This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Corneille, kat
Starting price 350 EUR

Corneille 10/199, fanatasiekat op metaal geschilderd 73x55cm. Cond.: G

Schilderij, naakt
Result: 350 EUR

Russische School, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, liggend vrouwelijk naakt bij schilderijen 45x31cm. Cond.: G

Schilderij, 3 figuren in bos
Starting price 350 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een bos 25x22cm. Cond.: G

Aquarel, Baney
Starting price 350 EUR

Baney R.?, gemengde techniek op papier, figuren met maskers bij vrouwelijk beeld 40x50cm. Cond.: G

Ikoon, feestdagen
Result: 400 EUR

Feestdagen ikoon Anastasis (opstanding van Jezus) met 12 andere feesten eromheen. Randvorming met Oud Russische motieven ca. 1900 35,5x30,5cm.

Aquarel, naakt
Starting price 350 EUR

Gesigneerd Jimel (of Fimel) ca. 1930, vermoedelijk Duitse School. Aquarel op papier, expressionistisch naakt 18x26cm. Cond.: G

Theo Wolvecamp, gemengde techniek
Starting price 350 EUR

Theo Wolvecamp 88 (Hengelo 1925 - 1992 Amsterdam), gemengde techniek op papier, abstracte compositie 22x39cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen, strand
Starting price 350 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: G

Schilderij, Gerriet Postma
Starting price 350 EUR

Gerriet Postma ( 1932 - 2009 Groningen), acryl op paneel, abstracte compositie 56x50cm. Cond.: G

Peter Brouwer
Starting price 350 EUR

Peter Brouwer, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Fedor van Kregten, schapen
Result: 350 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met grazende schapen 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, F.P. Termeulen
Starting price 350 EUR

Francois Pieter ter Meulen (Bodegraven 1843 - 1927 Den Haag), olieverf op linnen, geit in de wei 35x50cm. Cond.: G

Schilderij, Wim Izaks
Starting price 350 EUR

Wim Izaks (1950 Eibergen - 1989 Enschede), olieverf op linnen, vrije compositie 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, T. de Bock
Starting price 350 EUR

Theophile de Bock (Den Haag 1851 - Haarlem 1904 ), olieverf op linnen, figuur op landweg 32x42cm. Cond.: G

Ikoon, Heilige Nikolaas
Starting price 325 EUR

Ikoon, St. Joris en de draak met randversiering in Oud-Russcihe stijl 20e eeuw 22,5x28,5cm.

Schilderij, stilleven
Starting price 320 EUR

L. Maas 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met bloemenvaas en fruit 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Eickelberg
Result: 270 EUR

Willem Hendrik Eickelberg ( 1845 Amsterdam 1920 Hilversum), olieverf op paneel, bospad met berkebomen en figuren 57,5x17cm. Cond.: G

Schilderij, boslandschap
Starting price 300 EUR

Adrianus van Everdingen (Utrecht 1832 - 1912), verso origineel etiket met echte signatuur, olieverf op paneel, landschap met huis en tuin 53x39cm. Cond.: G

Schilderij, molen
Starting price 300 EUR

Gesigneerd Hein Taman ca. 1920, olieverf op linnen, dorpsgezicht met molen, rivier en boten 60x80cm. Cond.: G

2 Perzische aquarellen
Starting price 300 EUR

Twee ongesigneerde Perzische aquarellen met figuren (sultan met hanen) 30x42cm. Cond.: G

A. Pleysier
Starting price 300 EUR

AQ. Pleijsier 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse schepen bij havenmonding 110x45cm. Cond.: R

Schilderij, stad aan het water
Starting price 300 EUR

Brandl ca. 1950 Duitse School, olieverf op linnen, Lago Maggiore 60x80cm. Cond.: G

Schilderij
Result: 500 EUR

S.K. (Sipke Kool verso), olieverf op linnen (bijgeschilderd), vrouw bij spinnewiel 48x39cm. Cond.: M

Schilderij, koeien
Starting price 300 EUR

Monogram F.B. (vermoedelijk Frans Baayens), olieverf op linnen, landschap met koeien 88x62cm. Cond.: G

