Twee oude Franse porseleinen bekers met gouddecor en lithografiën 12xø9cm. Cond.: G
Twee antieke Gouda plateel vazen, gemerkt Beek M.N. 5 803 Gouda Holland met floraal decor (1x gaaf en 1x chip bij voet) 23,5xø10,5cm. Cond.: R-G