Notenhouten 19e eeuwse theekist met 2 handbeschilderde porseleinen houders (theebus en flacon). Decor van goud en bloemen handbeschilderd. In goede originele staat 15x23,5x15cm.
Twee grote 19e eeuwse kerkelijke messing kandelaars in barokstijl 70cm. Cond.: G
Prachtige oude grote Russische bakelieten bureaulamp ca. 1930 in zeer goede originele staat 46x36x16cm.
Twee Tiffany-stijl tafellampen (nieuwwaardig) in Art Nouveau stijl in goede staat, 21e eeuw 36x10x10cm.
Grote bronzen vergulde wand-kaarskandelaar ca. 1900 met druivenranken 43x27x28cm.
Twee oude.antieke mahonie kistjes; 1x ca. 1930 (zonder slotplaatje) 13,5x23x27cm. en 1x met intarsia (zonder slotplaatje) 9x26x17cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse tinnen chocolade comfort ca. 1870, bewerkt en in zeer goede staat 42x16x29cm.
Frans 19e eeuws mechanisch draaiplateau met opwind-sleutel "Brevets D'invention 663" in goede staat 7,5xø13cm.
Twee oude Louis Quinze stijl wandlampen met glasprismen en bronzen ornamentuur 20e eeuw, in goede staat 39x22x13cm.
Prachtige grote vernikkelde Jugendstil presenteerschaal ca. 1900 met karper-motief (lichte oxidatie) in originele staat 64x32cm. Cond.: G
Oude messing hallampo met gegraveerd glas 20e eeuw in goede staat 45xø20cm.
Prachtig Oosters snaarinstrument ca. 1880 gemaakt van parelmoer, been, calebas, mahonie etc. In zeer goede originele staat 126x37x28cm.
Oude bronzen hanglamp 4-lichts met 3 glazen kapjes in bloemvorm en 1 geslepen glazen bol 20e eeuw 52x44cm. Cond.: G
Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G