Zeldzame grote 17e-18e eeuwse ets (beschadigd) AA.LL.Societas Excudit Vienne et Aug. Vindel. Cum Gratia et Privileg SAC. Cees Majest. een stadsgezicht met ontelbare figuren, oriens, meridies, occidens, spetentrio.(hoofdzakelijk beschadigd aan de randen) 120x82cm Cond:R