Antiek zilveren pijpencomfoor, 835/000, met koperen binnenbak geplaatst op 4 bolpoten geplaatst op een houten basement. Versierd met 2 leeuwenkoppen met draagogen. Veel restauratieplekken aan de voet. MT.: Lambertus Looijenga Leeuwarden, jl.: 1845. 14x12x13,5cm.