Twee Chinees porseleinen vazen met blauw figurendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt 24cm. Cond.: G
Grote 18e-19e eeuwse gesigneerde Chinees porseleinen dekselvaas met tekens en floraal decor (1 oude haarlijn) 45xø25cm. Cond.: G
Groot 17e-18 eeuws Chinees of Japans bord (gemerkt) met bloemendecor en geschulpte omranding. Haarscheur en lichte randschades ø29cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse Kantonese schaal met decor van draken, coulissen en figuren. Schaal heeft bronzen armaturen en is in goede staat 15x40x25cm.
Twee zeldzame 18e en 19e eeuwse gesigneerde chinees porseleinen kop en schotel met figuren in boot decor(symbolistisch) aantal chips, en haarlijn, 8,5x12,5. Cond:R
Drie oude/antieke Chinese jade plaquettes met diverse decors van o.a: paarden, Chinese tekst en symbolen 7-7,5cm. Cond.: G
Twee 17e en 18e eeuwse Kang Xy kop en schotels, met vogel en bloembak decor. 4,3x10 Cond:G
Antiek Chinees porseleinen geisha met fijn gedecoreerd kleed en goudkleurig hoofddeksel 19e eeuw, krimpnaad bij arm bijgewerkt 26cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van flora, goud en vogels in goede staat ø21,2cm.
2 prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sauskommen met florale decors(bakfoutje, bevestiging grip) 14x15,5x9cm Cond:G
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese Yixing theepot (Youlan Mizki), gesigneerd met emaille beschildering en losse ringen op het dekselhengsel. In goede originele staat 11x17xø9,5cm.
Kavel met 16 delen oude en antieke bodemvondsten o.a.: natuursteen, terracotta etc. Cond.: R-G
Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette getiteld: "Die Schäferin nach Hofner handgemahlt", gemerkt met G en kroon en '97, 35x25cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met decor van goud en figuren (onduidelijk gemerkt). Beide beschadigd, aan de bladeren bakfout 31x27x15cm. Cond.: R
Prachtige Duitse antieke Meissen porseleinen theekan ca. 1900 uit de Knauzeit met gouddecor en handgeschilderde figuren in landschapsdecor 23cm. Cond.: G
Grote 17e-18e eeuws Delfts blauw bord met Chinees decor (lichte randschades) ø35cm. Cond.: R
Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met gouddecor en floraaldecor. 21x28,5x14,5 Cond:G
Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw (gesigneerd, en tekst) huis in gebergte en vogel in boscage decor. Cond:ZG 45,5x34 cm
Antieke France Fayence wandplaquette, gemerkt Lille 1767 met voorstelling van haven, figuren en gouddecor. Handbeschilderd in goede staat 39x33x1cm.
Twee 18e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kandelaren met vogels en vlinders, bloemen en gouddecor (minimale restauraties) 28cm. Cond:R\G
Zeldzame antieke Familie Roze kop en schotel. inscriptie: V.O.C Crescunt 1728 Concordia. De afbeelding die op de schotel staat is afkomstig van een zilveren ducaat van de VOC companie. O.a. te vinden ...