This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

3 Chinese Queng Long borden
Starting price 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met huis aan een baai decor, twee beschadigd, een goed 23,3ø Cond:R

3 Chinese Queng Long borden
Starting price 180 EUR

Drie 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, lichte randschade ø22 Cond;G

3 Chinese Imari borden
Starting price 300 EUR

Drie Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen borden met tuindecor en gouddecor in goede staat 23ø Cond:G

Blauw/witte Chinese kom met draken
Starting price 500 EUR

Oude Chinees porseleinen kom, omstreeks 1900, Kang Xy gemerkt, met drakendecor in goede staat 7,5x16,2øcm.

2 Knobbelvaasjes, 18e eeuw
Result: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met decor van figuren in landschap, (1goed/1gelijmd) 15,5xø7cm. Cond:M/G

Chinees blauw trekpotje met zilveren comfoor
Result: 425 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met coulissendecor(gemerkt) met een zilveren antieke comfort in goede staat 5,5x8,5x5,5cm

Chinees blauw trekpotje
Result: 200 EUR

Kleine 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale decors in goede staat 6,3x10x5,7ø

Porseleinen dekselvaas
Starting price 200 EUR

Porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw, met putti en vele opgewerkte bloemen en gouddecor nr 100, minimale chip aan bloem mogelijk 33cm Cond:R/G

Dresden kandelaar met figuur
Starting price 100 EUR

Grote Dresden porseleinen 2 armige kandelaar met brons, voorstelling met tuinen, 20e eeuw , nr 11524 U, beschadigingen, 45cm. Cond:R

Porseleinen kan vrouw
Result: 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen schenkkan met spreuk, omstreeks 1900, in goede staat 29cm.

3 Delige vazenset met brons
Starting price 350 EUR

Driedelige vazenset met zware bronzen monturen omstreeks 1870, Chinees decor met goud en draken decor, op klauwpoten, gemerkt met monogram anker 37cm. Cond:G

Grote porseleinen vaas, Sitzendorf
Starting price 150 EUR

Grote Duitse porseleinen vaas Sitzendorf met handbechilderd floraal decor 50xø26cm. in goede staat

14 Beelden, apenorkest
Starting price 500 EUR

Veertien delig Duits porseleinen apenorkest, hoofdzakelijk Thüringen, omstreeks 1900-1940, 9 heel, 5 beschadigd, 11-15c,. Cond:R/G

Majolica lampenvoet
Starting price 100 EUR

Antieke Majolica lampenvoet met boswachter omstreeks 1900 gemerkt DEP BB 1677, 35cm. Cond:G

Meissen fruitschaal op voet
Starting price 250 EUR

Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G

Divers Herend porselein
Result: 60 EUR

Drie delen oud Herend porselein, 20e eeuw, grote schaal met grepen, vogels en vlinder decor(greep gerestaureerd), rond schaaltje met floraal decor, geschulpt schaaltje, floraal decor 8-30cm Cond:R/G

Majolica tuinhocker, Minton
Starting price 110 EUR

Oude Engelse stijl Majolica planten zuil, piedestal naar ontwerp mintoa 53x34,5ø, in goede staat

Antieke majolica cachepot
Starting price 80 EUR

Antieke grote Engelse Majolica Cachepot, bloempot met rozen en ranken, kleine beschadigingen, 29xø39cm. Cond:R

2 Rosenthal borden
Starting price 80 EUR

Twee oude Duitse Rosenthal porseleinen fruitborden met kersen en bosbessen decor, omstreeks 1950, ø22cm. Cond:G

2 KPM schalen
Starting price 100 EUR

Twee antieke Duitse KPM porseleinen schalen omstreeks 1920 met floraal en gouddecor(bonbonschalen) 20-27cm. Cond:G

Porseleinen kandelaar met putti
Starting price 50 EUR

Duitse porseleinen kaarskandelaar met putti en gouddecor, omstreeks 1960 nr 4380, 22cm. Cond:G

Satsuma theeservies
Starting price 25 EUR

Antiek Japans Satsuma theeservies bestaande uit, theekan, melkkan, suikerpot 5 kop en schotels, met goud en figurendecor in goede staat 5-12cm Cond:G

Porseleinen servies
Starting price 250 EUR

Antiek servies met blauw en gouddecor omstreeks 1850, bestaande uit koffiekan,theekan,roomkan,11 kop en schotels, schaal, suikerdekselpot (oor eraf, wel erbij) (goud sleets) 5-25cm Cond:R/G

7 Porseleinen stopflessen
Result: 80 EUR

Zeven diverse porseleinen stopflessen, 19e en 20e eeuw. De meesten zijn handbeschilderd en Frans. 12,5-17,5 cm hoog. Cond.: G

7 Porseleinen stopflessen
Result: 60 EUR

Zeven porseleinen stopflessen, 3 lichtblauwe flessen met handbeschilderde bloemen en gouden accenten, Frans 20e eeuw, 2 witte Engelse flessen gemerkt: Devon ware stoke on trent England ca 1920, 1 Enge...

