Groot antiek jachtmes (hertevanger), ongemerkt. Vermoedelijk Oosters 45cm. Cond.: G
Prachtige zeldzame 19e eeuwse dokterstas/reiskoffer met koperen beslagen nagels en origineel slot. In zeer goede originele staat 55x34x25cm.
Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G
Papieren globe ca. 1915, Scan Globe A/S Denmark Replogie, Chicago - Hassing Copenhagen Corp. In originele eikenhouten globe. Beschadiging 2cm. papier globe 45x40x40cm.
Oud stel 5-armige kandelaars van messing met albast 20e eeuw 36x37x13cm. Cond.: G
Groot kavel divers oud porselein, aardewerk en koperwerk o.a; Fürstenberg, Sitzendorf paarden, Chinees porselein etc. 6-36cm. Cond.: R-G
Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.
Drie oude Russische oorkondes met emaille WO II (of ouder), in zeer goede originele staat 6x2,5cm.
Grote Russische lakdoos met handbeschilderde voorstelling van paardengespan en figuren, gesigneerd '90. In goede originele staat 12x40x30cm.
Oude messing empire lamp 1e helft 20e eeuw met groene beschildering 6-lichts, in goede originele staat 70xø50cm.
Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...
Vier delen Chinees oud/antiek (en India); 1x cloisonne schenkkan 19e eeuw (zwaar beschadigd), 1x bronzen trekpot met Chinese tekens (gesigneerd), 1x Indiase cloisonne kom (20e eeuw) en 1x antieke cloi...
Koperen kalender met sterrenbeelden, maanden en dagen. Spaanse en Latijnse tekst ca. 1900 5x21,5cm. Cond.: G
Groot kavel van diverse fossielen o.a; scarabee, vis, etc. etc. 4-12cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 3-lichts kandelaren met putti in goede staat 18x36x14cm.
Frans boulle sieradenkistje met zakhorlogehouder, schildpad, parelmoerinleg en (turkoois?) inleg. Met lade en klepje. Oude restauratie, verder in goede originele staat 14x19x11cm.
Bronzen empire stijl hanglamp, electrisch ca. 1900 met groene patina in goede originele staat 60xø63cm.
Twee Duitse gietijzeren Historisme wand-sierborden ca. 1880; 1x Der Trompeter vonSäckingen, Die Ueberraschung en 1x Der Tromptere von Säckingen, Der erste Kuss. Met originele vergulding in goede origi...
Oude Continental Sega Enterprises Ltd 1-armige bandiet (slotmachine). Serienummer 742255, in goede originele staat (werkend) 74x44x56cm.
Viool in kist, gemerkt Johan Baptist Schweitzer Fecit at Forman Hieronym Amati Pestini. In goede staat met strijkstok 78x24x11cm. Cond.: G
Twee grote Jugendstil vazen (compositie metaal), gesigneerd J. Garnier met prachtige voorstellingen van vrouwen in landschappen met bloemen aan beide zijden. Mooie bronskleurige patina en in zeer goed...
Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.
Schitterende bronzen vijzel 17e eeuw, anno 1645 met renaissance decor en stamper. In goede originele staat 11,5xø14,5cm.
Prachtige grote smeedijzeren geldkist 17e-18e eeuw met mooi opengewerkt gegraveerd slot. Originele sleutel en originele binnebak. In goede werkende staat 45x75x44cm.