This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, April 10, 2015 from 00:00

Completed | Default auction

Wierookbrander
Result: 100 EUR

Chinese bronzen 19e eeuwse cloissone wierookbrander met drakendecor 28cm. Cond.: G

5 Chinese vazen
Result: 100 EUR

Vijf oude Chinese Rotlak-vazen met diverse decors o.a: herten, floraal, dorpsgezicht en rotsen 13-26cm. Cond.: G

Kandelaar
Result: 100 EUR

Grote vergulde 19e eeuwse houten kandelaar (lichte beschadiging) 165cm Cond:G

Petroleumlamp
Result: 100 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met groenglazen kap, Grunderzeit CondG

Kristallen plafoniere
Result: 100 EUR

Oude kristallen plafoniere 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø30cm.

2 Delen Jugendstil
Result: 95 EUR

Een gesigneerde messing olielamp, E Hueck nr. 2024, monogram A.M. in vierkant. En een tinnen snavelkan met Jugendstil floraal zweepslagdecor W.M.F met tekst. 26-38 cm Cond:G

Bronzen Aziatische hond
Result: 90 EUR

Chinese cloissone met bronzen Foohond 19e eeuw met afneembare staart 25x17x8cm. Cond.: G

Antieke lijst
Result: 90 EUR

Grote 19e eeuwse gestuukte lijst met decor van ranken en flora (ooit gerestaureerd), lichte beschadiging 137x104cm. Cond.: G

4 Antieke kranen
Result: 90 EUR

Vier grote antieke (koperen) wijnvat- of biervatkranen ca. 1900 24-32cm. Cond.: G

6 Antieke kranen
Result: 90 EUR

Zes antieke koperen wijnvat- of biervatkranen ca. 1900, 14-27cm. Cond.: G

Antieke goudweegschaal
Result: 90 EUR

Antieke Franse goudweegschaal 19e eeuw, louisdor ducat in doos, 12x6x2,5 Cond:G

3 Fotoalbums
Result: 90 EUR

Drie antieke Duitse fotokaarten albums vol met fotokaarten ca. 1870-1900 (mooi tijdsbeeld) van goedgestelde families (1 rug ligt los) 21-29cm. Cond.: G

Haardstel + 2 bokken
Result: 85 EUR

Haardset 19e eeuw bestaande uit: schep, tang, pook en 2 vuurbokken van messing 24-66cm. Cond.: G

2 Duitse kannen
Result: 80 EUR

2 Antieke Duitse kannen omstreeks 1800,1 tinnen klepkan gestempeld I.M.W met Leeuw, 1 terracotta blauwe klepkan(snavelkan) tinnen deksel.21-25 cm.Cond G

6 Antieke kranen
Result: 80 EUR

Zes antieke (koperen) wijnvat- of biervatkranen ca. 1900 in goede staat 14-27cm. Cond.: G

Zweedse telefoon
Result: 80 EUR

Vooroorlogse Zweedse telefoon "Telegrafverkets Verkstad Nynashamn" in goede originele staat 33x26x14cm.

Schelp als lampje
Result: 80 EUR

Oude/antieke camee tafellamp met strijdvoorstelling (gemaakt van een schelp) ca. 1930 in goede staat 18cm.

2 Messing plafonieres
Result: 80 EUR

Twee messing plafonieres 2e helft 20e eeuw met bladmotief in goede staat, 17xø73cm. en 17xø34cm. Cond.: G

5 Diverse pijpen
Result: 80 EUR

Vijf diverse oude/antieke tabakspijpen met porseleinen koppen in goede staat met figurenvoorstellingen 27-64cm. Cond.: G

2 Egyptische figuren
Result: 80 EUR

Twee grote Egyptische figuren: 1x goudkleurig op houten voet, 1x natuursteen-kleurig op houten voet. Museum-replica's 50-57cm. Cond.: G

Kavel diversen
Result: 75 EUR

Kavel divers antiek o.a: branders, thermometers (13x), vaten, etc. ca. 1900. 15-57cm. Cond.: R-G

Antieke pick-up
Result: 75 EUR

Antieke Cremona koffer-grammofoon ca. 1920 (Electro Cremola), gebruikerssporen 15x39x29cm. Cond.: R-G

Theedoos Biedermeier
Result: 70 EUR

Tabaks-sigarenkist 19e eeuw met rooster voor sigaren en gedeelte voor losse tabak met deksel. Mahoniehout fineer met bandintarsia en parelmoer en benen pootjes 16x21x13cm. Cond.: G

3 Delen antiek, horeca
Result: 70 EUR

Drie delen antiek horeca: 2x ontkurkers em 1x notenkraker ca. 1900 20-45cm. Cond.: G