Zeer zeldzame Italiaanse gestoken 16e-17e eeuwse Renaissance kist (Cascone) met beelden, ranken, veldslag, medaillons en 3 sloten (slot middenvoor is vervangen door een ander antiek slot). Prachtige p...
Zeldzame notenhouten gestoken beelden-vitrinekast ca. 1880 met schitterend snijwerk, atlas, 2x fabeldieren, adelaren, slangen en liggende Neptunus. Zijkanten met glas (Neo renaissance). In zeer goede ...
Bijzondere grote Duitse historisme Neo Renaissance notenhouten op eiken buffetkast. Tweedelig met 5 deuren, 3 lades en houtgesneden figuren op de lijseen. Decor van leeuwekoppen, flora en putti ca. 18...
Twee zeldzame originele Black Forest (Schwarzwald) handgestoken stoelen (armleunstoelen) ca. 1880 Duitsland met eikenblad-decor en boomschors-effect. In goede originele staat 90x60x47cm. en 87x70x60cm...
Grote vroeg 19e eeuwse eethoek met mahoniefineer bestaande uit een empire uittrektafel met bijzondere spantpoot (fineerschades) en daarbij 7 Louis Seize mahoniehouten stoelen (1x armleunstoel) met int...
Vroeg 18e eeuwse eikenhouten met pallisander renaissance kussenkast. Mooi binnenwerk met uitgesneden deurtjes en geheime lade achter de schuif en 3 lades achter de deuren. Mooie uitvoering met diverse...
Zeldzame antieke eikenhouten gestoken Neo Renaissance 2-deurs beeldenkast met gestoken bijbelse voorstellingen, cherubijnkoppen, leeuwen met wapenschilden etc. ca. 1880. In zeer goede staat 188x80x57c...
Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer barok secretaire ca. 1780 met wortelnoten en bandintarsia. Recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 215x66x130cm.
Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G
Prachtige grote wo0rtelnoten Art Deco kast ca. 1930 met deuren en glazen schuifdeuren (2-delig). In zeer goede originele staat 185x240x60cm.
Duits mahoniefineer Louis Philipp buffet ca. 1870 met opstand (2-delig) en spiegels in goede originele staat 200x130x60cm.
Groot 19e eeuws mahoniehout fineer op eiken trumeau met lade. Consoles met klauwpoten (origineel zonder spiegel). In goede originele staat 97x108x49cm.
Duitse vleugel, gemerkt Blüthner Leipzig ca. 1920, zwart gelakt en in goede originele staat, Aliquot piano patent met pianokruk 103x150x190cm.
Kleine oude spinet-vleugel ca. 1950 Sperrhake Passau in zeer goede staat 85x85x150cm.
Zeldzaam 19e eeuwse Engelse wortelnoten vitrine opzetkast met zuilen, geheel wortelnoten fineer (ook zijkanten) met 2 deuren, lade, 2 deuren en opbergruimtes onder de koplijst. 180x87x50cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse barok secretaire in Louis Quinze stijl. Wortelnoten fineer op eiken met origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met diverse lades en kelder. Lichte fineerschades, verder in go...
Duitse eikenhouten Jugendstil 2-delige kast ca. 1900 met zweepslag-decor snijwerk. Geen beschadigingen, origineel beslag, sleutel en sloten. In zeer goede originele staat 195x117x56cm.
Drie-delig Jugendstil bankstel ca. 1900 van notenhout met bandintarsia en guirlande intarsia. Stoffering van groene zijde. Geheel in goede staat 98x128x70cm. en 95x64x67cm.
Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R
Hollands eikenhouten 18e eeuws gestoken halbank met zeeslag beschildering en gouddecor, 108x42x122cm. Cond.: G
Notenhouten schrijftafel ca. 1870 met 3 lades en schrijfleer in goede staat 76x68x120cm.
Originele 19e eeuwse Bretonse handgestoken kast met lade, 2 deurtjes en bordenrek in goede staat 183x89x40cm.
Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet ca. 1780 (hekjeskabinet) met halve zuilen, messing vergulde kapitellen en origineel ringbeslag. Geen beschadigingen, in zeer goede staat 220x160x55cm.
