This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Uittrektafel
Starting price 200 EUR

Antieke mahonie fineer vroeg Biedermeier coulissen uittrektafel met twee tussenbladen.Ca. 1830, in redelijke staat.80x110x228 cm.

4 Stoelen ca. 1760
Result: 225 EUR

Vier originele 18e eeuwse Louis Quinze stoelen van notenhout. Handgestoken en houtgepind, in goede originele staat 95x52x55cm.

Eiken 3-Deurs kast
Result: 200 EUR

Eikenhouten 3-deurs kast ca. 1930 (mooie patina) in zeer goede originele staat 195x155x61cm.

Art Deco bureau
Result: 200 EUR

Notenhout fineer Art Deco schrijfbureau ca. 1935 in goede originele staat. Met schuiflades achter de deuren. 75x89x162cm.

Zuid-Duitse eethoek
Result: 220 EUR

Zuid Duitse 19e eeuwse eethoek. De stoelen (bretterstühle) hebben diverse rugleuningen. In goede originele staat 91x51x42cm. en 76x120x78cm.

Biedermeier kast
Result: 200 EUR

Mahoniehout fineer Noord-Duitse Biedermeier tweedeurskast ca. 1830. Bevat 4 lades en legplanken achter de deuren. 1 Krimpnaad bij de deur, verder in goede originele staat (kast is uitneembaar) 175x137...

Franse speeltafel, 19e eeuw
Result: 180 EUR

Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R

Buffetkast
Result: 300 EUR

Franse eikenhouten buffetkast ca. 1880 met mooie opzet. Met etages, zuilen en facetgeslepen spiegels. In zeer goede originele staat 224x127x50cm.

Kerkelijke houder
Starting price 180 EUR

Kerkelijke 19e eeuwse eikenhouten/standaard-houder. Neogothische stijl. Stukjes lijst er los bij, 82x45x45cm. Cond.: G

Eethoek, 7 stoelen
Result: 500 EUR

Prachtige Engelse 19e eeuwse eiken met mahoniehouten eethoek met bandintarsia op het blad. Tafel uittrekbaar, palisander en notenfineer. Stoelen van eiken met lederen bekleding. Getorste poten. Alles ...

Kast
Result: 250 EUR

Eikenhouten Hollands Panderbuffet ca. 1880 met zuilen, hekwerk en panelen in goede originele staat 229x140x62cm.

Vruchtenhouten commode
Result: 200 EUR

Aparte vruchtenhouten 3-laden commode met gesneden koppen en volle zuilen. in goede originele staat (lichte wormbeval) 95x110x62cm. Cond.: R-G

Grote eiken kist
Result: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Twentse dekenkist, voorzijde gekerft met origineel slot en binnenvakken. In zeer goede originele staat 85x71x173cm.

Vroege Engelse kist
Result: 180 EUR

Vroege Engelse eikenhouten kist 17e/18e eeuw met handgestoken panelen, slot mist. In goede originele staat 68x47x104cm.

Kist
Result: 190 EUR

Grote Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist met licht gebogen deksel. Sleepoten, bewerkt front, origineel slot en binnenvat. In goede originele staat 79x145x65cm.

Boulle naaitafel
Starting price 150 EUR

Boulle stijl naaitafel 21e eeuw, geheel rondom met Boulle (koper) ingelegd en bronzen beslag. In zeer goede staat 78x81x42cm.

Davenport kastje
Result: 160 EUR

Oude mahoniehouten Davenport secretaire 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 89x54x58cm.

Tafel met 6 stoelen
Result: 350 EUR

Grote oude eikenhouten kloostertafel met daarbij 6 antieke eikenhouten stoelen. Leder-look bekleding ca. 1880 en koperen nagels. In zeer goede staat 215x89x72cm. en 91x56x59cm.

Eiken buffetkast
Result: 200 EUR

Eiken buffetkast ca. 1880 met volle zuilen 228x54x140cm. Cond.: G

Kussenkast
Result: 225 EUR

Hollandse notenhouten met eikenhouten kussen-rankenkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (met lades) 188x60x168cm. Cond.: G

Voltaire
Result: 135 EUR

Notenhouten voltaire 19e eeuw in Louis Quinze stijl met goede stoffering 102x70x65cm. Cond.: G

Voltaire
Result: 135 EUR

Notenhouten voltaire 19e eeuw in Louis Quinze stijl met goede stoffering 102x70x65cm. Cond.: G

Eiken poortkastje
Result: 190 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten vertico met toogpanelen, Duitsland ca. 1830. In goede originele staat 158x95x50cm.

Louis Seize stoelen
Result: 230 EUR

Twee 18e eeuwse Louis Seize armleunstoelen in originele kleur met petit-point stoffering in goede staat 91x83x54cm. Cond.: G