This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Theekistje , 2 bussen
Starting price 170 EUR

Notenhouten 19e eeuwse theekist met 2 handbeschilderde porseleinen houders (theebus en flacon). Decor van goud en bloemen handbeschilderd. In goede originele staat 15x23,5x15cm.

Herte-gewei
Starting price 150 EUR

Kapitaal edelhert gewei, 11 emnder, in goede staat. 102x82x50cm.

Herte-gewei
Starting price 150 EUR

Kapitaal edelhert gewei, 11 ender, in goede staat. 120x96x58cm.

Herte-gewei
Starting price 150 EUR

Kapitaal edelhert gewei 14 ender, in goede staat. 108x73cm.

Herte-gewei
Starting price 150 EUR

Kapitaal edelhertgewei, 15 ender. In goede staat. 90x110cm.

2 Kandelaars
Starting price 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke messing kandelaars in barokstijl 70cm. Cond.: G

Engelse Enfield karabijn
Result: 220 EUR

Engelse Enfield karabijn van 1917 (onklaar gemaakt) G.R. BS. CP 1917 Sht. L.E. (In originele staat 113cm. Cond.: G

Russisch bakelieten lamp
Starting price 150 EUR

Prachtige oude grote Russische bakelieten bureaulamp ca. 1930 in zeer goede originele staat 46x36x16cm.

Duitse hoedendoos
Result: 160 EUR

Duitse spaanhouten beschilderde hoedendoos ca. 1850. Beschildering op deksel met spreuk "Gott im herzen die liebste in Arm, Lindert Schmerzen und hält Fein warm". Alles in zeer goede originele staat. ...

2 Tiffany lampen
Result: 150 EUR

Twee Tiffany-stijl tafellampen (nieuwwaardig) in Art Nouveau stijl in goede staat, 21e eeuw 36x10x10cm.

2 Albasten vazen
Result: 140 EUR

Twee grote albasten vazen ca. 1890 (gerestaureerd) 48cm. Cond.: R

3-Lichts wandapplique
Starting price 130 EUR

Grote bronzen vergulde wand-kaarskandelaar ca. 1900 met druivenranken 43x27x28cm.

2 Thermometers
Result: 130 EUR

Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.

Lepeldoosje met vorkjes
Starting price 125 EUR

Parelmoer belijmd lepeldoosje met 11 Gero plated vorkjes in goede originele staat 4x14x9cm.

Tabakskistje
Starting price 125 EUR

Prachtige antieke mahonie theekist met inlegwerk. Op het deksel afbeeldend twee pijprokende mannen, rondom vier tabakspijpen met bloemen. Binnendeksel met afbeelding van man met hoed ca. 1900 9x16x12c...

2 Mahonie kistjes
Starting price 125 EUR

Twee oude.antieke mahonie kistjes; 1x ca. 1930 (zonder slotplaatje) 13,5x23x27cm. en 1x met intarsia (zonder slotplaatje) 9x26x17cm. Cond.: R-G

Tinnen chcocladekan
Starting price 125 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen chocolade comfort ca. 1870, bewerkt en in zeer goede staat 42x16x29cm.

Messing draaiplateau
Result: 125 EUR

Frans 19e eeuws mechanisch draaiplateau met opwind-sleutel "Brevets D'invention 663" in goede staat 7,5xø13cm.

2 Wandlampen
Result: 160 EUR

Twee oude Louis Quinze stijl wandlampen met glasprismen en bronzen ornamentuur 20e eeuw, in goede staat 39x22x13cm.

Jugendstil schaal ca. 1900
Starting price 120 EUR

Prachtige grote vernikkelde Jugendstil presenteerschaal ca. 1900 met karper-motief (lichte oxidatie) in originele staat 64x32cm. Cond.: G

Hal-lampje
Result: 120 EUR

Oude messing hallampo met gegraveerd glas 20e eeuw in goede staat 45xø20cm.

Citer
Result: 160 EUR

Prachtig Oosters snaarinstrument ca. 1880 gemaakt van parelmoer, been, calebas, mahonie etc. In zeer goede originele staat 126x37x28cm.

Hanglamp, 3 kapjes
Starting price 100 EUR

Oude bronzen hanglamp 4-lichts met 3 glazen kapjes in bloemvorm en 1 geslepen glazen bol 20e eeuw 52x44cm. Cond.: G

Lamp, 3 kelkjes
Starting price 100 EUR

Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G