Expressionist ca. 1930
Starting price 300 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, expressionistisch dansend paar 50x40cm. Cond.: G

Expressionist ca. 1930
Starting price 300 EUR

Expressionistisch ca. 1920-1930 (vermoedelijk Duitse School), gouache op paneel, naakte badende dames en 1 te paard 66x33cm. Cond.: G

Schilderij, Pieneman, paradijsvogels
Starting price 300 EUR

Johanna Pieneman (Amsterdam 1889 - ), olieverf op paneel, paradijsvogels Artis 56x60cm. Cond.: G

Schilderij, herberg bij rivier
Starting price 300 EUR

G. Hawelkes (of Hamelkes) 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met vele figuren 35x30cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw met druiven
Starting price 300 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, vrouw met druiven 13x20cm. Cond.: G

Schilderij, gesigneerd Behr
Starting price 300 EUR

Carel Jacobus Behr 1853 (Den Haag 1812 - 1895), olieverf op linnen, portret van een heer 81x103cm. Cond.: G

Schilderij, Berry Brugman
Result: 360 EUR

Berry Brugman ( 1915 Almelo - ), olieverf op linnen, 't Wierdense Veld 60x80cm. Cond.: G

Ikoon,Christus op de berg
Result: 300 EUR

Russisch icoon 19e eeuw, de verheerlijking van Christus op de berg Tabor. Christus geflankeerd door Moses en Elias. Onder de apostelen Johannes, Petrus en Jacobus. In goede conditie 38x28cm.

Ikoon, Christus Pantokrator
Starting price 300 EUR

Russisch ikoon, Christus Pantokrator midden 20e eeuw. Rechterhand in zegenend gebaar, linkerhand rustend op de wereldbol in goede conditie 26x22cm.

Schilderij, Italiaans landschap
Starting price 300 EUR

Italiaanse School 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier, boten en figuren 32x22cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaans landschap
Starting price 300 EUR

Italiaans landschap 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren 32x22cm. Cond.: G

Lucebert, olieverf op papier
Starting price 300 EUR

Lucebert (Amsterdam 1924 - 1994 Alkmaar), gemengde techniek op papier, figuratief abstracte compositie 36x22,5cm. Cond.: G

P.A. Schipperus
Starting price 300 EUR

Pieter Adrianus Schipperus (Rotterdam 1840 - 1929 Den Haag), gouache op papier, Hollandse vissersvrouwen op het strand bij bomschuit 33x21cm. Cond.: G

Onduidelijk, erotisch
Starting price 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, pastel op papier, erotische voorstelling 45x59cm. Cond.: G

Renard, Parijs
Starting price 300 EUR

P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G

Sledetocht, onduidelijk
Starting price 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paardeslede met figuren 60x50cm. Cond.: G

Schilderij, elfen in het bos
Starting price 300 EUR

Gesigneerd Corot 19e eeuw (mogelijk Camille Jean-Baptiste Corot 1796 - 1875), olieverf op linnen, dansende figuren in een bos 42x27,5cm. Cond.: R

Religieus ca. 1800
Starting price 275 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op papier, kruisiging/afhalen van Jezus 49x68cm. Cond.: R (Bobbels)

Cor Noltee
Starting price 270 EUR

Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, vaas met bloemen en boek 30x40cm. Cond.: G

Baukema
Starting price 270 EUR

Baukema (waarschijnlijk Sieger Baukema, Gaasterland 1852 - 1936 Arnhem), olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 48x64cm. Cond.: R-G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Starting price 260 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Haagse School, olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 51x41cm. Cond.:g

Frits Goosen, Enkhuizen
Result: 250 EUR

Frits Goosen (1943 Hilversum), olieverf op linnen, Enkhuizen 23x29cm. Cond.: G

Heyboer, kip
Starting price 250 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), olieverf op papier, spetterkip 20x28cm. Cond.: G

Marilyn Monroe
Starting price 250 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw (in de stijl van Andy Warhol), zeefdruk op papier, portret van Marilyn Monroe 100x90cm. Cond.: G

