This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Japanse of Chinese brushpot
Starting price 500 EUR

Antieke Japanse of Chinese brushpot van bamboe. Voorzien van parelmoer inleg + signatuur. Circa 1880. Paar stukjes parelmoer missen. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselvaas met brons, H 59 cm.
Starting price 650 EUR

Antieke Chinese dekselvaas, geel glazuur met floraal decor en voorzien van bronzen monturen. 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 19 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen brushpot met bamboe/vogels/tekst/goud decor, op blauw glazuur. Afmeting: H 16,8 x Ø 19 cm. In goede staat.

Lot Chinese gemberpotten (3x)
Starting price 100 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen familie rose gemberpotten met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.

4x Chinees bord Ø 11,5 cm.
Starting price 50 EUR

Vier Chinees porseleinen schotels met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinees familie rose bord Ø 22,7 cm.
Starting price 350 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in water decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met rondom krijgers in landschap decor. Afmeting: 20,4 cm. In goede staat.

Chinese schaal met draak Ø 27,2 cm.
Starting price 1.500 EUR

Chinees porseleinen pot met draak/feniks decor. Afmeting: 15 x Ø 27,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37,5 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met landschap/zwaluw decor. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

2x Japanse schaal
Starting price 180 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schalen met floraal/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - Ø 28 cm. In goede staat.

Yixing theepot Ø 9 cm.
Starting price 1.600 EUR

Antiek Chinees porseleinen yixing trekpot met druivenranken/eekhoorn decor. Tuit beschadigd, chip binnenrand deksel. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Set Chinese borden (4x)
Starting price 375 EUR

Vier Chinees porseleinen schotels met figuren te paard decor. Ongemerkt. 18e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: Ø 11 cm.

Chinese Swatow schotel Ø 38 cm.
Starting price 400 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Swatow schotel met coulissen/tekst decor. Randschade. Afmeting: Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees antiek porselein
Starting price 250 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. Onder meer; 2x Karper decor, 19e eeuw. 1x Republiek met tijger decor. Afmeting: 22 - 25,5 cm.

Japanse Satsuma boeddha
Starting price 80 EUR

Antiek Japans Satsuma boeddha figuur met goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Starting price 100 EUR

Lot met zeven delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder meer; gemberpot, pattipan, vaas, twee kommen (één haarlijn), schotel (beschadigd), dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 10 - 16,5 cm. In...

Chinese brushpot, H 20,7 x Ø 21,8 cm.
Starting price 600 EUR

Chinees porseleinen brushpot met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 20,7 x Ø 21,8 cm. In goede staat.

Paar Satsuma vazen
Starting price 200 EUR

Twee antiek Japans porseleinen satsuma vazen met geisha's/krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Chinees figuur, H 56 cm.
Starting price 225 EUR

Groot Chinees porseleinen figuur. Hoogwaardigheidsbekleder met scepter. Voorzien van bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Zes Japanse borden Ø 23,2 cm.
Starting price 100 EUR

Zes antieke Japans porseleinen borden met bamboe/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

3x Chinees bord Ø 28,8 cm.
Starting price 250 EUR

Set met drie 18e eeuwse Chinees porseleinen imari borden. Floraal/vissen/goud decor. Twee borden goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 28,8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 40 cm.
Starting price 1.500 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose vaas met kostbaarheden/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21,8 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met lichtblauw craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 21,8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tazza, Ø 23 cm.
Starting price 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie rose tazza met vergulde bronzen monturen. Familie rose tuin decor emaille. Enkele haarlijn. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Interessant lot satsuma vazen (5x)
Starting price 120 EUR

Vijf diverse antieke Japans porseleinen satsuma vazen met signaturen. Eén maal cloisonné. Interessant lot! Eerste helft 20e eeuw. Grootse vaas haarscheur. Afmeting: 15 - 33 cm. In redelijk/goede staat...

Chinese celadon vaas, H 18,2 cm.
Starting price 400 EUR

Vierkante, Chinees porseleinen celadon vaas met glazuur. Afmeting: H 18,2 cm. In goede staat.

Wierookbraner van celadon
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander. Song stijl. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur en reliëf van paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese brushpot/Familie Rose Ø 19 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen familie verte brushpot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 17,3 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese sla-kom
Starting price 350 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen slakom met floraal/granaatappel decor. Afmeting: 12 x 24 x25 cm. In goede staat.

