Afrikaans wit houten masker van de Fang stam uit Gabon, 2e helft 20e eeuw. 46x17x10cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker van de Songye stam uit Congo, 2e helft 20e eeuw. 38x16x18cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker van de Chokwe stam uit Angola ca. 1950, rondom met een kraag van twijgjes en bamboe. Bevat oude (Afrikaanse) restauratie onderaan en scheur aan zijkant, verder in goede staat
Afrikaans houten beeld van de Dogon stam uit Burkino Faso ca. 1940, voorstellend een mannelijk voorouderfiguur met ijzeren (gemerkte) nekring. 56x9x11cm. Cond.: G