Antiek lederen dames handtas met medaillons en twee antieke parfumflesjes. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Antieke houten kinderschooltas met twee EL houten meetlatten. Circa 1900. Afmeting: 48 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke weegschalen met gewichten, divers. Bestaande uit: Dr. Oetker, bakeliet, 1930, schaaltje gelijmd. Gietijzer + messing en porseleinen gewichten, gemerkt, 1900. Gietijzer + messing, met mess...
Lot diverse antieke poëzie albums. Mooie kwaliteit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Uitgebreide Italiaanse kerststal set. Circa 1980. Papier maché of compositie. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse antieke brooddekseldozen. Eén maal emaille, 1915. Eén maal keramiek met hout, 1930. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Twee antieke houten/met ijzer boterkarnen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Twee antieke blikken paashaas chocolade gietvormen. Circa 1900. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.
Duitse 50-er jaren Tor Merkur notenhouten radio. Met garantiebewijs. Afmeting: 33 x 26 x 55 cm. In zeer goede staat.
Antieke kolenkit en theestoof. Eén maal iepenhouten kolenkit met messing beslag en schep, Engeland, circa 1900. Eén maal notenhouten theestoof met messing binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 33 - 44 cm. ...
Twee decoratieve messing koetslampen. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee antieke parasols. Eén maal Japan met been. Eén maal bamboe. Afmeting: 40 - 80 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude/antieke kopergedreven artikelen. Onder andere: wandkastjes, borstelsets, plaquette Marken door J. Nicolet, tablet etc... Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus handwerk met aparte lijst uit ebbenhout, been, koperbeslagen. Lucie De Sanger. 1879. Afmeting: 79 x 78 cm. In goede staat.
Houten olifant met witmetalen versieringen met stenen, 15x7x20cm, en een rozenwaterflesje, hartvormig uit witmetaal met turkoois. voorzien van ketting. 90 cm.
Vijf-delig plated inktstel. Bestaande uit: Twee inktpotjes, postzegeldoosje, basement met kroontjespen. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Perzische? offerkom met schorpioen en vissen decor rondom, fijn geciseleerd. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 8,3 x 12,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes maal antiek religieus. Bestaande uit: Vijf miskelken van tin, 18e - 19e eeuw, merktekens. Eén bronzen houder. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke inktpotten en tinnen vis-presenteerschaal. Historisme, Jugendstil. Circa 1880 - 1920. Afmeting: 24 - 54 cm. In goede staat.
Antieke 30-er jaren messing maritime sigarensnijder. Circa 1930. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In goede staat.
Oud Fries kerfsnede pijpenrek met tekst 'hoop op zegen'. Afmeting: 20 x 42 x 6 cm. In goede staat.
Drie oude katoenen Indonesische sarongs. 20e Eeuw. Afmeting: circa 150 x 130 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Uitheemse tabakdoos met edelstenen. Rechthoekige dekseldoos uit metaal versierd met edelstenen op het deksel voorzien van een peervormig geslepen ruw turkoois. 7,5x6x3cm. In goede staat
Vijf oude/antieke dekseldozen. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: Schwarzwald, Indonesië. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Oosterse doosjes. Divers. Onder andere: Japan, Indonesië. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse schrijfkist met inktpotten + schrijfblad. Minimale fineerschades. Afmeting: 13 x 34 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oud/antiek divers kristal + plated. Onder andere: karaf, schaaltjes, spiegel etc etc... Afmeting: 9 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse plated Empire-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In zeer goede staat.
Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing passerset in palissanderhouten kist. Veertien-delig. Afmeting: 21 x 12 x 4,5 cm. In goede staat.
Grote antieke glazen hanglamp met gematteerd glas en gravures. Circa 1900. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Grote messing historisme plafondlamp met vijf lichtpunten. Circa 1890. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee antieke marmeren inktpotten. Circa 1920 - 1930. Eén maal wit/grijs met kristallen inktpot, chips. Eén maal zwart marmer, goed. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke inktpotten met messing en binnenbakjes. Circa 1890. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke inktpotten. Onder andere: Glas, porselein + vulpennen in houten doos. Afmeting: 3 - 29 cm. In goede staat.
Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.
Twee decoratieve messing kaarskandelaren met zwart marmeren voet. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek albast. Eén maal Griekse godin, circa 1900, gerestaureerd. Eén maal naakte dame. Eén maal tafellamp. Afmeting: 15 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bewerkte messing historisme houder/kelk met draken en fratsen gezichten. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse keramieken waterhouder met deksel. Canning Works Manchester established 1830. Afmeting: 35 x 23 cm ø. In goede staat.
Japans Kamasutra uitklapbaar boek met vijf erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Aquarellen op houtsnedes? Afmeting: 18 x 12 x 3,2 cm. In goede staat.
Zeldzame oude Zeiss Ikon camera belichtingsmeter. Diaphot Dresden. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.
Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.
Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.