Twee delen ontwerp Versace ca. 1980: 1x lepel Rosenthal floraal decor ca. 1980 en 1x kristallen geslepen schaal Rosenthal met floraal decor 11-21cm. Cond.: G
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafles Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G
Drie oude glazen karaffen: 1x blauw/groene karaf 1e helft 20e eeuw (zonder stop), 1x zware gekleurde karaf met stop "Ruhmaki Suomi Finnland" en 1x schenkkan ca. 1930, 18-24cm. Cond.: G
Jugendstil vaas ca. 1900 (lampenvoet), cassiskleurig met rondom landschapdecor, tweekleurig opengewerkt (minimale chips bovenrand) 18,5cm. Cond.: R-G
Zes oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw en later 13-33cm. Cond.: G
Zes delen ou kristal: 1x bonbonschaal ca. 1930 waaierkristal, 4x waaierkristallen schalen (chips) en 1x asbak 2e helft 20e eeuw
Kavel met vijftein ruitkristallen glazen (2 chips) 9-14cm. Cond.: R-G
Twee delen Swarovski: 1x eekhoorn van helder kristal met gematteerde staart (mist kristal tussen de pootjes) 5,5x7cm. en 1x ster met ruimte voor een kaars uitgevoerd in helder kristal 14x3,5cm. Cond.:...
Drie delen oud glaswerk 2e helft 20e eeuw: 2 karaffen met stop in Empire stijl en 1x tafelstuk van messing en glas met een putti die een bol draagt 26-30cm. Cond.: G
Drie Boheems kristallen gegraveerde vazen ca. 1900, robijnrood: 1x grote geslepen en gegraveerde vaas met decor van dansende figuren, 1x geslepen en gegraveerde vaas met auerhaan, hert en rocailles-de...
Lot oud groen glas omstreeks 1930-1960(minimale chips) 7-24 cm Cond:R\G
Twee oude/antieke glas-in-lood vensters ca. 1900-1960 (1 venster met scheurtje) 60x45cm. en 60x47cm. Cond.: R-G
Twee delen antiek ruit/waaierkristal 19e eeuw: 1x marmelade dekselpotje 13xø10cm. en 1x rozensteker (2-delig) 13xø14,5cm. Minimale chip mogelijk
Kavel van 21 delen antiek geslepen waaierkristal met diverse schaaltjes ca. 1900 (minimale chips mogelijk) 8-30cm. Cond.: G
Kavel antiek ruit- en waaierkristal: 1x schaal met zilveren veugel (ruit), 1x vaasje (waaier), 1x schenkkan(ruit), 3x schaaltje (waaier). Minimale chip mogelijk. 8-20cm. Cond.: G
Twee grote oude Boheemse kristallen vazen met geslepen voorstellingen 1e helft 20e eeuw (2 chips bij 1 vaas) 25-33cm. Cond.: R-G
Twee delen oud/antiek glas: 1x 3-delige antieke boerenjongenspot met gravering 19e eeuw (minimale chips), en 1x gegraveerde wijnkaraf 19e eeuw, 22-31cm. Cond.: G
Oude Italiaanse Salviati Murano glazen bonboniere met 2 dolfijnen, 20e eeuw naar oud voorbeeld (1 staartje gelijmd) 14xø15cm. Cond.: R
Antieke Duitse WMF glazen schaal (myra glas). +\- 1930, groen-geel met craquele effect. in goede staat, 9x25 cm,cond: G
Kavel van 10 delen oud glaswerk: 1x set (1 karaf met 6 bijpassende glazen) en 3 losse karaffen, 9-33cm. Cond.: G
Vier Duitse glazen bierpullen: 1x grote kristallen gegraveerde bierpul 20e eeuw, korenbloemen, 1x glazen bierpul met tinnen deksel ca. 1900 en 2x beschilderde glazen bierpullen naar oud voorbeeld 15-2...
Kavel van 3 Swarovski zwanen uitgevoerd in helder kristal, 7,5x5cm., 5,5x4,5cm. en 3,5x3cm. Cond.: G
Zeven delen oud glaswerk/kristal 20e eeuw 13-22cm. Cond.: R-G