Majolica zuil voor een bloempot ca. 1880 Engeland (gelijmd) 60xø30cm. Cond.: M
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een bloemenverkoopster in goede originele staat 26cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen hanen, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. Onduidelijk gemerkt met Nr. 57 en 35 (China) 26x16x9cm. Cond.: G
Drie delen porselein ca. 1900, gemerkt met een roze W; 1x koffiepot (chip bij tuit), 1 suikerpot, 1 schaal. Cond.: R-G
Oude Duitse keramieken Hummel-figuur Goebel W. Germany Nr. 127 "Puppendokter" 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 12,3xø6cm.
Grote Italiaanse Fayence dekselterrine voorstellend twee ganzen 20e eeuw. Twee chips bij staart 28x34x20cm. Cond.: R-G
Drie Japanse odeurflesjes 20e eeuw, bewerkt met vogels etc. ca. 7cm. Cond.: G
Vier delen terracotta 19e eeuw; 1x koffiekan met melk- en suikerpot (koffiekan beschadigd), 1x tabakspot in de vorm van een haan (beschadigd) 10-16cm. Cond.: R-G
Zes Rosenthal porseleinen sierborden met vismotieven (Duitsland) en gouddecor, Madeleine Bavaria 20e eeuw ø23cm. Cond.: G
Oude keramieken vaas 1e helft 20e eeuw Nr. 18, ongemerkt. groen/wit glazuur in goede staat 23,5xø16cm. Cond.: G
Groot Makkums keramieken sierbord met bloemschaal motief, bont decor 20e eeuw. Lichte randschade ø35,5cm.
Grote Gouda platelen cachepot, decor Ivora Princess met bloemendecor 15xø22cm. Cond.: G
Chinees spekstenen vaas met apen en vogels, 19e eeuw in goede originele staat 114x27x7cm. Cond.: G
Grote oude Chinese zwart terracotta druksteen. Vierzijdig bewerkt met Chinese tekens, figuren, paradijsvogel etc. in originele doos. Krimpscheuren van het bakken 32x11x4,5cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met blauw floraal decor in goede staat 6,8xø17,2cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse imari porselein; 1x vaas met bloemvaasdecor 15xø9cm. en 1x suikerpot met bloemen- en vlinderdecor 9,5x12xø8,5cm. Cond.: G
Wanddecoratie oude halve Chinees porseleinen vaas in houten lijst, 20e eeuw. 60x40cm,
Kavel Societe Ceramique porselein; 4 kop&schotels, 3 losse kopjes. Decor Timor, decor Tea Drinker en 2 delen onbekend 4-12cm. Cond.: R-G
Porseleinen theeservies ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor o.a; 1 theekan, suikerpot, melkkan, 8 kop&schotels, suikergoed-schaaltje. Enkele lichte beschadigingen 5-16cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met tuin-, bloem- en gouddecor ø22cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden met bloemendecor ca. 1800; 1x heel en 2 gelijmd ø21,5cm. en ø22,7cm. Cond.: M-G
Zes oude Duits porseleinen moccakopjes met schotels 1e helft 20e eeuw o.a; Fraureuther, Krautheim, Schiending, H en C, Würtemberg etc. Cond.: G
Twee porseleinen schalen met Zwiebelmuster decor, gemerkt Schloss Schönbrunn YPK 20e eeuw 20-32cm. Cond.: G
Oud Chinees terracotta voorwerp in de vorm van een bel met Chinese tekens in goede staat 17x12x2,5cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord met fijn geschilderd bloemen- en gouddecor, lichte randschade ø23,2cm. Cond.: R
Zeer grote Duitse porseleinen vaas 2e helft 20e eeuw met bloemen- en gouddecor. Gemerkt Heinrich Porzellan Kultur echt Kobalt Germnay 56xø30cm. Cond.: G
Antieke Wedgwood bisquit porseleinen vijzel met stamper Nr. 4 in goede originele staat 10xø17 en 24xø5cm. Cond.: G
Negen oude wandtegels Hollands Makkum 20e eeuw met diverse figuren. Met diverse voorstellingen van diguren in redelijk tot goede staat 13x13cm.
Grote Makkums keramieken dekselpot met bloemdecor 20e eeuw in zeer goede staat 26xø18cm.
Zware bisquit porseleinen dekseldoos met bloemendecor 20e eeuw Chins 7x19x10cm. Cond.: G
Chinees 19e eeuws porseleinen knobbelvaas met deksel (gelijmd), mooie diepblauw decor 21,5xø9cm. Cond.: M
Twee keramieken vazen met rozen afgebeeld en gouddecor ca. 1900. Twee keer oor gelijmd 39xø20cm. Cond.: R
Twee delen Hollands plateel; 1x schaal Gouda Corona ca. 1920 2xø28cm. en 1x vaasje Holland Kitty, floraal decor 12xø12cm. Cond.: G
Grote Makkumse sierschotel met polychroom bloemdecor 20e eeuw in goede staat ø35cm.
Twee Wedgwood keramieken bloemvazen (Etruria) 2e helft 20e eeuw 13xø10cm. en 24xø19cm. Cond.: G
Duits Hutschenreuther porseleinen koffieservies 2e helft 20e eeuw; 1x koffiepot (scherf af), 1x suikerpot, 1x melkkannetje, 10x kopjes en 5x schotels Cond.: R-G
Engels porseleinen kop & schotels 20e eeuw o.a; Royal Albert, Richmond, Royal Adderly in goede staat
Drie delen antiek keramiek Societe Ceramique Maastricht ca. 1900; 1x kastkom decor Old Bridge 11xø16cm., 1x grote schaal decor Timor 10xø22,5cm. en 1x dekselterrine 16xø24cm. Cond.: G
Oude grote porseleinen gemberpot 20e eeuw met koperen deksel en polychroom bloemendecor in goede staat 31xø20cm.
Oud porseleinen mokkakopje met schotel, Karlsbader Porzellan 20e eeuw. Met gouddecor en gelithografeerde voorstellingen 9xø11cm. Cond.: G