstvelden 34x26cm. Cond.: G

Bloemstilleven VDR
Starting price 25 EUR

Monogram VDR, ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen, 40x60cm., Cond.:G

Schilderij, stilleven
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloem 50x60cm. Cond.: G

Wessels, Scheveningen
Result: 50 EUR

Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), bomschuiten op het strand bij avond, olieverf op linnen 40x80cm. Cond.: G

Herman Brood, zeefdruk
Starting price 50 EUR

Herman Brood 61/100, zeefdruk op papier, "Shivers wereld sjem" 42x33cm. Cond.: G

Wessels, kerkgangers
Result: 40 EUR

Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), boeren kerkgangers, olieverf op linnen 24x30cm. Cond.: G

S. Ribberink, zeefdruk
Starting price 40 EUR

Suzanne Ribberink, zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 26x38cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij aan het water
Starting price 40 EUR

L.F. '80, olieverf op linnen, boerderij aan de waterkant 60x80cm. Cond.: G

Elly Nijhoff
Starting price 30 EUR

Elly Nijhof '90, abstracte compositie 18x16cm. Cond.: G

Schilderij, boten op meer
Starting price 60 EUR

Monogram ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met zeilboot 40x30cm. Cond.: M-R

Joan Dinsbach, zeefdruk
Starting price 40 EUR

Joan Dinsbach, zeefdruk op papier, kleurrijk dorpsgezicht met figuren 40x27cm. Cond.: G

M. Houtman, zeefdruk
Starting price 40 EUR

M. Houtman (Marga), zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 27x40cm. Cond.: G

Frans van Norden, aquarel
Starting price 80 EUR

Franciscus Martinus van Noorden (Amsterdam 1887 - 1961 Utrecht), aquarel op papier, twee marionetten 31x41cm. Cond.: G

Schilderij, zeilboot
Result: 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, Hollandse zeilboten bij een stad 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, strand
Starting price 160 EUR

Daniels 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x24cm. Cond.: G

Zeefdruk Corneille
Result: 125 EUR

Guilliaume Corneille '92 Nr. 222/250, zeefdruk op papier, vrouw met kreeft 65x46cm. Cond.: G

Jan van Vuuren, Elburg
Result: 1.300 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje in Elburg met figuren 50x40cm. Cond.: G

Ingrid van Bergen
Result: 30 EUR

Ingrid van Bergen '95 139/150, zeefdruk op papier, Volkspark kunstgezichten 41x33cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw, luitspeler
Result: 800 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw (Engelse School?), olieverf op linnen, luitspeler 38x49cm. Cond.: G

Jan van Vuuren, straatje
Result: 450 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje met wasgoed 18x21cm. Cond.: G

Heyboer, kip
Starting price 250 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), olieverf op papier, spetterkip 20x28cm. Cond.: G

Ongesigneerd, spelende kinderen
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1890, Engelse School, olieverf op paneel, spelende kinderen met kanon 27x22cm. Cond.: G

Frits Goosen, Enkhuizen
Result: 250 EUR

Frits Goosen (1943 Hilversum), olieverf op linnen, Enkhuizen 23x29cm. Cond.: G

3 Werken Elly Nijhof
Starting price 30 EUR

Drie werken van Elly Nijhof, olieverf op papier, abstracte composities 9x14cm. Cond.: G

A. Bout
Result: 20 EUR

A. Bout, olieverf op linnen, dorpskern Gramsbergen 30x30cm. Cond.: G

2 Gravures
Result: 45 EUR

Twee 17e-18e eeuwse gravures in mahoniehouten lijst met ivoor; 1x Michiel Adriaansz de Ruiter ø9,5cm. en 1x Marten Harpertsz Tromp ø10cm. Cond.: G

Schilderij
Starting price 50 EUR

Helena de Baat, olieverf op linnen, Wilde bloemenpracht. 90x80cm., Cond.G

Gouache Varigotti v. Merwijk
Starting price 50 EUR

Varigotti van Merwijk 196, gouache op papier, saraceense huizen Cond.: G

Aquarel, Indonesië
Starting price 50 EUR

Indonesische School ca. 1950 (Dawarti?), aquarel op papier, Indonesisch landschap bij zonsondergang 36x25cm. Cond.: G

Jacob Dooyewaard
Result: 350 EUR

Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 24x16cm. Cond.: G

Schilderijtje, rijstpapier
Starting price 50 EUR

Chinees schilderijtje op rijstpapier in ivoren lijstje van een zittende vrouw bij een meubel 9,5x11,5cm.

