Antiek zilveren besamin houder eind 18e eeuw, gekeurd Frankfurt am Main (door R.H. Roetger Herfurth, keur is een adelaar met 13 eronder, 13 lood, zie tardij blz. 38). De besamin houder werd gebruikt bij het Joodse gebed, in het midden van de houder brandde een kaars en bovenop het verschuifbare plateau werden kruiden verbrand. De lade dient om de kruiden op te slaan 27,5xø9,6cm. ca. 281gr. Cond.: G