This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Vergulde kandelaar
Result: 280 EUR

Prachtige empire 3-lichts kaarskandelaars ca. 1810 met indiaan en goede vuurvergulding. Mist 1 arm (afgeslepen), verder in goede staat 46cm.

Kistje + schrijfkistje
Starting price 240 EUR

Twee oude/antieke ingelegde dekseldozen; 1x mahonie ca. 1930 met intarsia 10x27x17cm. en 1x Boulle met wortelnoten fineer 19e eeuw (schrijfdoos met inktpotje) 12x19x29cm. Cond.: G

Bronzen ketel + deksel
Starting price 230 EUR

Aziatische bronzen ketel, bewerkt met figuren 2e helft 20e eeuw 24x31xø23cm. Cond.: G

Lamp met man
Starting price 230 EUR

Zware oude bronzen kaarskandelaar met faun (geëlectrificeerd) 5-lichts, in goede staat 20e eeuw 62x36x37cm.

Miniatuur portret
Starting price 225 EUR

Portret in schildpadlijst 19e eeuw in redelijke staat (gelijmd) 9x11cm.

Naaikistje met inhoud
Starting price 225 EUR

Mahoniehouten naaikist met 9 dekseltjes, vakverdeling en speldenkussen. met slot en sleutel 11x37x23cm. Cond.: G

Lamp met putti
Starting price 225 EUR

Zware oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar met putti (geëlectrificeerd) 20e eeuw in goede staat. Charles Dix stijl 62x30x30cm.

Theestoof, ingelegd
Starting price 220 EUR

Prachtige theestoof ca. 1800 met lade, koperen binnenbak en rondom met floraal inlegwerk. lichte fineerschades 42x28x28cm. Cond.: R

Mahonie likeurkistje
Starting price 200 EUR

Mahonie fineer 19e eeuwse Engelse likeurkist ca. 1840 met daarin 3 kristallen karaffen. 1 Mist en 1 beschadigd maar compleet met origineel slot en beslag. lichte fineerschade 22x19x18cm. Cond.: R

Filmcamera
Starting price 200 EUR

Vooroorlogse filmcamera met box en transformator, gemerkt "Premier 20 Simplex-Ampro LTD London", Manufactured U.K. patents by Kelvin Bottomley + Baird LTD Glasgow + Basingstone. In ogenschijnlijk goed...

2 Vergulde kandelaren
Result: 270 EUR

Twee vergulde bronzen 4-lichts kandelaars ca. 1870 in goede originele staat 49x22x21cm.

Bentheimer leeuw
Result: 220 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen leeuwenkop (gevonden te Bentheim) 17e eeuw of ouder 56x36x24cm. Cond.: G

Theekist, 18e eeuw
Result: 210 EUR

Wortelnoten 18e eeuws theekistje met origineel beslag en sleutel. In zeer goede staat. 15x23x15cm.

Kist, messing beslag
Starting price 190 EUR

Grote opbergkist met lades en deksel met messing beslag ca. 1880. in zeer goede originele staat 30x38x23cm.

Boulle kistje
Result: 190 EUR

Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.

Kistje met spel
Starting price 180 EUR

Notenhout met rozenhouten boulle kist 19e eeuw met Mahjongg spel van been en ivoor. In goede staat 8x32x44cm.

Japanse dolk, 19e eeuw
Result: 220 EUR

Oude Chinese (of Japanse) messing bewerkte dolk met sprinkhaan en insectendecor, gesigneerd ca. 1900 25,5cm. Cond.: G

Gestoken kwikbarometer
Result: 190 EUR

Grote eikenhouten houtgestoken wandbarometer met druivenranken en geëmailleerde platen. In goede originele staat 94x38cm.

Miniatuur portret
Starting price 180 EUR

Geschilderd miniatuurportret op ivoor ca. 1800 met bronzen omlijsting in goede staat 16x12cm.

Mahonie likeurkistje
Starting price 175 EUR

Mahoniehouten fineer likeurkist ca. 1820 empire. Geen inhoud, oudere restaurartie. In goede staat 27x18x19cm.

Miniatuur portret
Starting price 175 EUR

Miniatuur (geschilderd) met messing omlijsting in goede staat 19e eeuw 7,5x9,5cm.

Antieke lijst
Starting price 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

Antieke lijst
Starting price 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

Gietijzeren tafeltje
Starting price 175 EUR

Origineel Jugendstil gietijzeren etage-tafel ca. 1900 met originele beschildering van bloemendecor. Prachtige vormgeving in zeer goede originele staat 70x35x35cm.