Jacob Dooyewaard
Result: 360 EUR

Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 20x13cm. Cond.: G

Elly Nijhoff
Starting price 30 EUR

Elly Nijhof, olieverf op papier, abstracte compositie 18x16cm. Cond.: G

Tekening ca. 1900
Starting price 30 EUR

Monogram F.D. ca. 1900, schets op papier, twee figuren "Reyne de Solpan" 19x24cm. Cond.: G

Ets, Gunsdringer
Starting price 30 EUR

Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G

3 Etsen Graham Clarke
Starting price 150 EUR

Drie ingekleurde etsen op papier, Graham Clarke 43/100 1941 Chipping Norton Oxfordshire The Articho, Flowers, Toris 19x16cm. Cond.: G

Schilderij, haven Rotterdam
Starting price 160 EUR

C. Verveen ca. 1940, olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 41x24cm. Cond.: G

Gerard Nijland
Starting price 125 EUR

Gerard Nijland, olieverf op linnen, bomschuiten bij avond op het strand 50x60cm. Cond.: G

2 Reproducties, Renoir
Starting price 40 EUR

Twee oliegrafiën naar Renoir, drukwerk op linnen, riviergezicht en stadsgezicht, mooie kwaliteit 60x46cm. en 60x48cm. Cond.: G

Ets, Venetië
Starting price 25 EUR

Duitse School (F. Diekes?), ets op papier, "Venedig" 25x35cm. Cond.: G

Antieke ets, Egyptisch
Starting price 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), ets op papier, Egyptische vrouw 23x16cm. Cond.: R-G

Schilderij, Eickelberg
Result: 270 EUR

Willem Hendrik Eickelberg ( 1845 Amsterdam 1920 Hilversum), olieverf op paneel, bospad met berkebomen en figuren 57,5x17cm. Cond.: G

Ikoon, Moeder Gods van Vladimir
Starting price 90 EUR

Ikoon 20e eeuw Roemenië, Moeder Gods van Vladimir in uitstekende conditie 30x23,5cm.

Schilderij Aziatisch, kip
Result: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse beeldengroep met waaiers 27x42cm.

Ikoon
Result: 50 EUR

Decoratief ikoon 2e helft 20e eeuw 22x16cm. Cond.: G

Schilderij, strandgezicht
Starting price 80 EUR

Georg Jenos (21e eeuw), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Aquarel, Volbrack
Result: 40 EUR

Hajo Volbrack '18?, aquarel op papier, "Ruïne, Teil der Akropolis" 24x30cm. Cond.: G

Duitse ets
Starting price 25 EUR

Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G

Pendant, bloemen / fruit
Starting price 40 EUR

Twee ongesigneerde schilderijtjes 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant met fruit en bloemen 7x9cm. COnd.: G

Schilderij, K. Aalbers
Result: 50 EUR

K. Aalbers, olieverf op paneel, beekgezicht met bloesembomen 19x40cm. Cond.: G

Pendant, bloemen / fruit
Starting price 40 EUR

Twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant fruit en bloemen 7x9cm. Cond.: G

Ets, Ernst Bahn
Starting price 30 EUR

Ernst Bahn (1901 Bonn -), ets op papier, Silberdistel III 25x34cm. Cond.: G

Oude gravure
Starting price 30 EUR

Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G

Pendant, strandgezicht
Result: 40 EUR

Twee strandgezichten 21e eeuw ongesigneerd, olieverf op paneel, 7x9cm. Cond.: G

Schilderij, van Deursen
Starting price 20 EUR

Van Deursen, olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 25x17cm. Cond.: G

Bloemstilleven, rozen
Starting price 20 EUR

J. Hamel, olieverf op paneel, vaas met rozen 20x24cm. Cond.: G

Antieke gravure
Result: 60 EUR

Gravure 18e eeuw met koloniale figuren en schepenvoorstelling, Gravee par F. Ambrosi (vochtvlekken) 40x35cm. Cond.: R

