Bronzen reiswekker met emaille wijzerplaat in historisme stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 12,5x10x12cm. Cond:G
Kleine bronzen reiswekker met cloisonne rondom wijzerplaat, emaille wijzerplaat, 2e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x5x7cm. CondG
Twee antieke Engelse mahoniehouten tafelklokken omstreeks 1900, neogotisch USA, en 1 met intarsia 32-51cm. Cond;R/G
Zeldzaam antiek Frans pendulestel met obelisken en bronzen figuren omstreeks 1870, zwart marmer met onyx retour de Egypt 8 daags uurwerk met halfuuslag. 44x50x23 en 49x15x10cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse zuilenpendule met getorste zuilen en intarsia omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, minimale fineerschade 48cm. Cond;R/G
Amsterdamse school pendule met bronzen wijzerplaat, pfeilkreuz uurwerk halfuurslag op 3 gongstaven, in goede staat 21,5x41x12,5cm.
Antieke Franse Louis Philippe pendule omstreeks 1870 van albast met messing, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, achterste pootje m ist. 34,5cm. Cond:G
Kleine Franse vuurvergulde pendule, Empire, omstreeks 1800, 2 kleurig gepatineerd, 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, ongereinigd, 27x24x9cm. Cond:G
Antieke eikenhouten Friese staartklok, vroeg 19e eeuw met wekkerfunctie en mooi beschilderde wijzerplaat, in goede staat 146cm.
Antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1800, ongereinigd, goede vergulding, Romein, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 43cm. Cond:G
Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw met maanstand, 1x wortelnoten Franse Hermle dubbele bel, 1x eiken Wuba met dubbele bel 28-30cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwe vuurvergulde bronzen zuilenpendule met verzilverde wijzerplaat, achter klokkast bewegende slinger(origineel) omstreeks 1820, zeer goede vergulding, 8 daags origineel uurwerk met halfuu...
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang(Empire) in goede staat, lichte craquele in wijzerplaat, vergulde feuille, harpslinger 39x24x15cm. Cond;G
Grote Engelse wortelnoten tafelklok omstreeks 1960 met 8 daags uurwerk, halfuurslag op gongspiralen, maanstand, messing armaturen, in goede staat 39x29x17cm.
Grote antieke notenhouten tafelklok met messing beslag, omstreeks 1880 Frankrijk, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 45cm. Cond;G
Antieke Franse blauwe vaaspendule met messing omstreeks 1880, verguld met 8 daags uurwerk halfuurslag veerslinger, in goede staat 36cm.
Zeldzame antieke Majolica Lenzkirch klokkenstel omstreeks 1890 Historisme met vergulde bronzen monturen.1 kandelaar voet beschadigd. gemerkt BD N 1068. nr. 773989. 38-43cm. Cond:G
Antieke Franse wekker omstreeks 1900 met slagwerk op bel, gemerkt met een leeuw op het uurwerk, Armand Aubert Nantes, opdraaiveren goed, uurwerk vervuild. 10ø Cond:G
Messing Thomas Haller skeletklokje 2e helft 20e eeuw, 22cm. Cond;G
Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...
Kleine Franse messing reiswekker, miniatuur, 20e eeuw in goede staat 8cm.
Antieke Hollandse vrijslinger klok, door Willem penaat, eikenhout met messing omstreeks 1910, Jugendstil, in goede staat 50cm.
Antieke Franse Louis Philippe pendule omstreeks 1870, compositiemetaal, stukjes af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond: M
Antiek wit marmeren klokkenstel omstreeks 1870 met putti's en amor, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in goede staat 40-43cm.
Grote antieke Franse vaaspendule met deksel, buste en putti omstreeks 1870, 8 daags uurwerk met halfuurslinger, veerslinger en emaille cartouches, guirlandes met fruitranken 57cm. Cond:G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1890, marmer met compositiemetaal, La Fortune, 8 daags stil uurwerk met veerslinger, in goede staat(soldeernaad v kandelaar los) 56-59cm. Cond:G
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met maanstand, stukje fineer ingelijmd, 36x23x17cm. Cond:G
Duitse Schwarzwaldstijl klok, 2e helft 20e eeuw, man slaat op aambeeld, 32x40x12cm. Cond:G
Oude antieke eikenhouten vrijslinger, slingerveer gebroken, antiek uurwerk en nieuwe wijzerplaat, 19e/20e eeuw 98cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhoutenvrijslinger, omstreeks 1890, bij 1 zijkant stukje fineer weg. 92cm. Cond:R/G
Grote antieke Franse kolompendule met intarsia omstreeks 1850, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 47,5cm. Cond:G
Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830, met prachtige vergulding, Arabisch prinsesje op canape met voetenbank, 8 daags Frans gestempeld uurwerk met touwtjesslinger, slinger bij ...
Groot antiek ijzeren torenuurwerk met gewichten, slinger en wijzers. Cond:G 149x115x60cm.
Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G
Tinnen klok naar oud voorbeeld met batterij uurwerk, in goede staat 32cm.
Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.
Negentiende eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen vergulde figuren en ornamenturen, signature Bronce Falconnet. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 40cm. Cond:G
Oude messing scheepsklok met slagwerk, 2e helft 20e eeuw vetus schipsbell, 8x17øcm. Cond;G
Antieke Franse glaspendule houten klokkast, omstreeks 1900, 8 daags met veerslinger, 28cm. Cond;G
Zeldzame 19e eeuwse Franse pendule omstreeks 1860 met verlichting in glazen waterval, panter met glazen ogen, vergulde bronzen basis. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger 51cm.Cond:G
Twee Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klokken(incompleet), beschadigingen, 30cm. Cond:R/G
Lot van drie oude Duitse klokken, onderdelen, niet compleet, Schwarzwald, 32-35cm. Cond;R
Antieke Duitse schilderijklok met landschapsvoorstelling Schwarzwald, in goede staat, omstreeks 1870. 29x25x14cm.
Mahoniehouten klok met bronzen versieringen en putti 20e eeuw 33x41x16cm. functies niet getest. Cond:G
Oude porseleinen tafelklok, ongemerkt, omstreeks 1950, made in Germany met opgewerkt bloemendecor, paar minimale chips, 35cm. Cond:R/G
Antieke eikenhouten neogotische staande klok, omstreeks 1900 met messing wijzerplaat, gewichten en veerslinger. in goede staat 222cm.
Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en harpslinger, in goede staat 48x27x17cm. Cond;G