This website uses cookies

16. Aprilveiling 2013

Auction on Friday, April 19, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Majolica zuil
Result: 50 EUR

Majolica zuil voor een bloempot ca. 1880 Engeland (gelijmd) 60xø30cm. Cond.: M

Pors. figuur, bloemenvrouw
Result: 50 EUR

Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een bloemenverkoopster in goede originele staat 26cm. Cond.: G

2 Porseleinen hanen
Result: 50 EUR

Twee oude porseleinen hanen, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. Onduidelijk gemerkt met Nr. 57 en 35 (China) 26x16x9cm. Cond.: G

4 Chinese bordjes
Result: 50 EUR

3 Delen porselein
Result: 50 EUR

Drie delen porselein ca. 1900, gemerkt met een roze W; 1x koffiepot (chip bij tuit), 1 suikerpot, 1 schaal. Cond.: R-G

Servies + Etagere
Result: 50 EUR

Ivoren slagtand
Result: 50 EUR

Antieke ivoren slagtand, gesigneerd J.H.N. Fikkert 35cm. Cond.: G

3 Chin. pors. kop&schotels
Result: 50 EUR

2 Makkumse borden
Result: 45 EUR

Hummel jongen, poppendokter
Result: 45 EUR

Oude Duitse keramieken Hummel-figuur Goebel W. Germany Nr. 127 "Puppendokter" 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 12,3xø6cm.

Fayence dekselterrine
Result: 45 EUR

Grote Italiaanse Fayence dekselterrine voorstellend twee ganzen 20e eeuw. Twee chips bij staart 28x34x20cm. Cond.: R-G

3x Odeurflesje, Chinees
Result: 45 EUR

Drie Japanse odeurflesjes 20e eeuw, bewerkt met vogels etc. ca. 7cm. Cond.: G

4 Delen terracotta
Result: 45 EUR

Vier delen terracotta 19e eeuw; 1x koffiekan met melk- en suikerpot (koffiekan beschadigd), 1x tabakspot in de vorm van een haan (beschadigd) 10-16cm. Cond.: R-G

Imari schotel
Result: 45 EUR

Chinees bord, 18e eeuw
Result: 40 EUR

Chinees bord, 18e eeuw
Result: 40 EUR

6 Visschotels Rosenthal
Result: 40 EUR

Zes Rosenthal porseleinen sierborden met vismotieven (Duitsland) en gouddecor, Madeleine Bavaria 20e eeuw ø23cm. Cond.: G

Jugendstil vaas, groen
Result: 40 EUR

Oude keramieken vaas 1e helft 20e eeuw Nr. 18, ongemerkt. groen/wit glazuur in goede staat 23,5xø16cm. Cond.: G

Div. doorbroken servies
Result: 40 EUR

Groot Makkums bord
Result: 40 EUR

Groot Makkums keramieken sierbord met bloemschaal motief, bont decor 20e eeuw. Lichte randschade ø35,5cm.

Platelen bloempot
Result: 40 EUR

Grote Gouda platelen cachepot, decor Ivora Princess met bloemendecor 15xø22cm. Cond.: G

Speksteen beeld
Result: 40 EUR

Chinees spekstenen vaas met apen en vogels, 19e eeuw in goede originele staat 114x27x7cm. Cond.: G

Chinese inktsteen
Result: 40 EUR

Grote oude Chinese zwart terracotta druksteen. Vierzijdig bewerkt met Chinese tekens, figuren, paradijsvogel etc. in originele doos. Krimpscheuren van het bakken 32x11x4,5cm. Cond.: R

2 Chinese rijstkommen
Result: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met blauw floraal decor in goede staat 6,8xø17,2cm. Cond.: G

Imari suikerpot + vaas
Result: 40 EUR

Twee 19e eeuwse imari porselein; 1x vaas met bloemvaasdecor 15xø9cm. en 1x suikerpot met bloemen- en vlinderdecor 9,5x12xø8,5cm. Cond.: G

