Grote Sevres dekseldoos handbeschilderd ,met romantische figuren in landschapsdecor, gesigneerd Lefraine, onderkant gemerkt, stempel Chateau des Tuileries, en Sevres teken, 1e helft 20e eeuw of ouder,...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kraagvaas, met paradijsvogel en bloesemtak, decor rondom, lichte glazuurschades bij voet, verder in goede staat 61x25øcm
Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschappen, berggeiten en vogel decor, randglazuurschade, haarlijn, gelijmd 28,5øcm. Cond:R
Kleine 19e eeuwse Chinese yixing theepot(gemerkt) mooie kwaliteit in goede staat 5x7,2øcm
Drie 18e eeuwse polychrome beschilderde Delftse schotels, bloemvaas letters P.W, stadhouder Willem V PW DS, stadhouder Willem V met spreuk(gelijmd) 22-27cm. Cond:R/G
Hummel 487, 1990 Century collection, "Let's Tell The World" met originele doos en certificaat H.: 26cm. Cond.: G
Zeer grote diepe 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met coulissendecor, floraal en geschulpte rand, 2 oude haarlijnen, 6,5-32cm Cond:R/G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van Geisha in tuin, beide haarlijn en chip 28ø Cond:R
Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit in goede staat 5,2x7ø
Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit perfect sluitend, in goede staat 7x6,4ø
Hummel 635, 1993 Century collection, "Wellcome Spring" met originele doos en certificaat H.: 31cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaasdecor in goede staat 5x28ø Cond:G
Prachtige 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy diep bord met coulissendecor, met krijgers en landschappen, geschulpte rand, gemerkt, chips rand, Cond:R/G 6,3x24,5ø
Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met figuren, 17e/18e eeuws, deksel beschadigd 12,5cm Cond:R
Chinees porseleinen diep bord, 18e /19e eeuws, Kang Xy gemerkt, met lange Lijs voorstellingen in landschap en coulissen, met geschulpte rand(sterretje en haarscheur) 1cm 4,5x20,7ø Cond:R/G
Hummel 471, 1989 Century collection, "Harmony in four parts" met originele doos en certificaat H.: 25,5cm. Cond.: G
Vijf delig Chinese antieke Kang Xy gemekrt kaststel, 18e-19e eeuws, landschapsdecor, een vaas heel, rest beschadigd 21-22cm. Cond:M-G
Hummel 574, 1994 Century collection, "Rock-A-Bye" met originele doos en certificaat H.: 19cm. Cond.: G
Meissen porseleinen bonbonschaal omstreeks 1930 met handbeschilderd landschap en vergulding en opengewerkte omranding, in goede staat 25,3cm.
Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos en certificaat H.: 17,5cm. Cond.: G
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met coulissendecor(gemerkt) met een zilveren antieke comfort in goede staat 5,5x8,5x5,5cm
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met decor van figuren in landschap, (1goed/1gelijmd) 15,5xø7cm. Cond:M/G
Chinees porseleinen 18e/19e eeuwse bottle met ivoren lepel, rondom landschap met figuren decor in goede staat 8,5x3,1cm
Grote 17e/18e eeuws Chinees porseleinen trekpot, met keizerlijk familiedecor en gouddecor(chip tuit, binnenrand en deksel) 17x21xø12cm. Cond:R/G