Drie 18/19e eeuwse kleine Chinees porseleinen kop en schotels(1gemerkt) florale decors in goede staat 5x9cm
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schenkkannetjes met figuren in landschapsdecor, in goede staat 12x13x7øcm.
Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm
Negentiende eeuwse keramieken servies, theepot, kastkom, 6 kop en schotels, roomkan, 3 losse kopjes 6-16cm Cond:G
Lot 18e-19e eeuws Chinees/Japans porselein, familie Roze bordje met floraal decor en chip, 5 maal rijstwijn kopjes met gouddecor binnenin, 4 diepe schotels goud-blauw 5,5x11,5øcm. Cond:G
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G
Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G
Oude Dresden bisquite porseleinen tafellamp 20e eeuws met figuren groep. Bakfoutje aan de achterkant verder in goede staat. 50xø30cm.
Vijf delen antiek Engels Staffordshire aardewerk, twee sets honden Spaniel, en keramieken figuur klokvoorstelling 10-23cm Cond:G
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe borden met Chinees decor en geribbelde omranding(lichte glazuurschade) 23ø Cond:G
Porseleinen figuur 18e 19e eeuws, gemerkt met F, mooie kwaliteit, vermoedelijk Duitsland (uiteinde blaasinstrument is eraf) 13cm. Cond:R/G
Porseleinen Bing en Gröndahl puppy nr2026, 20e eeuw 11x17x8,5cm Cond:G
Oud Chinees porseleinen vaasje gesigneerd met tekst, vogel op bloesemtak, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw 12,5cm Cond:G
Grote Spaanse porseleinen figuur ORO platino de ley, dame met pauw en gouddecor, 15cm. Cond:G
Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:R
Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.
Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen presenteerschalen, 1 gemerkt en met tekst en tempelkisten, en 1 familie Roze met perzikboom, bloesems en vogel(chips en oude haarlijn) 18-19cm Cond:R/G
Vier 19e eeuwse Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels met coulissen decor, figuren en landschappen in gouddecor 6x12ø Cond:G
Duitse porseleinen Auerhahn, gemerkt Neu Tettau 3502 20e eeuw in goede staat 24x21x12cm.
Twee oude porseleinen figuren, antiek, vrouw bij zuil, en DDR met putti ewn zwaan Sitzendorf 25-35cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen figuren gemerkt M Jonge Jockey en Amazone met gouddecor 23-23,5 in goede staat CondG
Grote Chinees porseleinen vaas met florale decors en tekens, 18e/19e eeuws in goede staat 44xø19cm.
Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor 28,5ø 3 haarlijnen.
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaasjes met foohonden en floraaldecor, diepblauw(chip deksel) 8,5cm Cond:G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes, eenmaal zonder deksel, landscha/baai decor(chip bovenrand), dekselvaasje figuur in landschap decor 9-10cm Cond:R/G
Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, gebarsten 160cm Cond;M
Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuur 20e eeuw, 1 beschadigd 5-9cm Cond;R/G
Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuren 20e eeuw, waarvan twee beschadigd 5-10cm Cond:R/G
Italiaans of Franse Fayence mosterdpot met deksel in de vorm van een vrouw met mand, 18e-19e eeuws, originele polychrome beschildering, gemerkt B.P 1158 minimale chips Cond:R/G
Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø
Vijf delig 19e eeuws Delfts polychroom kaststel, gemerkt de klaauw in goede staat 21-33cm.
Antieke grote Engelse Majolica Cachepot, bloempot met rozen en ranken, kleine beschadigingen, 29xø39cm. Cond:R
Twee oude Duitse Rosenthal porseleinen fruitborden met kersen en bosbessen decor, omstreeks 1950, ø22cm. Cond:G
Grote oude Duits Dresden porseleinen klomp, handbeschilderd met decor van bloemen en goud 20e eeuw 11x23x9cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse Engels porseleinen figuren, edelman en edelvrouw bij boomstronk, in goede staat 23-24cm Cond:G
Drie 19e/20e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor, grote schotel met hemelpaard centraal, schotel met foohonden in coulissen, schotel floraal 28-31,5ø Cond:G
Lot antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 1 losse schotel 17e eeuw(barst), 3 kop en 2 schotels, figuren in tuin, Kang Xy gemerkt, 17e 18e eeuws chip en barst, 2 kopjes met spelende kinderen (b...
Vier antieke Duitse steengoed kruiken omstreeks 1800 a 1900, 27-39cm grote kruik blauw decor, kleine kruik blauw decor, klepkan Westerwald blauwgrijze kruik, beschadigingen: Cond:G
Grote oude Chinese familie Verte dekselvaas met paradijsvogeldecor, en floraal decor omstreeks 1900 of ouder, deksel beschadigd 40x23øcm Cond:R
Twee 18e eeuwse Chinees Imari borden met floraal en gouddecor, chip en haarscheur, 22,4ø Cond:R
Oude Duitse gesigneerde porseleinen vaas met zilver overlay, Bavaria Jeager+Co, 1000/1000 Feinsilber omstreeks 1970, 26cm. Cond:G
Oude Chinese porseleinen familie Noir rijstwijn set, 20e eeuw, 6 delig in goede staat 8x16x13cm Cond:G
Drie oude Chinese porseleinen vazen,zeshoekige penselenvaas, drakenvaas 20e eeuw, zeshoekige balustervormige vaas met figuren en teksten in coulissen. 12-23cm Cond:G
Zes delen Duits Stadt Meissen porselein omstreeks 1930, 5 borden en 1 vergulde dekselschaal 23-36øcm Cond:G
Vier oude Duitse porseleinen figuren, gemertk W.R(Wilhem Rex) omstreeks 1920, 4 putti met bloemen 16-17cm. Cond:G
Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R