Chinees keramieken celadon kom Yuan Dynasty 1279-1368 (bakfout en haarscheur) 6,5x16,3ø Cond:R/G
Chinees keramieken Celadon kom 14e eeuws, licht groene glazuur Yuan dynasty 1279-1368 met expertise in goede staat 6x15,1cm
Chinese keramieken Celadon kom, met lichtgroene glazuur Yuan Dynasty 1279-1368 met expertise 6x15cm Cond:G
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese Yixing theepot (Youlan Mizki), gesigneerd met emaille beschildering en losse ringen op het dekselhengsel. In goede originele staat 11x17xø9,5cm.
Chinees porseleinen diep bord 18e eeuws met prachtig zilveren hengsel in de vorm van gevlochten draad waarop geeiseleerde bloem en blad motieven, 835/000 Grootkeur, Jaarletter U:1854 MT: moeilijk lees...
Antieke Chinese Teracotta ming figuur (1368-1644) voorstellende een drager, in goede staat 26,7cm Cond:G
Antieke Chinese Terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C 206-220 A.D voorstellend een wachter met restbeschildering , in goede staat 22cm
Imari porseleinen 19e eeuwse bloempot met vergulde bronzen armaturen en drakendecor (barst in bodem) 33x36xø24cm. Cond.: R
Twee antieke terracotta olielampen (waarschijnlijk Zuid Amerikaans, pre Colombiaans), 1x tuit licht beschadigd en 1x chips bovenrand. 13x21xø16cm. en 11x19xø14,5cm. Cond.: G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e 19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G
Gesigneerde oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboedecor in goede staat 7,5x14xø9cm. Cond.: G
Gesigneerde oude/antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor (minimale chip voet) 11,4x14x9cm. Cond.: G
Gesigneerde oude Chinese yixing theepot met bamboedecor in goede staat 12x19xø13cm.
Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. \u 1221 \cond:G 33x42x20cm
Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws met Amsterdams bont decor, in goede originele staat 14x17,5x10ø
Grote oude platelen Jugendstil stijl vaas, gemerkt Gouda Zuid Holland 20e eeuw met floraal decor 52xø22cm. Cond.: G
Antieke Duitse KPM plaquette omstreeks 1900 voorstellende een halfnaakte dame in de natuur, in goede staat 35x24,5cm Cond:G
Twee zeer grote antieke Duits porseleinen kaarskandelaars met rozendecors en figuren (Gebr. Voigt Sitzendorf nach 1850). 1 Vinger mist, 1 kandelaar mist een blad en minimale beschadigingen bij bloemen...
Antieke majolica bloempot met zuil, 1e helft 20e eeuw gemertk,A , met groen glazuur, in goede staat 115cm.
Grote antieke Chinese terracotta figuur Wei du Nord Dynasty A.D. 386-535, voorstellende een Chinese trommelaar, met expertise) rechter trommelstok gelijmd. 43cm Cond:G
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg servies letters JA met goudrocailles, fruitdecor en insekten(prachtige kwaliteit)(aantal chips/reparaties) koffiekan merkteken 1754-1765 Cond:R/G
Grote oud Duitse Volkstedt Rudolstadt porseleinen figurengroep 20e eeuw, demontabel, wit, met honderden roze bloemen (minimale chip mogelijk) 44x48x28cm Cond:G
Grote Chinese terracotta figuur uit de han Dynasty B.C. 206-220 AD, voorstellende een wachter met restbeschildering, in goede staat 45cm
Zeer grote antieke porseleinen vaas, geel met Familie Roze, paradijsvogel, en drakendecor, met gele achtergrond, gemerkt, omstreeks 1900 72x39ø Cond:G