5 Porseleinen theebussen
Result: 70 EUR

Vijf diverse porseleinen theebussen, 19 en 20e eeuw, met dop voorzien van handbeschilderde voorstellingen. Bij de ronde bus mist een stukje van voet. 12-16 cm Cond.: G

2 Sets serviezen ca. 1900
Result: 25 EUR

Twee sets 19e eeuws servies, 6 kop en schotels met roze floraal decor (beschadigd) 6 kop en schotels Chinees decor oranje blauw, gemerkt L en H Dekin no 2 beschadigd 5-14cm Cond:R/G

Diverse porselein en aardewerk
Starting price 30 EUR

Groot lot oud antiek aardewerk en porselein, o.a. Art Deco, China, Petrus Regout etc, vazen, kammen, dekseldozen, borden(chips mogelijk) 10-30cm Cond'R/G

2 Vazen, Henri Breetveld
Starting price 250 EUR

Twee grote blauw geglazuurde societe ceramique Maastricht vazen omstreeks 1905 door Henri Breetvelt, decor Rembrand en zijn Vrouw beide in goede staat 50x22ø Cond:G

3 Imari kommen
Result: 15 EUR

Droe 19e eeuwse Imari kommen, twee met geschulpte rand en floraal decor, chip en haarscheur, een blauw wit landschapsdecor goed 19cm

Celadon schaal
Result: 70 EUR

Oude Chinese Celadon schaal met haandecor, 20e eeuw in goede staat 6x20øcm. Cond:G

Chinese dekselvaas
Result: 130 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas 18e-19e eeuws met rood floraal decor, in goede staat 20x12cm. Cond:G

2x Yixing trekpotje
Starting price 160 EUR

Twee delen Chinees Yixing aardewerk, 20e eeuw, schenkkan, gemerkt, grote Yixing theepot, landschap met tekst, pompoenvormig(gemerkt) 15,5x13x9cm. 23x17x14cm. Cond:G

2x Yixing trekpotje
Starting price 160 EUR

Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø

3 Delen Chinees
Starting price 60 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein, kop en schotel, zeer klein (schotel beschadigd) schotel met paradijsvogel in spiegelend landschap omstreeks 1800 4-12cm Cond:R/G

3 Chinese kommetjes en schotels
Starting price 60 EUR

Drie 18/19e eeuwse kleine Chinees porseleinen kop en schotels(1gemerkt) florale decors in goede staat 5x9cm

4 Chinese rijstschalen, 18e eeuw
Starting price 90 EUR

Vier Chinese rijstskommen, met floraal decor, chips 7-14,3ø Cond:R

Blauw/wit drakenbord, Quang Xu
Starting price 800 EUR

Antiek Chinees porselein diep drakenbord omstreeks 1900, Guang Xu gemerkt, in goede staat 4xø20cm. Cond;G

Chinees vaasje, 18e eeuw
Result: 100 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met familie Roze floraal decor en gouddecor in goede staat 10.8cm Cond:G

Theepotje met 4 kopjes, Fam Noir
Starting price 80 EUR

Oude Chinese porseleinen familie Noir rijstwijn set, 20e eeuw, 6 delig in goede staat 8x16x13cm Cond:G

2 Chinese dekselpotten
Starting price 100 EUR

Twee grote Chinese familie Roze dekselpotten met paradijsvogels en floraal decor, deksel randschade 22x21cm Cond:R/G

7 Delen jade
Result: 220 EUR

Zeven delen jade, waterbuffel, foohond, Boedha, hanger met foohond, karper, opengewerkte medaillon, snijstuk met lachende Boedha 4-8cm

7 Delen jade
Result: 200 EUR

Zeven maal oude Chinese Jade, 2 armbanden, draak, bewerkte plaquette, medaillon, brede ring, snijwerk calebas 3,5-7,5cm Cond:G

2 Japanse schenkkannetjes
Starting price 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schenkkannetjes met figuren in landschapsdecor, in goede staat 12x13x7øcm.

