Antieke Duitse porseleinen badpop en schildpad Gloria pop 23-19cm. Cond:G
Oud Russisch stoffen popje met daarbij een verzamelmap met Russische prenten van klederdracht, omstreeks 1955, in goede staat 19-30cm.
Oude Shirley Temple? celluloid pop met hoed en kleertjes, strohoed, omstreeks 1950 50cm Cond:G
Doos met Engelse blikken spoortrein speelgoed, Hornby, oa. rails, kraanwagen, melkwagen, spoorwegovergang, seinhuisje etc. bespeeld, 10-15cm. Cond:R/G
Antieke papier mache pop, met gelede handen, omstreeks 1920 vaste glazen ogen, oude kleertjes, in goede staat 38cm Cond:G
Lot van 5 oude poppen, celluloid, porseleinen pop copy Averill, minerva celluloid pop nr 68, palytoy England, celluloid pop nr 68, schildpad meisje groot nr56 met scheur in gezicht, 30-74cm Cond:R
Vooroorlogse Duitse celluloid Kammer en Rheinhardt pop nr 728/9 50-54 met slaapogen en papier mache lichaam 60cm.Cond:G
Kavel Trix treinen, rails en toebehoren bestaande uit Trix Express in doos, transformator en rails (ca. 225x rails en ca. 15x wissel). Alles in gebruikte en ongeteste staat.
Twee oude kinderfornuisjes, eenmaal blik omstreeks 1930 Duitsland, en een van gietijzer, 2e helft 20e eeuw 16-25cm. Cond:R/G
Drie dozen oud blikken spoorweg speelgoed, spoor 0, hoofdzakelijk rails, Hornby, buffers spoorwegovergang 33-51cm Cond:R
Groot lot oude popjes en accessoires, o.a. celluloid, pruiken, metaal etc. 20e eeuw, Cond;G
Oude Duitse porseleinen pop, dreambaby met oude doopjurk, babylichaam met slaapogen, RA 127A 2 1/2, oude haarlijn achterhoofd Cond:R/G
Zes oude Duitse celluloid minerva poppen omstreeks 1930-1950, in goede staat 20-45cm.
Vier oude poppen, drie meisjes en een jongen, 45-55cm. beschadigingen, Cond:R/G
Oude Duitse Armand Marseille porseleinen lederbalg pop nr 370, mohair pruik, kleertjes, in goede staat 40cm Cond:G
Twee oude Duitse celluloid poppen, 1 maal schildpad Inge nr25, en negeroide meisje Celba nr 35/36, beide in goede staat 22-33cm
Oude Duitse celluloid schildpad pop, Käthe Kruse omstreeks 1930-1950 nr 140, oude kleertjes, in goede staat 40cm.
Oude Duitse Frans Schmidt en co, porseleinen jongenspop nr 1272/40 Z, met geschilderd haar, slaapogen, open mond, beweegbare tong(chip ooghoek) 40cm. Cond:R/G
Drie oude schildpad poppen, eenmaal groot Inge, eenmaal Erika, 49 vinger af met Otto poppenstandaard, en een klein meisje nr19, 18-54cm. Cond:R/G
Antieke porseleinen pop, gemerkt 2B papier mache lichaam 40cm. Cond:G
Kavel diverse oude speelgoed poppen etc. o.r S.F.B.J papier mache pop, celluloid, aardewerk, papiermache, popjes en onderdelen 27x42x52cm. Cond;G
Antieke stoffen pop omstreeks 1930 met papiermachee beschilderd hoofd mohair pruik en oude kleertjes 41cm Cond:G
Duitse porseleinen pop, gemerkt Copy by Grace S. Putman, met celluloid onderarmen, stoffen lichaam en doopkleed, 20e eeuw 33cm. Cond:G
Lot van zes oude poppen celluloid, stof, o.a.grote negroide pop Frankrijk nr 60 met oorbel 22-60cm. Cond:G
Oude Engelse wortelnoten miniatuur Talboy ladenkast 1e helft 20e eeuw (koplijst mist) 16cm Cond:R/G
Lot van 5 poppen, A.M. jongen met papier mache lichaam, porseleinen popje Japan, 3 rubberen negroide poppen, 14x30cm Cond:G
Drie oude porseleinen poppen, naar oud voorbeeld nr 0 naar Kestner, antieke pop plus klederdracht met lederbalg en echt haar omstreeks 1900 gemerkt 16/0, en een kleine pop omstreeks 1980 19-47cm Cond:...
Oude Duitse porseleinen pop, Lumo en Otto Dresse nr 9/0, met stoffen lichaam en porseleinen onderarmen, slaapogen, open mond, 5 tanden, originele pruik,38cm. Cond:G
Duitse blikken speelgoedtrein, in originele doos JDN omstreeks 1930, opdraailoc met tender, 4 wagons, rails en station 7x37x33cm. Cond:G
Antieke Franse porseleinen pop SFBJ 301 25 Paris, haarlijn achterhoofd, slaapogen, oorbellen, gelede lichaam 73cm. Cond:R
Oude Duitse porseleinen Armand Marseille pop nr 390/N DRGM 246/1 met gelede lichaam, mohair pruik, bloedkoraal ketting, antieke hoed(chipje ooghoek) 61cm Cond:R
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf pop nr 361.2/0 met stoffen lichaam, celluloid handen, slaapogen en oude kleertjes 46cm. Cond:G
Grote oude Duitse porseleinen Heubach koppelsdorf pop nr 320/8 met papier mache lichaam, slaapogen, in goede staat 63cm.
Antieke Duitse porseleinen flora Dora pop, met lederbalg lichaam, porseleinen onderarmen en kleertjes 42cm. Cond:G
Vijf oude Duitse celluloid schildpad poppen, omstreeks 1930, been kapot 25-40cm. Cond:R/G
Grote antieke Duitse pop, Heubach Koppelsdorf 407 6 1/4 , met gelede lichaam(overgeschilderd) 74cm. Cond:R
Antieke Duitse porseleinen pop, Heubach koppelsdorf, papier mache lichaam, elastieken zitten los 54cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop, Heubach koppelsdorf 320/5, met kleertjes 37cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop A.M 370/3, lederbalg lichaam met porseleinen onderarmen en kleertjes 55cm. Cond:G
Grote oude porseleinen pop Tanagra Perle-Depose Paris nr 12, 20e eeuw, met papier mache lichaam, porselein spikkels in gezicht, 66cm. Cond:G
Grote Duitse antieke porseleinen bad pop, in goede staat 40cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop Negroide jongen am 341/310 K met oude doopkleertjes, vaste glazen ogen papier mache lichaam, voeten beschadigd 24cm Cond:R/G
Vooroorlogse Duitse porseleinen pop A.M 1907/3 met gelede lichaam(onderbenen niet origineel) 46cm. Cond:G
Lot van 9 poppen, celluloid en papier mache, 20e eeuw, diverse oude Duitse poppen. 30-60cm. Cond:R/G
Grote antieke Duitse porseleinen pop, A.M 390 6,5 met gelede lichaam, pop met metalen standmechaniek en loopmechaniek, bij lopen beweegt hoofd, 60cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop omstreeks 1900, gemerkt met hoefijzer en nr. 1902/10/0, stoffen lichaam met kleertjes, 29cm. Cond:G