Houten wandelstok met zilveren handvat, 800/000, Duits. Wandelstok vervaardigd uit 4 bollingen hout met 5 kantig zilveren handvat voorzien van afbeeldingen van naakte vrouwfiguren. Gemerkt Gesetzh Geschutz. ø 2,5x 81 cm iets gedeukt aan de bovenzijde. Cond.: G