This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Bronzen boeddha, H 24 cm.
Starting price 100 EUR

Oude/antieke Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Yixing theepot Ø 14 cm.
Starting price 100 EUR

Chinese yixing theepot met bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 19 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen sung schenkkan met drakenkop/feniks en zotje met blaasinstrument. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

5x Chinese vissen (celadon)
Starting price 100 EUR

Vijf Chinees porseleinen celadon vissen met lichtgroen glazuur. Sung stijl. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 25 cm.
Starting price 100 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselpot met bollingen. Landschap met vogel/floraal decor. Randrestauratie + haarlijn in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Chinese theepot
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen familie rose theepot met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 x 12,5 cm. In goede staat.

2x Imari bord Ø 29 - 42 cm.
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuws Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 -42 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 19 - 26 cm.
Starting price 100 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Familie rose + 2x Celadon glazuur. Twee grotere borden beschadigd. Eén klein rose bord, chip. Twee celadon borden zijn gaaf. Afmeting: Ø 19 - 2...

Japanse schotel Ø 46,5 cm.
Starting price 100 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen schotel met tuin/paradijsvogel decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.

Lot Japans Imari porselein(9x)
Starting price 100 EUR

Lot Japans Imari porselein. Divers. Floraal/goud decor. Vijf delen gaaf. Eén bord gelijmd. Drie borden haarlijn en/of randschade. Afmeting: Ø 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delige familie rose cup
Starting price 100 EUR

Drie-delig Chinees porseleinen cup met bloesem/perzik decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bril in koker, 1900
Starting price 100 EUR

Antiek Chinese blank-metalen bril in roggehuid koker. Circa 1900. Afmeting: 16,6 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Starting price 100 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Celadon vaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Wierookbakje met sepia landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 18,5 cm. In goede staat.

Japanse kruik, H 29,6 cm.
Starting price 100 EUR

18e Eeuws Japans porseleinen kruik met tuin decor. Gelijmd, handgreep mist. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.

Lot celadon porselein (8x)
Starting price 100 EUR

Acht delen Chinees miniatuur celadon porselein. Onder meer; vaasjes, kopjes + gewicht met lichtgroen glazuur. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.

Lot celadon porselein (4x)
Starting price 100 EUR

Vier Chinees celadon porseleinen zoutnappen op drie pootjes. Afmeting: 5,4 cm. In goede staat.

Japanse dekselvaas
Starting price 100 EUR

Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees porselein
Starting price 100 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Quan yin (antiek), chips. 1x Familie verte vaas, chips. 1x Schenkkan (ritueel), chips. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijke staat.

Bronzen emmer Ø 18 cm.
Starting price 100 EUR

Antiek Chinees bronzen emmer met karaktertekens en dierenkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: H 16,7 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19,8 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.

Chinese olifant
Starting price 100 EUR

Chinese natuurstenen/jade olifant met vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 21x 20,5 x 8,5 cm. In goede staat.

3 Delen antiek familie rose
Starting price 120 EUR

Drie delen antiek Chinees familie rose porselein. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Schotel met floraal decor, geel, goed. 1x 19e Eeuws bordje met decor van vogels op bloesemtak, tekst en signatu...

Chinese kom op houten sokkel Ø 8 cm.
Starting price 120 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met teksten + bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Familie verte bord
Starting price 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte bord met tuin/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø23,5cm. In goede staat.

Interessant lot satsuma vazen (5x)
Starting price 120 EUR

Vijf diverse antieke Japans porseleinen satsuma vazen met signaturen. Eén maal cloisonné. Interessant lot! Eerste helft 20e eeuw. Grootse vaas haarscheur. Afmeting: 15 - 33 cm. In redelijk/goede staat...

Japanse schotel Ø 36,7 cm.
Starting price 120 EUR

Japans porseleinen schotel met familie rose Chinees decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas op sokkel, H 55,5 cm.
Starting price 120 EUR

Antiek Chinees porseleinen oorvaas met figuren in tuin decor + tekst. Afmeting: circa H 55,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Starting price 120 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Familie verte gemberpot, 19e eeuw, haarlijn bodem. 1x Kleine familie rose gemberpot met figuren in tuin decor, voorzien van bodemmerk. 1x 18e Eeuwse fam...

Chinese celadon pot Ø 10 cm.
Starting price 120 EUR

Chinees porseleinen celadon pot met floraal decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Imari trekpot
Starting price 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams bont decor. Floraal/goud/vogel decor. Haarlijn + chip tuit. Afmeting: 11 x 13 x Ø 8,5 cm. In redelijke staat.

Porseleinen boeddha beeld
Starting price 140 EUR

Chinees porseleinen boeddha figuur. Zittend. 20e Eeuw. Beschadiging aan lint van kalebas. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees brons
Starting price 140 EUR

Twee delen oud Chinees brons. Met bodemmerken. 1x Rechthoekige wierookbrander. 1x Geurverdrijver. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Gemberpot (celadon)
Starting price 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen celadon gemberpot met tuin/feniks decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese stemcup Ø 12,8 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen stemcup met draken/floraal decor. Afmeting: H 12 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom Ø 14,5 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Kang Xi vaas, H 20,2 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal/draak decor. 18e Eeuw. Haarlijn + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.

Kanton schotel Ø 33,5 cm.
Starting price 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose Kantonese schotel met floraal/fruit/vlinders en goud decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Starting price 150 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 20,3 cm. In goede staat.

6x Chinese schotel Ø 13,5 cm.
Starting price 150 EUR

Zes 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met coulissen decor, geisha's, bloemenvaas en hert. Eén schotel chip. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.

3x Chinees Imari bord Ø 21,3 cm.
Starting price 150 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijke staat.

Chinese cup Ø 8,5 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen cup met bloemen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese sang de boeuf vaas, H 23,6 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen sang de boeuf vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 23,6 cm. In goede staat.

Set van zes Chinese schotels Ø 13,4 cm.
Starting price 150 EUR

Set van zes Chinees porseleinen kang xi revival schotels. 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Floraal decor. Drie schotels haarlijn/chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: Ø 13,4 cm. In redelijke st...

Tangka in lijst
Starting price 150 EUR

Grote oude Tibetaanse tangka in lijst. Gouache op linnen. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.

Tangka in lijst
Starting price 150 EUR

Oude Tibetaanse tangka in lijst. 20e Eeuw. Gouache op linnen. Afmeting: H 60 x B 42 cm. In goede staat.

Cheng Lung schaal Ø 27,7 cm.
Starting price 150 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung schaal met zilveren beugel. Pioenrozen decor. Haarlijn + scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.

Chinees bord (8-kantig)
Starting price 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose bord. Acht-kantig. Met floraal emaille decor. Eén haarlijn. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

2x 18 Eeuws bord Ø 22 - 26 cm.
Starting price 180 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen borden. 1x Grote schotel, kang xi revival, 19e eeuw, floraal decor, haarlijnen. 1x 18e Eeuws bord met kikkers/wijsheren decor. Afmeting: Ø 22 - 26 cm. In goede staat.