Prachtig 19e eeuwse enkelschots voorlader, gemerkt Herraduras Anno 1858 En Eibat. Gegraveerde loop met diverse gouden stempels. Prachtige notenhouten bewerkte kolf. Bewerkte haan, zijkanten, goudinleg etc. Deze voorlader is in zeer goede originele staat Cond.: G