Lorenz Mellenbach (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met huis 60x80cm. Cond.: M
Antieke gravure C. Decker Fecit (dubbelblad), 17e eeuwse gravure, "Togt der Spanjaarden door 't water naa Duyvelandt en Schouwen 1575" 35,5x28,5cm. Cond.: G
Henk Bellaard (Dordrecht 1896 - 1975), pastel op papier, wilgen in de sneeuw 47x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, houtsnede op papier, In de sluis, 18x13cm.
Bart van Lingen ca. 1930, aquarel op papier, Hollands plasgezicht met molens 25x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht 50x60cm. Cond.: G
Reproductie Rembrandt, drukwerk op linnen, lezende oude vrouw 53x66cm. Cond.: G
Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, koperen kruik met glas en boek 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, stilleven 60x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, heidegezicht met herder en schapen 34x26cm. Cond.: G
Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R
Litho en ets ca. 1900, grafiek op papier, 1x molengezicht en 1x dorpsgezicht 7x11cm. en 16x25cm. Cond.: R-G
van Deursen, olieverf op paneel, zeilschepen op een meer 35x23cm. Cond.: G
H.van Langen ca. 1930, olieverf op linnen, Boerin bij haard. 24x30cm., Cond.:R
Onduidelijk gesigneerd Lugano - Via Persuia, ets op papier 14x8cm. Cond.: G
A.G. Smid 1987, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Brennauer 1955, olieverf op paneel, Arabische voorstelling van vrouw op ezel 38x45cm. Cond.: G
P. Dahle? (ca. 1920), olieverf op linnen, bergachtig landschap, beschadigingen langs de kanten 59x51cm. Cond.: M
A.E. Eurhler? (Duitse School), ets op papier, Werdollendorf riciergezicht 18x24cm. Cond.: G