A.Andren Zweedse school, landschap Kristianopel, olieverf op linnen 60x38cm Cond:G
W.J. Koppius 1859-1945 Amsterdam, landschap met boerderij en figuren, 50x36cm olieverf op linnen
Twee maal Hans Meid 1883-1957 Duitsland, ruiter en paard 1919 bij drenkplaats(scheurtje) en Cavalerie 1913, goed, etsen op papier Cond:R/G
R Kove, Duitse watermolen in de zomer olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel
Ongesigneerd omstreeks 1930, Schliersee Oberbayern, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
K. Wattenberger Duitse school, vaas met bloemen, gouache op papier 72x57cm Cond:G
Monogram WA omstreeks 1930 Duitse school stilleven op tafel met fruitschaal en vaas met bloem olieverf op linnen 100x70cm Cond:G
A.H. Hoffmann, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G
AH. Hoffmann, riviergezicht met vissers, olieverf op linnen, 40x30cm. Cond:G
Drie 19e eeuwse prenten, Cavalerie/ruitersport, 1 Tom and Jerry sporting, 2 Tom and Jerry Logic, 3 battle of bull run 1861, Johnson Fry &co New York 20x13-20x18,5cm Cond:G
Johan Jacobs 1881-1955 Helmon, heidegezicht, aquarel op papier Cond:G 47x36cm
A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G
Drie maal P Lasonder, twee stilleven een landschap, aquarel op papier, 28x20cm Cond:G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G
Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G
Bep Toscani 93, nr 22/35 (geb.1940) abstracte compositie, lithografie op papier 88x58cm Cond:G
J. van Oosten, damesbuste edele vrouw, olieverf op linnen 35x30cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Russische school, winters stadsgezicht olieverf op paneel 15x20cm Cond:G
R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G
Drie keer Theo Goedvriendt 1879-1964, 1 maal landschap gemengde techniek 1949, 2 maal schets landschap Transvaal 1937 30x25cm tekening op papier Cond:G
R Falkenberg, waarschijnlijk Rischard Falkenberg 1875-1948 Duitse school, landschap met knotwilgen, oieverf op paneel Cond:G 39x29cm
H.v.Eijgen 20e eeuw, de goudweger, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw besneeuwd landschap met knotwilgen, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920, landschap met molen, olieverf op paneel, 27,5x19,5cm. Cond:G
Drie reproducties van Jan Toorop, religieuse voorstellingen, reproducties op papier, 23x28cm Cond:G
Geert Maring 1989, 1943 Warfum (minerva etc.) abstract landschap e.p./6, ingekleurde ets op papier 64x49cm Cond:G
Alfons van Neste, Belgische school, Sous latour, ingekleurde ets op papier 31x28cm. Cond;G
W. Janke, Duitse school München, bergdorp met figuren, olieverf op paneel 27x21cm. Cond:G
Adrie Arendsman, Enschede 1941-1998 titel: Het ABC nr 6/15 zeefdruk op papier 46/34cm Cond:G
Twee wewrken Adrie Arendsman 1998, eerste dag van uitgifte postkaarten nr 4/15 V en nr7/15 II, zeefdruk op papier 58x52cm. Cond:G
J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Signatuur verwijderd, omstreeks 1900 stilleven met koper samovaar, rozen etc. olieverf op linnen 104x86cm Cond;R
Tage Gavik 1914 Zweedse school, besneeuwd landschap olieverf op linnen 100x33 Cond:G
J, van de Berg omstreeks 1940, magnolia's op gemberpot en Chinese kom 60x70cm olieverf op linnen Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 Jugendstil, vaas met bloemen olieverf op paneel 33x24 Cond:G
P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G
Hendrikus van Langen 1874-1964, boerenvrouw bij openhaard, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
H.J Bouwhuis omstreeks 1900, landschap met oude watermolen, olieverf op linnen 25x16cm Cond:G
Twee werken van Peter van den Akker Amsterdam 1949, titel: Venus e.d 3/5, en titel: diabolo e.d 3/5, zeefdruk op papier 40x31cm Cond:G
Wim van oostrom 1975, gemengde techniek met abstracte compositie, afkomstig galerie de Pook Hengelo. 34x48 Cond. G
J. le Blanc, pseudoniem Alexander Terhell 1863-1944, Hollands riviergezicht met trekschuit en ruiter op jaagpad, aquarel op papier 43x28cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, meisje en jongen in weiland, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G
Diana van den Berg, mogelijk Johfra, zwevende roor in de horizon, aquarel op papier, 20x20cm. Cond:G
Albert Franke, Duitse school, abstracte compositie, olieverf op paneel, paneel bewerkt en beschilderd, gemengde techniek op paneel(beschadigd) 90x182cm Cond:R
Gerard Krol 1882-1950 Enschede, venplas Buurse olieverf op linnen 60x40 Cond:G
A. Kinnst 1951, vissersmeisje, olieverf op linnen, 22x18cm. Cond:G