Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930, olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G
Zeldzaam handgeschilderd religieuze Tryptichon op papier (naar 15e eeuws voorbeeld) o.a: Sanchus Donatianus, Ave Regina Angelorum, St. Joannes Batista, 55x43x4cm. Cond.: G
Gesigneerd Hendrik Dirk Kruseman van Elten olieverf op linnen, winters landschap met bos, paard en koets (restauraties linksboven en rechtsboven) 65x48cm. Cond.: R
Gesigneerd Hendrik Dirk Kruseman van Elten, olieverf op linnen, landschap met bosgezicht, hooiwagen en schaapskudde 65x48cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, kerk bij bos en vrouw met hond 30x24cm. Cond.: G
Laith Alkhalidr (Irak), olieverf op linnen, Oosterse voorstelling met geldwisselaars 101x80cm. Cond.: G
Gesigneerd Schwitters/Schwetters? ca. 1930 (Duitse School), collage op papier 9x12cm. Cond.: G
J. van Reyn ca. 1950, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 81x40cm. Cond.: G
F.B. Höppe ca. 1900 (1841 - 1922 Duitse School Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met beek 50x70cm. Cond.: G
Laith Alkhalidi (Irak), olieverf op linnen, Oosterse voorstelling met vele figuren "At the Well" 101x79cm. Cond.: G
Robert Trätzl (1913 - 1986 Duitse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 100x90cm. Cond.: G
Jan Mankes ( 1889 - 1920 Eerbeek), houtsnede op papier, kraai 24x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Russische School), olieverf op linnen, stilleven met watermeloen 70,5x97,5cm. Cond.: G
Jan Altink (Groningen 1885 -1971 ), aquarel op papier, landschap Frankrijk 39x29cm.
Van Noort, olieverf op papier, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G
Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 70x85cm. Cond.: G
J. Damstra ca. 1940, olieverf op linnen, eendenfamilie aan de waterkant 50x41cm. Cond.: G