This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Glazen kleine vaas
Result: 100 EUR

Moderne kunstenaars glazen vaas met mille fiori techniek, 21e eeuw ongesigneerd in goede staat 25x13øcm

Glazen stier
Result: 70 EUR

Grote kunstenaars glazen stier 21e eeuw, ongesigneerd in goede staat 22x37x10cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Starting price 60 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G

2 Boheemse vaasjes
Starting price 60 EUR

Twee antieke robijnrode boheemse kristallen bekers omstreeks 1900 met floraal decor 12-13cm Cond:G

Grote Jugendstil glazen vaas
Starting price 60 EUR

Grote antieke Jugendstil glazen vaas omsteeks 1900 met goud en floraal decor in goede staat 31,5cm

Melkglazen dekseldoos
Starting price 60 EUR

Antieke Vallerysthal melkglazen dekseldoos in de vorm van een aarbei in goede staat 13,5x11x9 Cond:G

2 Kristallen gemberpotten en kandelaar
Result: 60 EUR

Drie 19e eeuwse kristal amandelgeslepen kandelaars en gemberpotten 20-33cm Cond:G

2 Karaffen
Result: 60 EUR

Twee kristallen karaffen, druppelvormige wijnkaraffen, 2e helft 20e eeuw, zwaar uitgevoerd, Cond:G

Limonadekan + Cocktailshaker
Result: 50 EUR

Grote oude kristallen limonadekan met plated geep en deksel 20e eeuw in goede staat 31cm + oude WMF cocktailshaker omstreeks 1940 20cm

10 glazen parfum flacons
Starting price 50 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, kleuren blauw en lila en vormen 20e eeuw 10-15cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Result: 60 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Starting price 50 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 12-17cm Cond:G

10 kristallen karaffen/ flacons
Result: 50 EUR

Tien diverse kristallen karaffen/flacons, allen met diverse slijpsels 13-19cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Result: 50 EUR

Tien diverse kristallen/glazen parfum flacons 20e eeuw Cond:G 12-17cm

10 glazen parfum flacons
Starting price 50 EUR

Tien diverse glazen/kristallen flacons verdeeld in vijf paartjes 20e eeuw Cond:G 13-20cm

10 glazen parfum flacons
Result: 70 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen maten en afbeeldingen meeste flesje Frans 20e eeuw

10 glazen parfum flacons
Starting price 50 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm

Bierkruik, geslepen glas
Starting price 50 EUR

Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1854-1904 gegraveerde korenaren, bloemen en monogram met tekst in goede staat 21cm

Lot 8 parfum flacons
Result: 50 EUR

Acht diverse kunst glazen of kristallen flacons oa Murano 20e eeuws diverse maten en kleuren Cond:G 8 tm 17cm

Achterglasschilderij, bloem
Starting price 50 EUR

Glasschildering met zonnebloem en lijst 2e helft 20e eeuw 50x50 Cond:G

Vier gesigneerde parfum flacons
Result: 50 EUR

Vier kunstglazen parfumflacons alle flacons zijn gesigneerd 20e eeuws Cond:G 15-20cm

2 Opaline vazen
Starting price 50 EUR

Twee antieke opaline glazen kraagvazen omstreeks 1900 met restbeschildering, glas is heel 15-2-cm Cond:R/G

2 Flacons: 1x geëtst en 1x beschilderd
Result: 150 EUR

Twee oude antieke glazen parfum flacons, brandend hart met bloemen, en een Egyptische beschildering omstreeks 1930, beide in goede staat 15-19cm

Groot glas-in-lood raam
Starting price 50 EUR

Groot glas -in -lood raam, 20e eeuw met brandschildering, in goede staat 151x60cm Cond:G