2 Yixing theepotjes
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuwse Tixing theepotten, 1 met tekst, rand beschadiging, 1 met bamboedecor, deksel chip en beschadiging bamboe takken 10-11cm Cond:R

Kang Xi gemberpot
Result: 80 EUR

Negentiende eeuws Chinees porseleinen gemberpot met Kang Xy stijl decor, ongemerkt,in goede staat 18x18ø Cond:G

Grote Chinese vaas, 19e eeuw
Result: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G

4 Japanse schaaltjes, 5-kantig
Starting price 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm

Fam Rose vaas met vogels
Starting price 1.000 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze vaas met paradijsvogeldecor, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 41xø18cm. Cond:G

9 Diverse vaasjes/flesjes
Starting price 200 EUR

Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...

3 Gemberpotten
Result: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor, 1 met haarlijn in bodem 17,5x18ø Cond:G

2 Fam Rose dekselpotjes
Starting price 50 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met teksten en figuren en florale voorstellingen, 1 gemekt, 1 mist deksel. 9,5x13ø en 12x12,5ø Cond:G

Groot Chinees beeld
Starting price 275 EUR

Zeer groot Chinees porseleinen Quan Yin 20e eeuw, vinger aangelijmd 60cm Cond:G

Chinees dekselpotje
Result: 40 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen houder met deksel en floraal decor(haarscheuren) 6,7x7,8ø Cond:R

Bottle met ivoren lepel, laat 18e eeuw
Result: 550 EUR

Chinees porseleinen 18e/19e eeuwse bottle met ivoren lepel, rondom landschap met figuren decor in goede staat 8,5x3,1cm

3 Delen Amsterdams bont
Result: 75 EUR

Drie 18e eeuwse Amsterdams bont porseleinen kommen met chineer decor met figuren, 1 goed, 1 randglazuurschade 6,5x15ø Cond:R/G

2 Engelse vazen met draken
Starting price 40 EUR

Twee oude Engelse coalpoort keramieken Kings ware vazen, A.D 1750 met gouden drakendecor, een vaas randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G

Chinese schenkkan, 17e-18e eeuw
Result: 600 EUR

Chinees porseleinen schenkkan 17e-18e eeuw, Kang Xi met bloemdecor. Glazuurschade handvat (bijgewerkt restauratie) 17cm. Cond.: R-G

Grote Chinese vaas
Starting price 220 EUR

Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, 160cm Cond;G

Grote vaas
Starting price 75 EUR

Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, gebarsten 160cm Cond;M

Chinese dekselpot
Result: 70 EUR

Grote 19e eeuwse familie Noir dekselpot met floraal en dierendecor, figuur op deksel beschadigd 45x23ø Cond:R

Chinese beeldengroep op spiegel
Starting price 75 EUR

Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuur 20e eeuw, 1 beschadigd 5-9cm Cond;R/G

Chinese beeldengroep op spiegel
Starting price 75 EUR

Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuren 20e eeuw, waarvan twee beschadigd 5-10cm Cond:R/G

Gekleurde Chinese vaas
Starting price 140 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met drakendecor, en floraal decor, 2e helft 20e eeuw 50cm. Cond:G

Chinese vaas gekleurd
Starting price 140 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met drakendecor, en floraal decor, 2e helft 20e eeuw 50cm. Cond:G

3 Imari vazen
Starting price 40 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm

Chinees trekpotje
Result: 30 EUR

Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuws met floraal decor, deksel zit vast, chips, 15x11,5x8ø Cond:M

Chinese vaas
Starting price 50 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw, met floraal decor, in goede staat 28,5cm Cond:G

Chinees porselein
Starting price 40 EUR

Negen maal antiek Chinees porseleinen kopjes, 2e helft 19e eeuw, in kang Xy stijl met figuren en bloem decor(haarscheur/chip) 5x8øcm. Cond:R/G

3 Japanse kommen
Result: 40 EUR

Drie oude Japanse 19e eeuwse kommen twee maal Imari eenmaal kantonees ø18-ø25 Cond:G

Gebaksset
Starting price 30 EUR

Divers Duits porselein 20e eeuw, Seltmann Weiden gebaksset(goed) en Zwiebelmuster porselein, deksel en theepot gelijmd, Chips 10-32cm, Cond:R/G

4x Duits porselein
Starting price 15 EUR

Vier maal antiek Duits porselein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm

Petrus Regout servies
Starting price 60 EUR

Negentiende eeuwse keramieken servies, theepot, kastkom, 6 kop en schotels, roomkan, 3 losse kopjes 6-16cm Cond:G

2 Petrus Regout borden
Starting price 40 EUR

Twee grote antieke Hollandse Petrus regout Maastricht borden, decor Orient in zeer goede staat, ø26cm. Cond:G

4x Japans porselein
Starting price 25 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijpvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R