Oude ets
Starting price 20 EUR

S. Recina?, epreuve de artiste, ets op papier, omarmend paar 11x16cm. Cond.: G

Schilderij, J. Varly
Starting price 40 EUR

J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G

Schilderij v. de Meer, paarden
Starting price 150 EUR

Schilderij v. de Meer, olieverf op linnen, landschap met paard en veulen 50x70cm. Cond.: G

Bloemstilleven, rozen
Result: 20 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met rozen 13x18cm. Cond.: G

Schilderij, naar Ruisdaal
Result: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (naar Ruysdael), olieverf op linnen, landschap met molen 50x40cm. Cond.: G

Religieus schilderijte
Starting price 15 EUR

Klein ikoon ca. 1880, olieverf op paneel, voorstelling van een heilige 12x8,5cm. Cond.: R

Indonesische School
Result: 100 EUR

Indonesische School ca. 1950, gesigneerd Pagan, olieverf op paneel, Indonesische hut in het bos met originele teakhouten lijst 45x36cm. Cond.: G

T. Scheep, boten op zee
Result: 95 EUR

T. Scheep ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 49x90cm. Cond.: R_G

Ongesigneerd 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, riviergezicht bij nacht met figuren, bergen en kasteel 48x38cm. Cond.: R

Gesigneerd, J. Kobel
Result: 135 EUR

J. Kobel 19e eeuw, olieverf op paneel, stalinterieur met koeien 36x26cm. Cond.: G

Portret Cs/68
Starting price 30 EUR

Monogram CS/68, olieverf op linnen, vrouwenportret 30x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw
Result: 160 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, ossenspan met vrouw 28x40cm. Cond.: G

Rozen-stilleven ca. 1870
Starting price 50 EUR

Rozen-stilleven 19e eeuw, ongesigneerd, olieverf op linnen 104x43cm. Cond.: M

W. van Boven, polderlandschap
Starting price 80 EUR

W. van Boven (Willem van Boven, Heinkenzand 1864 - 1940 Loosduin), olieverf op linnen, Impressionistisch polderlandschap met boerderij en boer 35x35cm. Cond.: G

Indonesische School?
Starting price 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Indosesische School ca. 1950, Indonesische hut met figuren 38x31cm. Cond.: G

Stilleven ca. 1930
Result: 135 EUR

Ongesigneerd stilleven ca. 1930 (Vermoedelijk Duitse School), olieverf op paneel, (verso met mansportret) 33x44cm. Cond.: G

Ongesigneerd, Orientaals
Starting price 75 EUR

Ongesigneerd ca. 1890 Orientaals, olieverf op paneel, pijprokende Orientaalse man 32x24cm. Cond.: G

Schilderij, W. v. de Ven
Result: 150 EUR

Willem van de Ven (1898 - 1958), olieverf op linnen, plasgezicht met waterlelies 100x60cm. Cond.: G

Winterlandschap
Starting price 900 EUR

Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht. In originele ongereinigde staat 60x80cm. Cond.: R-G

Schilderij, honden
Starting price 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (1 plakker) twee honden bij bak 77X51CM. Cond.: R/G

Jochem de Graaf, tulpen
Starting price 70 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G

Jo Drinkwaard 1953 Danseres
Starting price 125 EUR

Jo Drinkwaard 153 (Ammerstol 1920 - ), gemengde techniek op papier, danseres 39x22cm. Cond.: G

Jo Drinkwaard, vrouw met parasol
Starting price 125 EUR

Jo Drinkwaard 153 (Ammerstol 1920 - ), gemengde techniek op papier, danseres 22x32cm. Cond.: G

Jochem de Graaf, figuren
Result: 90 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren 70x60cm. Cond.: G

Jochem de Graaf, figuren groot
Starting price 70 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren in landschap 80x80cm. Cond.: G

Schilderij, S. Plokker
Starting price 60 EUR

J.H. Plokker 51 (Rotterdam 1907 - ), olieverf op linnen, Jezus danst met engel 50x60cm. Cond.: R-G

Schilderij, boten op zee
Result: 300 EUR

Monogram E.V.M. '80 (Duitse School), olieverf op paneel, kustplaats met boten bij avond 36x22cm. Cond.: G

Perz.achterglasschildering
Starting price 50 EUR

Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G

Schilderij, meisjes
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, meisjesportret 50x70cm. Cond.: G