Beeldje, Dresden
Result: 40 EUR

Chinees porseleinen poes
Result: 40 EUR

Chinese vaas in lijst
Result: 40 EUR

Wanddecoratie oude halve Chinees porseleinen vaas in houten lijst, 20e eeuw. 60x40cm,

Div. porselein
Result: 40 EUR

Kavel Societe Ceramique porselein; 4 kop&schotels, 3 losse kopjes. Decor Timor, decor Tea Drinker en 2 delen onbekend 4-12cm. Cond.: R-G

Japans theeservies
Result: 40 EUR

Theeservies
Result: 35 EUR

Porseleinen theeservies ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor o.a; 1 theekan, suikerpot, melkkan, 8 kop&schotels, suikergoed-schaaltje. Enkele lichte beschadigingen 5-16cm. Cond.: R-G

Keramieken bloempot
Result: 35 EUR

Chinees bord, 18e eeuw
Result: 35 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met tuin-, bloem- en gouddecor ø22cm. Cond.: G

3 Chin. pors. borden
Result: 35 EUR

Drie Chinees porseleinen borden met bloemendecor ca. 1800; 1x heel en 2 gelijmd ø21,5cm. en ø22,7cm. Cond.: M-G

5 Hollandse borden
Result: 35 EUR

Delfts kaststelletje + 2 borden
Result: 35 EUR

Groene schotel
Result: 35 EUR

Porseleinen sierbord
Result: 35 EUR

6 Moccakopjes & schotels
Result: 30 EUR

Zes oude Duits porseleinen moccakopjes met schotels 1e helft 20e eeuw o.a; Fraureuther, Krautheim, Schiending, H en C, Würtemberg etc. Cond.: G

2 Zwiebelmuster schalen
Result: 30 EUR

Twee porseleinen schalen met Zwiebelmuster decor, gemerkt Schloss Schönbrunn YPK 20e eeuw 20-32cm. Cond.: G

5 Delen plateel
Result: 30 EUR

Terracotta bel
Result: 30 EUR

Oud Chinees terracotta voorwerp in de vorm van een bel met Chinese tekens in goede staat 17x12x2,5cm. Cond.: G

Kruik
Result: 30 EUR

Steengoed kruik
Result: 30 EUR

Steengoed voorraadkruik 19e eeuw met opschrift 45xø24cm. Cond.: G

Imari kom + schenkkan
Result: 30 EUR

Chinees bord, 18e eeuw
Result: 30 EUR

Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord met fijn geschilderd bloemen- en gouddecor, lichte randschade ø23,2cm. Cond.: R

Grote vaas
Result: 30 EUR

Zeer grote Duitse porseleinen vaas 2e helft 20e eeuw met bloemen- en gouddecor. Gemerkt Heinrich Porzellan Kultur echt Kobalt Germnay 56xø30cm. Cond.: G

Porseleinen vijzel Engels
Result: 30 EUR

Antieke Wedgwood bisquit porseleinen vijzel met stamper Nr. 4 in goede originele staat 10xø17 en 24xø5cm. Cond.: G

9 Tegel Makkum
Result: 30 EUR

Negen oude wandtegels Hollands Makkum 20e eeuw met diverse figuren. Met diverse voorstellingen van diguren in redelijk tot goede staat 13x13cm.

Makkumse dekselpot
Result: 30 EUR

Grote Makkums keramieken dekselpot met bloemdecor 20e eeuw in zeer goede staat 26xø18cm.