Diverse Chinese kop & schotels
Starting price 60 EUR

Lot 18e-19e eeuws Chinees/Japans porselein, familie Roze bordje met floraal decor en chip, 5 maal rijstwijn kopjes met gouddecor binnenin, 4 diepe schotels goud-blauw 5,5x11,5øcm. Cond:G

3 Chinese vazen
Starting price 80 EUR

Drie oude Chinese porseleinen vazen,zeshoekige penselenvaas, drakenvaas 20e eeuw, zeshoekige balustervormige vaas met figuren en teksten in coulissen. 12-23cm Cond:G

Kavel celadon + dekselschaal
Starting price 35 EUR

Lot Chinees porselein 20e eeuw, 7x Celadon, visdecor, 1 blauwe dekseldoos gemerkt binnenin met foohonden draak, 10-15cm. Cond:G

3 Chinese dekselpotten
Starting price 60 EUR

Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G

Kavel satsuma
Starting price 40 EUR

Lot Japans Satsuma porselein met o.a. 2 sets miniatuurvaasjes, grote dekselvaas met krijgerdecor, gemberpot, en kleine vaas 6-36cm. Cond:R/G

5 Porseleinen kommen met vogels
Starting price 20 EUR

Vijf antieke porseleinen kommen met floraal en vogel decor omstreeks 1900, drie kommen hebben chips 6x12ø Cond:R/G

Porseleinen siamees
Starting price 120 EUR

Oude Royal Copenhagen porseleinen poes TN 2862, in goede staat 12x13x9cm.

7 Delen porselein, Stadt Meissen
Starting price 60 EUR

Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G

6 Delen porselein, Stadt Meissen
Starting price 80 EUR

Zes delen Duits Stadt Meissen porselein omstreeks 1930, 5 borden en 1 vergulde dekselschaal 23-36øcm Cond:G

Antiek Meissen bord
Starting price 30 EUR

Twee antieke Duitse Meissen borden met blauwe bloemen en insekten, omstreeks 1900, 25ø en 21,5ø Cond:G

Divers Hollands aardewerk
Result: 40 EUR

Zes delen Hollands aardewerk, o.a. oud Delft kaststel, 2 borden oud Delft, 1 bord Makkum 21-40cm. Cond:G

Villeroy & Boch trommel
Result: 50 EUR

Antieke keramieken Villeroy en Boch koektrommel met vernikkelde armaturen, omstreeks 1900 in goede staat 15x24x16cm

Gipsen Mariabeeld
Result: 35 EUR

Duits gips gegoten antiek Maria beeld omstreeks 1920 met polychromie, gemerkt K.U.S Germany nr 242 55cm Cond:G

6 Delen divers porselein
Starting price 20 EUR

Zes delen divers oud porselein 20e eeuw, o.a. Herend vaasje, eierdop Goebel, schaaltje Kaiser Germany, vogel Hutschenreuther, uil Andrea Japan, bordje Zwiebelmuster Meissen. 6-14cm Cond:G

Divers 19e eeuws porselein
Result: 40 EUR

Vijf delen 19e eeuws porselein, comfort, kop en schotels, theepot, vaasje 8-16cm. Cond:R/G

2 Delen aardewerk, kerfsnede
Result: 30 EUR

Twee antieke gesigneerde aardewerken delen, kannetje en dekseldoos, kerfsnede decor, groen-blauw glazuur, 5,5xø8cm. en 9x7x5,5øcm Cond:G

3 Delen Hollands aardewerk
Result: 65 EUR

Drie x oud Hollands aardewerk, 2 haringschalen, delft porseleyne fles, 28-31cm. CondR/G

Aardewerken mosterdpotje, vrouw
Starting price 75 EUR

Italiaans of Franse Fayence mosterdpot met deksel in de vorm van een vrouw met mand, 18e-19e eeuws, originele polychrome beschildering, gemerkt B.P 1158 minimale chips Cond:R/G

Blauwe Chinese vaas, 19e eeuw
Starting price 110 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogel en floraal decor in goede staat Cond;G

Fürstenberg gebaksset
Result: 30 EUR

Duits Fürstenberg porseleinen gebaksset met 2 schalen, 25 petitfour schaaltjes, 1 bonbonschaal (west Germany omstreeks1950) bloemen en gouddecor, in goede staat, 10-27cm. Cond:G

Duits porseleinen dekseldoos
Result: 35 EUR

Prachtige porseleinen dekseldoos met opgewerkte bloemen, rozen en vogel, omstreeks 1930(vogel opgelijmd) gemerkt met anker (gemerkt Stad Meissen) Cond:R/G