3 Delen antiek Chinees porselein
Starting price 250 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Cheng lung roomkan, haarlijn + chip. 1x Kang xi kom, bodemmerk, bodemrand schade. 1x 18e Eeuwse pot met floraal decor, haarlijn. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In rede...

Grote staande boeddha, H 204 cm.
Starting price 1.650 EUR

Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen. 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Starting price 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met zotjes in tuin decor. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Set van 5 Kang Xi borden Ø 21 cm.
Starting price 500 EUR

Set van vijf 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Boeddha van jade, H 97 cm.
Starting price 950 EUR

Grote boeddha van groene jade. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.

Staande boeddha, H 102 cm.
Starting price 950 EUR

Groot, staand, Oosters boeddha figuur met polychromie en goud. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha, H 24 cm.
Starting price 100 EUR

Oude/antieke Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Bronzen Foo-dog
Starting price 450 EUR

Twee antieke Chinese foo dogs van brons met patina. Eén oor gerestaureerd. Afmeting: 31 x 30 x 19 cm. In goede staat.

3x Chinese munt
Starting price 300 EUR

Drie oude/antieke Chinese muntstukken/plaquettes met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 - 6,5 cm. In goede staat.

Chinees rol-schilderij, 145 x 51 cm.
Starting price 70 EUR

Oud Chinees rol-schilderij. Voorouder met kleinzoon. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.

2x Tibet
Starting price 70 EUR

2x Tibet. 20e Eeuw. 1x Koperen gebedskelk. 1x Gebedsrolhouder met karaktertekens. Afmeting: 17,5 - 33,3 cm. In goede staat.

Chinees beeld van hout
Starting price 80 EUR

Antiek Chinees houtgestoken godheid met staf en granaatappel. Circa 1900. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

3x Chinees aquarel
Starting price 80 EUR

Drie Chinese aquarellen met signatuur. 20e Eeuw. Landschappen. Aquarel op papier. Afmeting: 25,5 - 34 cm. In goede staat.

Japans lakwerk paneel Ø 35 cm.
Starting price 80 EUR

Antiek, rond Japans lakwerk paneel in lijst. Originele lijst met been en goudlak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Tibetaans reliëf
Starting price 60 EUR

Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.

Verguld beeld (oosters)
Starting price 300 EUR

Groot verguld Oosters boeddhistisch bronzen figuur. Musicerend. 20e Eeuw. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

2x Chinese schaal
Starting price 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese schalen met familie rose decors (figuren, floraal, dieren, goud). Centraal gat. Verder goed. Afmeting: 32 - 43 cm. In redelijke staat.

Chinees boek, "The Pageant of Peking"
Starting price 300 EUR

Antiquarisch boek, the pageant of Peking. By A.S. Watson & Co. Shanghai - China. 1922 Second edition. Printed 1920, Kelly & Walsh Ltd. Shanghai - China. Met 66 drukken van foto's van Peking. Vochtvlek...

Bronzen boeddha
Starting price 500 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding, bodemmerk en floraal bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas (vierkant), H 20,5 cm.
Starting price 300 EUR

Chinese, vierkant porseleinen vaas, met decor van groene draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 50,3 cm.
Starting price 80 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor. Beschadigd. Afmeting: H 50,3 cm. In redelijke staat.

6x Chinese tazza
Starting price 90 EUR

Zes Chinees porseleinen tazza's met floraal decor. Familie Verte. 19e Eeuw. Eén tazza chips, rest goed. Afmeting: H 5 x Ø 11 cm.

Beeld, Figuur op tijger
Starting price 600 EUR

Chinees blanc de chine porseleinen figuur. Tijger met wijsheer. Bodemmerk. Afmeting: 24 x 25 x 10 cm. In goede staat.

5-Delig Chin. kaststel
Starting price 1.200 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.

Koreaanse vaas met bamboe decor
Starting price 2.000 EUR

Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Chinese rode schotel met ribbels Ø 17,6 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 17,6 cm. In goede staat.

Kanton schotel Ø 33,5 cm.
Starting price 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose Kantonese schotel met floraal/fruit/vlinders en goud decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 44,7 cm.
Starting price 200 EUR

Grote Chinees porseleinen monochroom glazuren vaas met zes tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Gaatje in bodem. Afmeting: H 44,7 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 28,3 cm.
Starting price 700 EUR

Chinees porseleinen schaal met pioenroos decor. Afmeting: H 10 x Ø 28,3 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 32 cm.
Starting price 1.000 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselvazen op bronzen voet. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinees bord met ribbels in bloemvorm Ø 17,2 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Donkerpaars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.

