K.Haverkamp '47, olieverf op linnen, Rotterdamse havenkade met paardekarren en figuur. 100x60cm., Cond.:G
Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G
R. Michel, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse empire etsen "Me. Sayer sculpt", ets op papier, voorstelling van empire tafelstukken 34x21cm. Cond.: G
Theophile de Bock (Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), ets op papier, bosgezicht met vrouw 18x14cm. Cond.: G
Herman Brood 13/200 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), litho op papier, item Collect Killer 27x22cm. Cond.: G
Monogram H.C.? ca. 1920, olieverf op linnen, havengezicht 20x11cm. Cond.: G
Th.v.Rossum, ca. 1930,olieverf op linnen, bosgezicht, 50x70cm., Cond.:G
Indonesische School ca. 1950 (A. Bulani), aquarel op papier, Indonesisch riviergezicht met vuurboom 34x26cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Kandi?), aquarel op papier, Indonesische rijstvelden 34x26cm. Cond.: G
Monogram VDR, ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen, 40x60cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloem 50x60cm. Cond.: G
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), bomschuiten op het strand bij avond, olieverf op linnen 40x80cm. Cond.: G
Herman Brood 61/100, zeefdruk op papier, "Shivers wereld sjem" 42x33cm. Cond.: G
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), boeren kerkgangers, olieverf op linnen 24x30cm. Cond.: G
Suzanne Ribberink, zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 26x38cm. Cond.: G
L.F. '80, olieverf op linnen, boerderij aan de waterkant 60x80cm. Cond.: G
Monogram ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met zeilboot 40x30cm. Cond.: M-R
Joan Dinsbach, zeefdruk op papier, kleurrijk dorpsgezicht met figuren 40x27cm. Cond.: G
M. Houtman (Marga), zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 27x40cm. Cond.: G
Franciscus Martinus van Noorden (Amsterdam 1887 - 1961 Utrecht), aquarel op papier, twee marionetten 31x41cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, Hollandse zeilboten bij een stad 50x60cm. Cond.: G
Daniels 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x24cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '92 Nr. 222/250, zeefdruk op papier, vrouw met kreeft 65x46cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje in Elburg met figuren 50x40cm. Cond.: G
Ingrid van Bergen '95 139/150, zeefdruk op papier, Volkspark kunstgezichten 41x33cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw (Engelse School?), olieverf op linnen, luitspeler 38x49cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje met wasgoed 18x21cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), olieverf op papier, spetterkip 20x28cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1890, Engelse School, olieverf op paneel, spelende kinderen met kanon 27x22cm. Cond.: G
Frits Goosen (1943 Hilversum), olieverf op linnen, Enkhuizen 23x29cm. Cond.: G
Drie werken van Elly Nijhof, olieverf op papier, abstracte composities 9x14cm. Cond.: G
Twee 17e-18e eeuwse gravures in mahoniehouten lijst met ivoor; 1x Michiel Adriaansz de Ruiter ø9,5cm. en 1x Marten Harpertsz Tromp ø10cm. Cond.: G
Helena de Baat, olieverf op linnen, Wilde bloemenpracht. 90x80cm., Cond.G
Varigotti van Merwijk 196, gouache op papier, saraceense huizen Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Dawarti?), aquarel op papier, Indonesisch landschap bij zonsondergang 36x25cm. Cond.: G
Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 24x16cm. Cond.: G
Chinees schilderijtje op rijstpapier in ivoren lijstje van een zittende vrouw bij een meubel 9,5x11,5cm.
Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 20x13cm. Cond.: G
Elly Nijhof, olieverf op papier, abstracte compositie 18x16cm. Cond.: G
Monogram F.D. ca. 1900, schets op papier, twee figuren "Reyne de Solpan" 19x24cm. Cond.: G
Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G
Drie ingekleurde etsen op papier, Graham Clarke 43/100 1941 Chipping Norton Oxfordshire The Articho, Flowers, Toris 19x16cm. Cond.: G
C. Verveen ca. 1940, olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 41x24cm. Cond.: G
Gerard Nijland, olieverf op linnen, bomschuiten bij avond op het strand 50x60cm. Cond.: G
Twee oliegrafiën naar Renoir, drukwerk op linnen, riviergezicht en stadsgezicht, mooie kwaliteit 60x46cm. en 60x48cm. Cond.: G
Duitse School (F. Diekes?), ets op papier, "Venedig" 25x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), ets op papier, Egyptische vrouw 23x16cm. Cond.: R-G
Willem Hendrik Eickelberg ( 1845 Amsterdam 1920 Hilversum), olieverf op paneel, bospad met berkebomen en figuren 57,5x17cm. Cond.: G
Ikoon 20e eeuw Roemenië, Moeder Gods van Vladimir in uitstekende conditie 30x23,5cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse beeldengroep met waaiers 27x42cm.
