Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G
Zeer grote zeldzame Duitse Jugendstil kast ca. 1900 (uitneembaar). Mahoniefineer op vuren met zuilen, bollen en koperen ringen. Rijkelijk bewerkt met messing beslag. In goede originele staat 264x233x9...
Antieke Duitse notenhouten met wortelnoten fineer Louis Philippe bijzettafel, recentelijk vakkunding gerestaureerd en gepolitoerd 68xø49cm. In zeer goede staat
Hollandse iepenhouten 19e eeuwse secretaire ca. 1850 in goede originele staat 164x115x45cm.
Hollandse eikenhouten gestoken schouw met Hollands wapen, volle zuilen, capitellen en leeuwenkoppen ca. 1910 in goede staat, tevens een vuurbok en haardset 145x150x46cm.
Louis Philippe penantkastje ca. 1870 van mahoniehout fineer, recentelijk vakkundig gerestaureerd. in zeer goede staat 100x106x46cm.
Antieke Duitse notenhouten met wortelnoten fineer Louis Philippe bijzettafel, recentelijk vakkunding gerestaureerd en gepolitoerd 66x51cm. In zeer goede staat
Grote Duitse eikenhouten Historisme 3-deurs kast ca. 1880 handgestoken met druivenranken en platte bewerkte zuilen. recentelijk vakkundig gerestaureerd (uitneembaar) in goede staat 70x220x236cm.
Zware Duitse antieke Louis Philippe mahoniefineer ovale tafel met bewerkte 4-spant poot in goede originele staat 75x105x140cm.
Tweekleurige moderne lederen stoel (ongemerkt), mooi design in goede staat 90x85x90cm.
Engels mahoniehouten 19e eeuws linnenkabinet met 4 lades, 2 deuren en 4 schuiflades achter de deuren. lichte beschadigingen, verder in goede staat 200x130x57cm.
Eikenhouten Engelse Davenport schrijfbureau met acht lades aan de zijkant ca. 1900. Bovenop een klep voor brieven en inktset. Schuin schrijfblad met kelder en 3 lades daarin. Geheel in goede originele...
Zeldzame zeer grote Jugendstil coulissentafel met 4 extra mahoniehout fineer tussenbladen van 85cm. per stuk. Vijf zuilen met messing ringen in goede staat 80x127x187cm. (uitgeklapt: 500cm.)
Twee Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe stoelen ca. 1870 met nappa-lederen bekleding in goede staat 96x53x43cm.
Barokstijl kleine mahoniehouten fineer 3-laden commode ca. 1920 staand op hoge klauwpoten met uitschuifbaar blad aan de zijkant. Lichte fineerschade 70x50x50cm. Cond.: R-G
Duitse wortelnoten vertico, Grunderzeit ca. 1880 (lichte schades) 140x95x46cm. Cond.: G
Groot antiek Engels mahoniehouten dressoir met snijwerk en bronzen beslag ca. 1900. Gebogen lades midden en lichte schade 98x200x77cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse Engelse eikenhouten klaptafel (gateleg tafel) met twee lades en bronzen beslag in zeer goede staat 72x106x150cm.
Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok poortkast met sleede poten en origineel beslag. In zeer goede originele staat met slot, sleutels en lades 193x168x40cm. Cond.:G
Monumentale elitaire Duitse antieke berkenhouten schrijfbureau ca. 1880 (historisme) met ridders, gesneden op de zijkanten (Neo renaissance) in zeer goede staat. Recentelijk gerestaureerd 80x82x150cm.
Drie 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met bandintarsia en velours stoffering in goede staat 86x43x48cm.
Zeldzame Duitse Louis Philippe mahoniefineer op grenen vertico met opstand ca. 1870 in goede staat 170x48x110cm.
Moderne cognac-kleurig 3-delig lederen bankstel in zeer goede staat 94x167x94cm.
