Monumentale Neo-Renaissance tweedeurs dressoir met grote handgestoken figuren op de lijsten. Geheel staand op leeuwenpoten (poten zijn beschadigd op worm) en verder rijk bewerkte lijsten. Notenfineer met bewerkt beukenhout ca. 1920. In goede originele staat 115x140x70cm. Deel van de complete kamer.