Georg Jenos (21e eeuw), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Hajo Volbrack '18?, aquarel op papier, "Ruïne, Teil der Akropolis" 24x30cm. Cond.: G
Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde schilderijtjes 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant met fruit en bloemen 7x9cm. COnd.: G
K. Aalbers, olieverf op paneel, beekgezicht met bloesembomen 19x40cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant fruit en bloemen 7x9cm. Cond.: G
Ernst Bahn (1901 Bonn -), ets op papier, Silberdistel III 25x34cm. Cond.: G
Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G
Twee strandgezichten 21e eeuw ongesigneerd, olieverf op paneel, 7x9cm. Cond.: G
Van Deursen, olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 25x17cm. Cond.: G
J. Hamel, olieverf op paneel, vaas met rozen 20x24cm. Cond.: G
Gravure 18e eeuw met koloniale figuren en schepenvoorstelling, Gravee par F. Ambrosi (vochtvlekken) 40x35cm. Cond.: R
S. Recina?, epreuve de artiste, ets op papier, omarmend paar 11x16cm. Cond.: G
J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G
Schilderij v. de Meer, olieverf op linnen, landschap met paard en veulen 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met rozen 13x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (naar Ruysdael), olieverf op linnen, landschap met molen 50x40cm. Cond.: G
Klein ikoon ca. 1880, olieverf op paneel, voorstelling van een heilige 12x8,5cm. Cond.: R
Indonesische School ca. 1950, gesigneerd Pagan, olieverf op paneel, Indonesische hut in het bos met originele teakhouten lijst 45x36cm. Cond.: G
T. Scheep ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 49x90cm. Cond.: R_G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, riviergezicht bij nacht met figuren, bergen en kasteel 48x38cm. Cond.: R
J. Kobel 19e eeuw, olieverf op paneel, stalinterieur met koeien 36x26cm. Cond.: G
Monogram CS/68, olieverf op linnen, vrouwenportret 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, ossenspan met vrouw 28x40cm. Cond.: G
Rozen-stilleven 19e eeuw, ongesigneerd, olieverf op linnen 104x43cm. Cond.: M
W. van Boven (Willem van Boven, Heinkenzand 1864 - 1940 Loosduin), olieverf op linnen, Impressionistisch polderlandschap met boerderij en boer 35x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, Indosesische School ca. 1950, Indonesische hut met figuren 38x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd stilleven ca. 1930 (Vermoedelijk Duitse School), olieverf op paneel, (verso met mansportret) 33x44cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1890 Orientaals, olieverf op paneel, pijprokende Orientaalse man 32x24cm. Cond.: G
Willem van de Ven (1898 - 1958), olieverf op linnen, plasgezicht met waterlelies 100x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht. In originele ongereinigde staat 60x80cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (1 plakker) twee honden bij bak 77X51CM. Cond.: R/G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G
Jo Drinkwaard 153 (Ammerstol 1920 - ), gemengde techniek op papier, danseres 39x22cm. Cond.: G
Jo Drinkwaard 153 (Ammerstol 1920 - ), gemengde techniek op papier, danseres 22x32cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren 70x60cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren in landschap 80x80cm. Cond.: G
J.H. Plokker 51 (Rotterdam 1907 - ), olieverf op linnen, Jezus danst met engel 50x60cm. Cond.: R-G
Monogram E.V.M. '80 (Duitse School), olieverf op paneel, kustplaats met boten bij avond 36x22cm. Cond.: G
Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, meisjesportret 50x70cm. Cond.: G