This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

16. Aprilveiling 2013

Auction on Friday, April 19, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

2 Schoteltjes, Makkum
Result: 90 EUR

Twee grote Makkums keramieken sierborden, polychroom 20e eeuw met bloemdecor en geschulpte omranding ø24cm. en ø28cm. Cond.: G

Kavel diversen (11x)
Result: 90 EUR

Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G

12 Chinese kop & schotels
Result: 85 EUR

Twaalf CHinese blanke porseleinen kop en schotels ca. 1880 met bloemendecor (kopjes hebben 3 minimale chips, schotels zijn goed) 8xø13,5cm. Cond.: G

3 Diverse vazen
Result: 85 EUR

Drie delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x gemberpot (zonder deksel) 13xø12cm., 1x dekselpot 16xø11cm. en 1x handbeschilderde vaas met kustdecor 22xø10cm.

9 Kopjes & 11 schoteltjes
Result: 85 EUR

Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G

Chinese vaas
Result: 85 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw, met bloemen-en vogeldecor. 1 chip aan de rand 43xØ9cm., Cond.:G

Platelen bloempot
Result: 80 EUR

Grote Gouda platelen bloempot ca. 1920, gemerkt Zenith Gouda Holland Daisy, bloemendecor. Oude haarscheur bij bodem. 19xø24cm. Cond.: R-G

10 Chinese inktstenen
Result: 80 EUR

Doos met 10 oude Chinese terracotta drukstenen met Chinese teksten en diverse figuren en voorstellingen. Beide zijden tweedimensionaal 29x21x2cm. Cond.: G

2 Chinese vaasjes
Result: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met Chinese krijgers en blauw decor (chips af) 13xø6cm. Cond.: M

Kutani schaal
Result: 80 EUR

Kutani schaal met bronzen armaturen ca. 1880 in goede originele staat 10x35xø24,5cm. Cond.: G

2 Plateel vazen
Result: 80 EUR

Twee oude Hollandse Gouda platelen vazen, decor Novada ca. 1920. Schilder B., in goede originele staat 21xø14cm.

Vergulde Biedermeier vaas
Result: 75 EUR

Grote Duitse Biedermeier vaas, verguld met landschapsdecor. Twee oren gelijmd en rand beschadigd 27xø18cm. Cond.: M

Pors. groep, Thüringen
Result: 75 EUR

Duits Thuringen porseleinen groep 20e eeuw, voorstellend een man en vrouw met rozenmanden. Emmerhandvat is gelijmd en 1 chip aan bloem, verder goed 18x6x8cm. Cond.: R

Ronde gelobte schotel
Result: 75 EUR

Delftse keramieken gelobte schotel 18e-19e eeuw met Chinoiserie decor (gerestaureerd) ø34cm. Cond.: R

Bloempot V&B
Result: 75 EUR

Antieke Villeroy&Boch Bonn cachepot (bloempot) ca. 1900, met blauw landschapsdecor. 20x34xø25cm. Cond.:G

Bloempot V&B
Result: 75 EUR

Antieke Villeroy&Boch cachepot (bloempot), ca. 1900, met blauw landschapsdecor. Randschade. 20x32xø23cm.

Chin. bordje, 18e eeuw
Result: 70 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met bloemmotief, minimale chiprand ø23cm. Cond.: G

Pors. figuur, Thuringen
Result: 70 EUR

Duits porseleinen figuur ca. 1930 van een dansend paar Thüringen, vingers beschadigd en rokfranjes beschadigd 29x20x15cm. COnd.: M

Plateel vaasje
Result: 70 EUR

Zuid Holland polychroom platelen schenkkannetje ca. 1910, schilder R. met Jugendstil floraal decor 13,5xø9,5cm. Cond.: G

Groot Chinees bord
Result: 70 EUR

Mooi 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. minimale chips rand ø28,8cm. Cond.: G

2 Beeldjes, 1x ivoor
Result: 70 EUR

Twee oude Japanse figuren; 1x antiek ivoren geisha en 1x antiek houten geisha staande op hoofd met glazen ogen (1 oog mist) ca. 1900 17-20cm. Cond.: G

Chinese inktsteen
Result: 70 EUR

Grote oude Chinese zwart terracotta druksteen. Tweezijdig bewerkt, 1 zijde met diverse Chinese figuren, andere zijdemet Chinese tekens. In originele doos 32x15x2,5cm. Cond.: G

Imari dekselpot
Result: 70 EUR

Gave 19e eeuwse imari porseleinen dekselvaas met Foo-hond en floraal decor, in zeer goede staat 34xø16cm.

2x Bord 18e eeuw
Result: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemendecor, 1 bord met lichte randschade, Ø23cm., Cond.:G

Chin. schotel + juskom
Result: 70 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen onderschotel met sauskom, sauskom haarscheuren, schotel is goed. 9x21x12cm.