Vervallen uit veiling
No reserve price

Vervallen uit veiling

Chinese kom Ø 16 cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen kom met kylin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese waskom Ø 26,2 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen waskom met floraal/granaatappel decor. Afmeting: H 13 x Ø 26,2 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Starting price 150 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 20,3 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 20,3 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen glazuur pijpvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.

Set Chinese vazen, H 21 cm.
Starting price 350 EUR

Twee Chinees porseleinen familie verte vazen met figuren in tuin/vleermuis/kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese fam. rose pijpvaas, H 18,6 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met familie rose decor, figuur met kalebas. Afmeting: H 18,6 cm. In goede staat.

2x Chinese pot
Starting price 200 EUR

Twee Chinees porseleinen potten. 1x Celadon dekselpot met oren. 1x Blauw glazuur vaas. Afmeting: H 25 - 29,5 cm. In goede staat.

Familie Verte brushpot
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen familie verte brushpot met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

5x Imari bord Ø 20 - 21,5 cm.
Starting price 70 EUR

Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenvaas, H 27 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas. Balustervormig. Iets randfrit. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Stel olifanten
Starting price 600 EUR

Twee Chinees porseleinen olifanten met zadels. Afmeting: 15 x 18 x 11 cm. In goede staat.

Fam Rose vaas, H 28 cm.
Starting price 700 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese brushpot
Starting price 300 EUR

Gesigneerde Chinees porseleinen penselenvaas (brushpot). Wandelaar in landschap decor. Afmeting: 12,2 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,7 cm.
Starting price 250 EUR

Apart 18e eeuws Chinees porseleinen bord met tuin/draak/goud decor. Voorzien van apart bodemmerk. Randfrit. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen sung schenkkan met zalmkleurig glazuur. Afmeting: 18,4 cm. In goede staat.

6x Chinese schotel Ø 13,5 cm.
Starting price 150 EUR

Zes 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met coulissen decor, geisha's, bloemenvaas en hert. Eén schotel chip. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese flambé vaas, H 30, 2 cm.
Starting price 1.200 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met oren. Paars. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Yixing theepot Ø 14 cm.
Starting price 100 EUR

Chinese yixing theepot met bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 14 cm. In goede staat.

Brushpot van zitan hout/jade
Starting price 1.000 EUR

Oude Chinese Zitan houten penselenpot met jade. Afmeting: 19,2 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 19 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen sung schenkkan met drakenkop/feniks en zotje met blaasinstrument. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinees guan yin hoofd, H 36 cm.
Starting price 400 EUR

Antiek Chinees guan yin hoofd van marmer, geplaatst op een teakhouten sokkel. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

5x Chinese vissen (celadon)
Starting price 100 EUR

Vijf Chinees porseleinen celadon vissen met lichtgroen glazuur. Sung stijl. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 10 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen familie verte brushpot met kippen in landschap decor. Afmeting: 12,2 x Ø 10 cm. In goede staat.

3x Chinees bord Ø 22 cm.
Starting price 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese borden met tuin decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein
Starting price 225 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi revival kom met floraal decor + bodemmerk, chips/haarlijn. Afmeting: H 8 - Ø 24 cm. Tevens acht borden met pagode decor. Eén bord haarlijn/chips. Rest goed...

Japanse Satsuma vaas, H 17 cm.
Starting price 60 EUR

Antiek Japans porseleinen satsuma vaas met geisha's in tuin decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 57,5 cm.
Starting price 250 EUR

Antieke, grote Chinees porseleinen vaas met pioenroos decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 42,3 cm.
Starting price 190 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha + tekst decor. Circa 1880. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas (perzik), H 21 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met matte beschildering van perzik decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese fam. verte knobbelvaas, H 30,5 cm.
Starting price 600 EUR

Chinees porseleinen familie verte knobbelvaas met floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvaas op sokkels
Starting price 250 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen pijpvazen op sokkel. Floraal/draak/decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chips. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijke staat.

Japanse doos plated
Starting price 50 EUR

Plated doos, rechthoekig model voorzien van een draak en Japans landschap. 9x15,5x5cm. De doos is voorzien van een houten interieur. Deels verpoetst.

Bruschpot/Familie Verte
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen familie vert brushpot met figuren/paarden decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 20 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen bloempot met karavaan in landschap/waterval decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 20 cm. In goede staat.