Chinese dekseldoos
Result: 30 EUR

Zware bisquit porseleinen dekseldoos met bloemendecor 20e eeuw Chins 7x19x10cm. Cond.: G

Knobbelvaasje
Result: 30 EUR

Chinees 19e eeuws porseleinen knobbelvaas met deksel (gelijmd), mooie diepblauw decor 21,5xø9cm. Cond.: M

2 Keramieken vazen
Result: 25 EUR

Twee keramieken vazen met rozen afgebeeld en gouddecor ca. 1900. Twee keer oor gelijmd 39xø20cm. Cond.: R

2 Delen plateel
Result: 25 EUR

Twee delen Hollands plateel; 1x schaal Gouda Corona ca. 1920 2xø28cm. en 1x vaasje Holland Kitty, floraal decor 12xø12cm. Cond.: G

Makkums bord
Result: 25 EUR

Grote Makkumse sierschotel met polychroom bloemdecor 20e eeuw in goede staat ø35cm.

Chinees bord, 18e eeuw
Result: 25 EUR

Engelse bierpul
Result: 25 EUR

Engels porseleinen "Toby Mug" ca. 1890 in goede staat 14x12x6,5cm.

2 Wedgwood vazen
Result: 25 EUR

Twee Wedgwood keramieken bloemvazen (Etruria) 2e helft 20e eeuw 13xø10cm. en 24xø19cm. Cond.: G

Serviesje, Hutschenreuther
Result: 25 EUR

Duits Hutschenreuther porseleinen koffieservies 2e helft 20e eeuw; 1x koffiepot (scherf af), 1x suikerpot, 1x melkkannetje, 10x kopjes en 5x schotels Cond.: R-G

Kavel Engels porselein
Result: 25 EUR

Engels porseleinen kop & schotels 20e eeuw o.a; Royal Albert, Richmond, Royal Adderly in goede staat

Mokka servies + dienblad
Result: 25 EUR

Benen figuur, India
Result: 25 EUR

Plateel puddingstel
Result: 20 EUR

Beeld, schilder met hond
Result: 20 EUR

3 Tegels
Result: 20 EUR

2 Pors. lampen
Result: 20 EUR

3 Delen aardewerk
Result: 20 EUR

Drie delen antiek keramiek Societe Ceramique Maastricht ca. 1900; 1x kastkom decor Old Bridge 11xø16cm., 1x grote schaal decor Timor 10xø22,5cm. en 1x dekselterrine 16xø24cm. Cond.: G

Gemberpot
Result: 20 EUR

Oude grote porseleinen gemberpot 20e eeuw met koperen deksel en polychroom bloemendecor in goede staat 31xø20cm.

Keramieken vaas + groene vaas
Result: 20 EUR

3 Delen keramiek
Result: 20 EUR

Kop & Schotel, Karlsbader
Result: 20 EUR

Oud porseleinen mokkakopje met schotel, Karlsbader Porzellan 20e eeuw. Met gouddecor en gelithografeerde voorstellingen 9xø11cm. Cond.: G

8 Diverse borden
Result: 20 EUR

Aardewerken vaas
Result: 20 EUR

Japans ei
Result: 20 EUR

Servies Altmann Weiden
Result: 20 EUR

3 Delen keramiek
Result: 18 EUR

Bisquit pors. engel
Result: 15 EUR

Gemberpot
Result: 15 EUR

Union K.servies
Result: 15 EUR

Kaststel
Result: 15 EUR

Plateel vaas
Result: 15 EUR

Plateel vaas
Result: 15 EUR

5 Delen keramiek
Result: 15 EUR

Design uilenbord
Result: 15 EUR

Restservies Frankrijk
Result: 15 EUR

3 Borden, fruit
Result: 12 EUR

2x Gemberpot
Result: 10 EUR

3 Oude borden Delft
Result: 10 EUR

3 Pors. borden
Result: 10 EUR

3 Porseleinen stoppen
Result: 10 EUR

3-Delig Satsuma set
Result: 10 EUR

4 Vazen
Result: 10 EUR

4x Steengoed
Result: 10 EUR

Chinese vaas + gemberpot
Result: 10 EUR

Japanse vaas
Result: 10 EUR

Rode keramieken vaas
Result: 10 EUR