Thomas Heesakkers. Hollandse School. 1946 - . Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen, druiven en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Wim Izaks. Ongesigneerd. 1950 - 1989. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram + 1889. Hollandse School. Hollands stadsgezicht met figuren. Volendam of Marken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Joep Erven. Surrealistisch. Figuren bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Landschap Buurse. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Frans Swagers. 1756 - 1836 Parijs. Storm bij havenmonding met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 73 cm. In goede staat. .
Gesigneerd. Paatz? Vensterbank met bloempotten en landschap. Aquarel op papier. Afmeting: 57 x 75 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Zeegezicht vanaf de boeg van een schip. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Bouke van der Sloot. 1908 - 1995 Friesland. Boerderij met rieten dak. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
H.C. Mac-Lean, '29. 1898 - 1972. Stilleven met pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x 55 cm. In goede staat.