Lot met diverse munten en penningen. Tweede helft 20e eeuw. Onder meer; houder met 'Die Euro Münz entwürfe'. Afmeting: 1 - 35 cm. In goede staat.
Groot lot Duitse penningen Ettlingen Fur Besondere sportliche Leistungen. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.
Prachtige plated en vergulde art nouveau schenkkan, met Louis Seize decoratie. Bodemmerk met adelaar. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Japans porseleinen tafellamp met landschap/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Lampenvoet met brons en marmer. Griekse vrouw met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Lot met tien design stropdassen. Gemerkt. Ontwerp van Vincent Strebelle. 1946 - . Diverse moderne decors. Afmeting: L 140 cm. In goede staat.
Antieke sigaren wandplaquette. 'Karel I - De Vorstelijke Sigaar'. Hout met stucwerk en polychromie. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.
Twee antieke houten gepolychromeerde Venetiaanse figuren. Met wandbevestiging. Circa 1900. Afmeting: 87 cm. In goede staat.
Antiek kristalglazen Murano hanglamp. Circa 1920. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
60-er Jaren Sputnik hanglamp. Verchroomd. Iets oxidatie. Lamp is compleet. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.
Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 46 - 68 cm hoog. In nieuwstaat.
Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In nieuwstaat.
Twee antieke en bijzonder grote castolettes van marmer, versierd met guirlandes en zwanenhalzen. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Zware, bronzen lampenvoet in ananas-vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Houten tafellamp met zaagwerk, onder meer; figuren, floraal, vogels. Octagonale lampenkap. Midden 20e eeuw. Duitsland/Frankrijk. Afmeting: H 72 cm. In zeer goede staat.
Antieke jardiniere met blauw glazen binnenbak. Plated metaal. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: 15 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing wandlampen met spiegels, in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Twee messing vergulde lampen. Willy Rizzo? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 - 157 cm. In goede staat.
Drie antiquarische boeken. De hel van Dante. Uit de komedie van Dante, door Dr. J.C. Hacke van Mijnden, A.C. Kruseman 1867. Gebruikssporen/vochtvlekken. Afmeting: 5,5 x 43,5 x 34,5 cm. In redelijke st...
Twee design lampen van pvc met messing. 60-er Jaren. Maker? Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 48 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antieke plated jardiniere met draken/puttie en vogel ornamenten. Met binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 35 cm. In goede staat.