Duitse essenhouten (of ulmenhouten) fineer Louis Philippe secretaire ca. 1870 met mahoniehouten binnenleven. Krimpnaad in deurtje, verder in goede staat 176x105x56cm.
Eikenhouten gesneden vossenkop-tafel (coulissentafel) ca. 1870 in goede originele staat 70x113x125cm.
Prachtige 19e eeuwse eikenhouten gothische bijbelkast met snijwerk, briefpanelen, figuren, ranken en slot. In zeer goede staat 148x95x57cm.
Zware antieke Duitse eikenhouten historisme buffetkast ca. 1880 met kussenpanelen en zware hoekige consoles met snekken. Geheel in goede originele staat, alleen blad heeft fineerschade 226x155x70cm. C...
Duitse antieke wortelnoten fineer Louis Philippe naaitafel ca. 1870 met prachtig ingelegd binnenleven met vakverdeling, spiegel en benen knopjes (2 lades), lichte fineerschade 80x50x42cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten stoelen met snijwerk en gobelin stoffering in goede originele staat 104x48x48cm. en 104x48x40cm.
Oude gietijzeren tuinbank en tafel (opengewerkt), cremekleurig met floraal barok decor 90x165x50cm. en 77xø72cm. Cond.: G
Nieuwe Duitse kersenhouten biedermeier stijl oorstoel, schellack gepolitoerd en zwarte biedermeier stoffering in zeer goede staat 125x56x83cm.
Mahoniehouten 19e eeuwse wangentafel met lade en lyravormige poten. lichte schades blad 77x55x110cm. Cond.: R-G
Hollandse 19e eeuwse uitneembare vurenhouten vitrinekast met oplopende deuren (landelijk model), 3 lades onder en bronzen beslag. In originele oude bierverf 230x145x50cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse boekenkast ca. 1920 van notenhout met wortelnoten fineer in Renaissance stijl. 3-Deurs met grote leeuwenpoten en in goede originele staat 180x52x220cm.
Originele 18e eeuwse Engelse eikenhouten tiltoptafel in goede originele staat met mooie patina 70xø89cm. Cond.: G
Eikenhouten 18e eeuwse hangvitrine met lade voor borden in goede staat 65x72x17cm.
Moderne design tafel met grote geslepen glasplaat en metalen/beukenhouten onderstel 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x90x180cm.
Oude bruin lederen Chesterfield bank 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x190x90cm.
Wortelnoten stereomeubel 2e helft 20e eeuw in barokstijl (2 opklapbare delen) in zeer goede staat 55x110x103cm.
Eikenhouten 19e eeuws Grunderzeit rolbureau in zeer goede staat. Recentelijk vakkundig gerestaureerd, bevat uitschuifbaar schrijfblad en diverse lades 125x110x70cm.
Eikenhouten gestoken armleunstoel ca. 1890 in barokstijl met velours stoffering 110x72x73cm.
Engelse notenhout met wortelnoten fineer Queen Anne buffetkast ca. 1910 met snijwerk. 3-Deurs kast staande op klauwpoten in goede staat 140x142x45cm.
Digitale Roland piano, model HP730/HP530E/HP330E. Zwart gelakt met instructieboekjes. Werkend en in goede staat 90x140x54cm.
Zwart gelakte pianohocker 2e helft 20e eeuw met lichte beschadiging en in hoogte verstelbaar 50x64x31cm. Cond.: G
Oude beukenhouten verstelbare schildersezel 2e helft 20e eeuw 120x35x48cm. Cond.: G
Oude mahoniehout fineer halve-maan tafel met lades. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw (vlekken op blad) 74x67x34cm. Cond.: R
Klein Hollands (Twents) eikenhouten kabinet ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 53x140x200cm.
Hollandse eikenhouten buffetkast in Renaissance stijl (2-delig) 19e eeuw met leeuwenkoppen, kussenpanelen en volle zuilen met capitellen in goede staat 170x137x60cm.