Twee delen oud glas ca. 1930: 1x grote bolvaas, gemerkt ( Serra....?) en 1x schenkkan, gemerkt R. 16-27cm. Cond.: G
Glazen jugendstil Art Deco bolvaasje ca. 1920 10-kantig met zoutglazuur in goede staat 7,5xø7,5cm.
Oude kristallen bowlset ca. 1950 (10-delig): 1x bowlpot, 1x sleef en 8x glazen 28xø20cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...
Kavel divers antiek kristal/ruitkristal ca. 1900 o.a: kistje met onderzetters, zoutnappen en dekselpotje (totaal 27 delen), minimale chip mogelijk) 4-26cm. Cond.: G
Oude kristallen buste 1e helft 20e eeuw voorstellend een dame 16x16x6cm. Cond.: G
Twee delen oud glas/kristal: 1x groot kristallen wijnglas met geslepen stam 19e eeuw 23xø9cm. en 1x bokaal, gegraveerd met floraal decor ca. 1900 met brede voet en dikke bovenrand 20,5xø11cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse kristallen borrelglazen, facetgeslepen met brede voet in goede staat 14xø6cm.
Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.
Vier delen oud kristal 1e helft 20e eeuw: 2x Roemers, gekleurd met gouddecor, 1x Boheemse beker met handgeschilderd goud- en bloemendecor en 1x gegraveerd glas met decor van landschap (Altwasser) 10-2...
Twee antieke Russisch kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 20,5cm.
Acht delen oud glaswerk o.a: paperweights (uil beschadigd), Haan Murano, Cartier parfumfles, 1x parfurmverstuiver, 1x inktpotje en 1x schenkkan ca. 1930 4-32cm. Cond.: R-G
Twee grote antieke Russische kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 23,5cm.
Kavel van 9 delen oud/antiek glas: 1x 7-delige blauwe karaffenset ca. 1920, 1x neutraal glazen Jugendstil stijl vaasje en 1x glazen paddestoel 5-25cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan met tinnen deksel en bloemdecor ca. 1900 in goede staat 39cm.
Drie delen oud/antiek glas: 1x antieke opaline glazen vaas met handgeschilderd decor (minimale chip), 1x smalle moderne vaas ca. 1980 en 1x Gallé stijl lamp (kap gelijmd) 32-37cm. Cond.: M-G
Aparte oude groenglazen karaffenset ca. 1950 in goede staat 6-19cm.
Drie delen oud kristal met messing 20e eeuw met cassiskleurige vogeldecors: 1x dekseldoos, 1x tafelaansteker (chip) en 1x asbak (stukje messing mist) 13-18cm. Cond.: R-G
Prachtige grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan anno 1907 met tinnen deksel en handgeschilderd bloemendecor in zweepslagmotief. 44cm. Cond.: G
Vier oude glazen figuren: 1x eendje, gemerkt Goebel, 2x mus, ongemerkt en 1x leeuwekop, ongemerkt 6-18cm. Cond.: G
Kavel van 6 oude porseleinen figuren (o.a: Goebel): 1x Goebel vogel op tak (beschadigd), 1x Goebel kleine vogel op tak en 4x boxer honden waarvan 3x Goebel 3-25cm. Cond.: G
Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G
Vijf oude/antieke glazen vazen 1e helft 20e eeuw (1 minimale chip) 15-20cm. Cond.: G
Grote mondgeblazen glazen schenkkan ca. 1900 met vergulding en tweedimensionale emaille beschildering (floraal decor) 32cm. Cond.: G