Wim Bos, smal
Starting price 250 EUR

Wim Bos (1906 - 1977), gemengde techniek op papier, havengezicht Rotterdam 75x27cm. Cond.: G

Anton Heyboer
Starting price 250 EUR

Anton Heyboer, olieverf op papier, vrouw 38x30cm. Cond.: G

Schilderij, naar Otto Eerdelman
Starting price 250 EUR

Schilderij naar Otto Eerelman ca. 1900, olieverf op paneel, boerenstal met paard 27x17cm. Cond.: R-G

A.T. Wensing
Starting price 250 EUR

A.T. Wensing ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdam 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Balinese danseres
Starting price 250 EUR

J. Singa Bali ca. 1960, olieverf op paneel, Balinese danseres 33x27cm. Cond.: G

Jean Leon, dame met hoed
Starting price 250 EUR

Jean Leon 20e eeuw (Belgische School), olieverf op paneel, dame met hoed 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, dames met koets
Result: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht bij avondlicht met twee dames 40x50cm. Cond.: G

F. Hoos, boerderij met schuur
Result: 250 EUR

Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, zonnige boerderij met boer en boerin 40x50cm. Cond.: G

A.M. Gorter, boom
Result: 250 EUR

Arnold Marc Gorter (1866 - 1930), olieverf op linnen, oude boom in hersfttooi 23x13cm. Cond.: G

Paneel, interieur
Starting price 250 EUR

Ongesigneerd 1e helft 19e eeuw, olieverf op paneel, handwerkende moeder met kind in 17e eeuws interieur 37x44cm. Cond.: G

Boekstal, winter
Starting price 250 EUR

Willem Frederik Boekstal (Amsterdam 1887 - 1957), olieverf op paneel, boerderij in de winter 50x65cm. Cond.: G

Damesportret
Starting price 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, gouache op papier, halfnaakte dame 29x39cm. Cond.: G

Ikoon
Starting price 250 EUR

Ikoon, Heilige Nicolaas met bisschops-stool en evangelieboek 20e eeuw 27x31,5cm.

Pit van Loo
Result: 250 EUR

Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op paneel, uiterwaarden met wolkenlucht bij avond 72x98cm. Cond.: G

Schilderij
Starting price 250 EUR

Roma (verso Raoul Haerens op etiket), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 50x60cm. Cond.: G

Gesign. C.A. Ahrends
Result: 202,5 EUR

Gesigneerd C.A. Ahrends 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met figuur 24x30cm. Cond.: R-G

Jan Cossaar, kerkinterieur
Result: 225 EUR

Jan Cossaar (1874 - 1966), olieverf op paneel, kerkinterieur met 2 figuren 13x19cm. Cond.: G

Jan Cossaar, kerkinterieur
Starting price 225 EUR

Jan Cossaar (1874 - 1966), olieverf op paneel, kerkinterieur met 2 figuren 13x19cm. Cond.: G

J.H. Kaemmerer
Starting price 210 EUR

Johan Hendrik Kaemmerer (Den Haag 1894 - ), olieverf op linnen, wilde bloemen plukken 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, paarden op de kade
Result: 175 EUR

K.Haverkamp '47, olieverf op linnen, Rotterdamse havenkade met paardekarren en figuur. 100x60cm., Cond.:G

Schilderij, korenschoven
Result: 325 EUR

Henri van Os - Delhez ( 1880 - 1976), olieverf op linnen, paardenkar en korenschoven bij een dorp 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, J. v. Wingen
Starting price 200 EUR

Jan van Wingen (1874 - 1956), olieverf op linnen, boerderij in de sneeuw Limburg 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, J. Bock 1875
Result: 200 EUR

J. Bock 1875. olieverf op paneel, landschap met vee, knotwilgen en figuren 30,5x23cm. Cond.: G

Schilderij, H. Kuiper
Starting price 200 EUR

H. Kuiper 19e eeuw, olieverf op papier, boerenvrouw bij deuropening 24x19cm. Cond.: G

Pieter de Regt
Starting price 200 EUR

Pieter de Regt ( Rotterdam 1877 - 1960 Loosduinen), olieverf op linnen, grazende koeien 30x40cm. Cond.: R

