Lot met acht antieke Chinees porseleinen kommen. Onder meer; familie rose, imari, draken en verte. 18e - 19e Eeuw. Drie kommen goed. Eén kom haarlijn bodem. Eén kom haarlijn zijkant. Drie kommen gelijmd. Afmeting: Ø 14 - 22,5 cm. In matig/redelijk/goede staat.