Bijzondere porseleinen staande lamp met bisquit porseleinen lampenkap 20e eeuw. Voorstelling van putti met druiven en wijnvat. Beschildering naar 18e eeuws voorbeeld. Rondom met rozen uitgewerkt en goud decor. Gemerkt, vermoedelijk Duitsland of Frankrijk). Lichte chips bij de rozen 63xø26cm. Cond.: G