Schilderij, Duitse expressionist
Result: 1.700 EUR

Signatuur weggehaald (Duitse expressionist), schilderij ca. 1930, olieverf op linnen, kubistische bok 50x70cm. Cond.: R

Schilderij, zigeunerkamp
Starting price 200 EUR

Monogram HLC 20e eeuw, olieverf op linnen, zigeunerkamp 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, paard op stal
Starting price 200 EUR

Monogram en 1862, olieverf op paneel, stalinterieur met paard, figuur en harnas 58x47cm. Cond.: R-G

Gouache, Theo Wolvecamp
Starting price 200 EUR

Theo Wolvecamp '88 ( 1925 - 1992), olieverf op papier, abstracte compositie 20x28cm. Cond.: G

Gesign. N. Roosenboom
Result: 162 EUR

Gesigneerd N. Roosenboom ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands landschap met figuren en boerderij 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, schepen
Result: 225 EUR

Wim van Norden (1917 - 2001), olieverf op linnen, havengezicht 60x80cm. Cond.: G

J.P. Wisselingh
Starting price 180 EUR

Johannes Pieter Wisseleingh (Amersfoort 1812 - 1899 Utrecht), aquarel op papier, romantisch landschap met figuren op pad 26x21cm. Cond.: G

Tekening, Jongkind
Starting price 180 EUR

Gesigneerd Jongkind (waarschijnlijk J.B. Jongkind 1819-1891), potloodtekening op papier, dorpsstraat met figuren (kleine gaatjes) Cond.: R

Schilderij, Coba Ritsema
Starting price 175 EUR

Gesigneerd Coba Ritsema, olieverf op paneel, wijnfles in interieur 65x45cm. Cond.: G

C.A. van Assendelft
Starting price 175 EUR

Cornelis Albert van Assendelft (Middelburg 1870 - 1945 Amsterdam), tekening op papier, herder met zijn schapen 54x72cm.

Schilderij, haven Rotterdam
Starting price 160 EUR

C. Verveen ca. 1940, olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 41x24cm. Cond.: G

Schilderij, strand
Starting price 160 EUR

Daniels 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x24cm. Cond.: G

Ikoon, Maria met kind
Starting price 160 EUR

Ikoon, moeder Gods van Kazan met 2 randheiligen begin 20e eeuw Russisch 21,5x27cm.

Icoon, Nicolaas
Starting price 160 EUR

Monnik en Diaken wijzen kind op Verschijning van de moeder Gods. Russische ikoon ca. 1900, 21,5x17cm.

Schilderij, 1890
Starting price 160 EUR

W.G. Lengkeek 1890, olieverf op paneel, interieur met figuren Cond.: R

F. Hoos, kerk nabij brug
Result: 160 EUR

Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, Hollandse gracht met ophaalbrug en figuren 40x50cm. Cond.: G

Ets M. Bauer, portaal moskee
Result: 300 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 99 en handtekening), voorportaal van een moskee 57x68cm. Cond.: G

Schilderij, boten op zee
Result: 300 EUR

Monogram E.V.M. '80 (Duitse School), olieverf op paneel, kustplaats met boten bij avond 36x22cm. Cond.: G

Schilderij, W. v. de Ven
Result: 150 EUR

Willem van de Ven (1898 - 1958), olieverf op linnen, plasgezicht met waterlelies 100x60cm. Cond.: G

Stilleven ca. 1930
Result: 135 EUR

Ongesigneerd stilleven ca. 1930 (Vermoedelijk Duitse School), olieverf op paneel, (verso met mansportret) 33x44cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw
Result: 160 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, ossenspan met vrouw 28x40cm. Cond.: G

Schilderij v. de Meer, paarden
Starting price 150 EUR

Schilderij v. de Meer, olieverf op linnen, landschap met paard en veulen 50x70cm. Cond.: G

3 Etsen Graham Clarke
Starting price 150 EUR

Drie ingekleurde etsen op papier, Graham Clarke 43/100 1941 Chipping Norton Oxfordshire The Articho, Flowers, Toris 19x16cm. Cond.: G