Moderne kunstenaars glazen vaas met mille fiori techniek, 21e eeuw ongesigneerd in goede staat 25x13øcm
Grote kunstenaars glazen stier 21e eeuw, ongesigneerd in goede staat 22x37x10cm Cond:G
Twee antieke robijnrode boheemse kristallen bekers omstreeks 1900 met floraal decor 12-13cm Cond:G
Grote antieke Jugendstil glazen vaas omsteeks 1900 met goud en floraal decor in goede staat 31,5cm
Drie 19e eeuwse kristal amandelgeslepen kandelaars en gemberpotten 20-33cm Cond:G
Twee kristallen karaffen, druppelvormige wijnkaraffen, 2e helft 20e eeuw, zwaar uitgevoerd, Cond:G
Grote oude kristallen limonadekan met plated geep en deksel 20e eeuw in goede staat 31cm + oude WMF cocktailshaker omstreeks 1940 20cm
Tien diverse glazen parfum flesjes, kleuren blauw en lila en vormen 20e eeuw 10-15cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 12-17cm Cond:G
Tien diverse kristallen/glazen parfum flacons 20e eeuw Cond:G 12-17cm
Tien diverse glazen/kristallen flacons verdeeld in vijf paartjes 20e eeuw Cond:G 13-20cm
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen maten en afbeeldingen meeste flesje Frans 20e eeuw
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1854-1904 gegraveerde korenaren, bloemen en monogram met tekst in goede staat 21cm
Acht diverse kunst glazen of kristallen flacons oa Murano 20e eeuws diverse maten en kleuren Cond:G 8 tm 17cm
Glasschildering met zonnebloem en lijst 2e helft 20e eeuw 50x50 Cond:G
Vier kunstglazen parfumflacons alle flacons zijn gesigneerd 20e eeuws Cond:G 15-20cm
Twee antieke opaline glazen kraagvazen omstreeks 1900 met restbeschildering, glas is heel 15-2-cm Cond:R/G
Groot glas -in -lood raam, 20e eeuw met brandschildering, in goede staat 151x60cm Cond:G