Grote Duitse 18e eeuwse eiken uitneembare Barokkast omstreeks 1760 met origineel slot, sleutel, lades, schappen barokpanelen met spitzen, verspringende koplijst in lagen opgebouwd, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. 211x200x73cm