5 Chinese kopjes
Result: 70 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met landschap, zee en boot, gouddecor. Minimale randschade 6xø6,5cm. Cond.: R-G

Chinees bord
Result: 70 EUR

Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw, minimale chip ø26cm. Cond.: G

Chinees bord
Result: 70 EUR

Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw, minimale chip ø26cm. Cond.: G

Chinees bord
Result: 70 EUR

Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw 26cm. Cond.: G

3x Cloisonne snuifflesjes
Result: 60 EUR

Drie oude cloisonne snuifflesjes 20e eeuw met bloemdecor 20e eeuw 6,5cm. Cond.: G

2 Koffiekopjes
Result: 60 EUR

Twee Duits porseleinen Biedermeier stijl koffiekopjes met onderschotel 1e helft 20e eeuw; 1x Rosenthal - Selb Bavaria (wit/goud) "Erinnerung aus Grosserzeit 1914-1915" en 1x Hutschenreuther - Selb bla...

Chinese inktsteen
Result: 60 EUR

Grote oude CHinese zwart terracotta druksteen in de vorm van een tafel. rondom bewerkt met figuren. Op het blad Chinese tekst gegraveerd 8xø19cm. Heeft bakscheur Cond.: G

2 Makkumse borden
Result: 60 EUR

Twee oude Makkumse keramieken sierborden 1e helft 20e eeuw; 1x klein met geschulpte rand 885.K ø17cm. en 1x groot bord 661 A ø35cm. beide in goede staat.

Groot Makkums bord
Result: 60 EUR

Groot Makkums keramieken bord met fijn geschilderd bont bloemendecor (lichte randschades) 20e eeuw ø35cm. Cond.: R

Ivoren kaartenhouder
Result: 60 EUR

Oosterse ivoren houder ca. 1900 met tuinvoorstellingen en Chinese figuren. binnenwerk beschadigd 10,7x6,7x1cm. Cond.: R

Plateel vaasje
Result: 60 EUR

Oud glansplatelen vaasje van de Arnhemse Fayence fabriek, decor Pensee, gemerkt: Ch 274. in zeer goede staat. 12xø8cm.

Makkumse knobbelvaas
Result: 60 EUR

Grote polychrome Makkums keramieken knobbelvaas met bloemendecor 20e eeuw 42xø20cm. Cond.: G

3 Capucijner kop&schotels
Result: 60 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G

Plateel vaas, Corla
Result: 55 EUR

Oude platelen vaas, Eskaf Steenwijk, decor Corla, schilder H.S., ca. 1930, In zeer goede staat. 18xø11cm.

Chin. hondje, 19e eeuw
Result: 50 EUR

Chinees porseleinen bord 19e eeuw met vogel in venster decor ø21cm. Cond.: G

Porseleinen koffieset
Result: 50 EUR

3-Delig Duits Dresden porseleinen koffieset met bloemen- en gouddecor ca. 1930 in Biedermeier stijl 13xø20cm. Cond.: G

4 Delen porselein
Result: 50 EUR

Vier delen oud porselein. 1x schaaltje Limoges decor main Helga met koperen omranding, 1x opengewerkte deksrelschaal met bloemen opgewerkt, Dresden, 2e helft 20e eeuw (min.chips), 1x Josephine vaas me...

6 Delen KPM
Result: 50 EUR

Zes delen oud Duits KPM porselein 20e eeuw; 1x dekseldoos met buste van een heer op het deksel, 1x bord met paleis, 2x kleine bekers met Latijns schrift en cherubijn-kopjes, 1x wandplaquette met goudk...

2 Terracotta vazen
Result: 50 EUR

Twee grote decoratieve terracotta vazen 2e helft 20e eeuw. Creme/bruin, goudkleurige beschilderd 73xø30cm. Cond.: G

5 Chinese inktstenen
Result: 50 EUR

Doos met 5 oude Chinese drukstenen met aan 1 zijde Chinese tekst en aan de andere zijde tweedimensionaal bloemendecor. Zwart terracotta, 2 delen gelijmd en 1x haarscheur 21x27x2cm. Cond.: R

3 Bordjes Makkum, pauw
Result: 50 EUR

Drie Makkums keramieken pauwenbordjes, polychroom 20e eeuw ø17cm. Cond.: G

Kan + Gemberpot
Result: 50 EUR

Twee delen Chinees porselein ca. 1800; 1x Kang Xi kom (gelijmd) rondom met figurendecor 9xø21cm. en 1x grote gemberpot (gelijmd) met o.a. interieurdecor 19xø16cm. Cond.: M

3 Delen Chinees
Result: 50 EUR

Drie delen antiek Chinees; 1x ivoren geisha (gelijmd), 1x albasten bloemvaas (beschadigd) en 1x spekstenen dubbelvaasje (chip af) 5-15cm. Cond.: R