Prachtige 19e eeuwse empire zuilen chiffoniere met origineel messing beslag en messing capitellen, lichte fineerschgades 140x107x50cm. Cond.: R-G
Grote Hollandse mahoniehouten empire cilinder secretaire met koperen bandintarsia, uitschuifbaar schrijfblad en diverse lades (compleet). In ongerestaureerde staat (fineerschades) 127x130x57cm. Cond.:...
Grote klassieke kersenhouten eethoek met prachtige tafel voorzien van inlegwerk bandintarsia op het blad en lades aan beide zijden. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 200x100x80cm. Daarbij 4 kersenhou...
Drie oude Deense designstoelen van Braziliaans teakhout ca. 1960 (nr. 225) (ongemerkt). Ontwerp Henning Kjaernulf voor de meubelfabriek van Bruno Hansen 76x49x54cm.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire tafel op 3-spant poot met snijwerk in zeer goede staat 68xø100cm.
Vijf vroeg 19e eeuwse empire (Regency) stoelen van mahoniefineer met bandintarsia en velours stoffering 93x54x46cm. Cond.: G
Prachtige Duitse ovale biedermeier mahoniefineer tafel ca. 1840 met 4-spant poot in goede originele staat 67x95x135cm.
Origineel 19e eeuwse empire canapé van mahoniehout met bronzen vergulde klauwpoten en goede vernieuwde stoffering in Biedermeier stijl 90x160x66cm.
Prachtig 18e eeuws Hollands kruisvoet kabinet, pallisanderhout fineer op eiken. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en schellack gepolitoerd in uitstekende staat 196x170x57cm.
Grote Hollandse eikenhouten met noten fineer kussenkast 2e helft 20e eeuw (uitneembaar). Stijlmeubel in Renaissance stijl. Zwarte halve zuilen met capitellen, geheel in zeer goede staat 190x65x180cm.
Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten hangvitrine-kast met glas aan zijkanten. In goede originele staat 112x110x28cm.
Wortelnoten fineer op eiken 18e eeuwse 2-laden commode op hogegebogeb poten en met origineel bronzen beslag (lichte fineerschade). In originele staat 76x45x80cm.
Hollands 18e eeuws eikenhouten kabinet in Louis Quinze stijl ca. 1760. In goede staat, geen scheuren of kromme deuren 250x190x65cm.
Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.
Zware Duitse notenhout fineer Grunderzeit kast ca. 1880 met lades en wortelnoten panelen, geheel in goede originele staat 230x120x60cm.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten Biedermeier penantkast met snijwerk in goede originele staat (lichte fineerschade) 100x98x43cm.
Duitse 18e eeuwse notenhouten met wortelnoten fineer diep gebogen 2-laden commode met 2 handgrepen aan de zijkanten, bronzen beslag, sloten en sleutels in zeer goede staat met vurenhouten corpus 81x76...
Drents eikenhouten 19e eeuws kabinet in zeer goede staat met origineel beslag, sloten etc. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 245x200x53cm.
Eikenhouten pander dressoir ca. 1910 Art Nouveau met 2 lades, etage en 2 deuren. Geheel staand op sledepoten en in goede staat 122x141x50cm.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen, stoffering van latere datum 90x54x50cm. Cond.: G
Notenhouten uittrek-tafel ca. 1870 (met tussenblad) in goede staat 77x100x100cm.
Grote oude munten-opbergkast gemaakt van tropisch hout met 130 schuiflades en 3 deuren in zeer goede staat 130x50x176cm.
Franse ladenkast ca. 1900, te openen en dan als secretaire met bronzen beslag, marqueterie en bandintarsia. Marmeren blad is ooit gerepareerd en lichte fineerschade 125x65x36cm. Cond.: G
Mahoniehouten antieke Louis Philip vlinderbank met snijwerk en nieuwe rode stoffering in goede originele staat 120x86x160cm.
Prachtige vroeg 19e eeuwse naaitafel met prachtig geschilderde chinoiserie decors rondom de naaitafel en ook binnenin. Zwarte lak met gouddecors, geheel in goede originele staat 76x65x44cm.