This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Jachtmes
Starting price 160 EUR

Groot antiek jachtmes (hertevanger), ongemerkt. Vermoedelijk Oosters 45cm. Cond.: G

Lederen koffer
Starting price 75 EUR

Prachtige zeldzame 19e eeuwse dokterstas/reiskoffer met koperen beslagen nagels en origineel slot. In zeer goede originele staat 55x34x25cm.

Schaal met oren
Result: 20 EUR

Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G

Globe
Result: 160 EUR

Papieren globe ca. 1915, Scan Globe A/S Denmark Replogie, Chicago - Hassing Copenhagen Corp. In originele eikenhouten globe. Beschadiging 2cm. papier globe 45x40x40cm.

Stel kandelaars, 6-armig
Result: 20 EUR

Oud stel 5-armige kandelaars van messing met albast 20e eeuw 36x37x13cm. Cond.: G

Doosje diversen
Result: 10 EUR

Groot kavel divers oud porselein, aardewerk en koperwerk o.a; Fürstenberg, Sitzendorf paarden, Chinees porselein etc. 6-36cm. Cond.: R-G

2 Thermometers
Starting price 130 EUR

Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.

Set Mutterruhm 1,2,3,
Starting price 70 EUR

Drie oude Russische oorkondes met emaille WO II (of ouder), in zeer goede originele staat 6x2,5cm.

Russische kist
Result: 200 EUR

Grote Russische lakdoos met handbeschilderde voorstelling van paardengespan en figuren, gesigneerd '90. In goede originele staat 12x40x30cm.

Empire plafondlamp
Starting price 150 EUR

Oude messing empire lamp 1e helft 20e eeuw met groene beschildering 6-lichts, in goede originele staat 70xø50cm.

Tinnen setje
Result: 20 EUR

Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...

4 Delen Chinees
Starting price 50 EUR

Vier delen Chinees oud/antiek (en India); 1x cloisonne schenkkan 19e eeuw (zwaar beschadigd), 1x bronzen trekpot met Chinese tekens (gesigneerd), 1x Indiase cloisonne kom (20e eeuw) en 1x antieke cloi...

Aziatische kalender
Starting price 15 EUR

Koperen kalender met sterrenbeelden, maanden en dagen. Spaanse en Latijnse tekst ca. 1900 5x21,5cm. Cond.: G

Kavel fossielen
Result: 100 EUR

Groot kavel van diverse fossielen o.a; scarabee, vis, etc. etc. 4-12cm. Cond.: G

2 Wand kandelaren
Result: 85 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 3-lichts kandelaren met putti in goede staat 18x36x14cm.

Frans kistje met boulle
Starting price 280 EUR

Frans boulle sieradenkistje met zakhorlogehouder, schildpad, parelmoerinleg en (turkoois?) inleg. Met lade en klepje. Oude restauratie, verder in goede originele staat 14x19x11cm.

Empire hanglamp
Starting price 250 EUR

Bronzen empire stijl hanglamp, electrisch ca. 1900 met groene patina in goede originele staat 60xø63cm.

2 Borden, gietijzer
Starting price 120 EUR

Twee Duitse gietijzeren Historisme wand-sierborden ca. 1880; 1x Der Trompeter vonSäckingen, Die Ueberraschung en 1x Der Tromptere von Säckingen, Der erste Kuss. Met originele vergulding in goede origi...

Fruitmachine
Result: 275 EUR

Oude Continental Sega Enterprises Ltd 1-armige bandiet (slotmachine). Serienummer 742255, in goede originele staat (werkend) 74x44x56cm.

Viool
Starting price 300 EUR

Viool in kist, gemerkt Johan Baptist Schweitzer Fecit at Forman Hieronym Amati Pestini. In goede staat met strijkstok 78x24x11cm. Cond.: G

2 Terracotta vazen
Starting price 400 EUR

Twee grote Jugendstil vazen (compositie metaal), gesigneerd J. Garnier met prachtige voorstellingen van vrouwen in landschappen met bloemen aan beide zijden. Mooie bronskleurige patina en in zeer goed...

Bronzen wierook-vat
Starting price 100 EUR

Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.

Vijzel 1645
Starting price 500 EUR

Schitterende bronzen vijzel 17e eeuw, anno 1645 met renaissance decor en stamper. In goede originele staat 11,5xø14,5cm.

Smeedijzeren geldkist
Result: 1.500 EUR

Prachtige grote smeedijzeren geldkist 17e-18e eeuw met mooi opengewerkt gegraveerd slot. Originele sleutel en originele binnebak. In goede werkende staat 45x75x44cm.